fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤑 Важлива подія в криптоіндустрії: відбувся запуск THORChain Chaosnet

🤑 Važlyva podija v kryptoindustriї: vidbuvsja zapusk THORChain Chaosnet
На THORChain будуть розміщені пари для біткоїнів, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash і Binance Coin.
Na THORChain buduť rozmiščeni pary dlja bitkoїniv, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash i Binance Coin.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мультичейн THORChain Chaosnet. THORChain повідомляє, що у вівторок, 13 квітня, стався запуск DEX мультичейну THORChain Chaosnet. Запуск цього мультичейну став першим випадком, коли власні криптовалютні активи реалізуються на DEX через унікальний блокчейн без технології мосту або огортання токенів. Генеральний директор компанії з торгівлі цифровими активами ShapeShift Ерік Вурхиз висловив захоплення на своїй сторінці у Twitter. Він підкреслив, що ніколи раніше не було децентралізованої біржі з кросчейном. Ерік Вурхиз заявив, що це дійсно гучна подія в криптоіндустрії. Варто зазначити, що це сталося напередодні лістингу американської криптовалютної біржі Coinbase на фондовій біржі NASDAQ. Читатйте також: 🎥 Журнал TIME в партнерстві з Graysale зніме серіал про криптовалюту. Переваги інноваційної технології. Мультичейн Chaosnet реалізує бачення THORChain щодо викликаної ліквідності кросчейну. THORChain — це перший і єдиний протокол, який спрощує обмін активами між ланцюжками без дозволу та зберігання. Мережа управляється і захищається операторами вузлів, які гарантують загальну ліквідність. На DEX будуть розміщені пари для біткоїнів, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash і Binance Coin. Планується, що в майбутньому будуть підтримуватися й інші криптовалютні активи. THORChain підтримується власним токеном RUNE, який значно полегшує проведення угод. Наприклад, для обміну біткоїна на Ethereum, біржа обмінює спочатку біткоїн на RUNE, а з RUNE на Ethereum. Транзакції виконуються з високою швидкістю, тобто на користувача не впливає посередницька торгівля. Святкування запуску. THORChain проведе вечірку із запуску у Clubhouse у вівторок, 13 квітня, о 18:00 за східним часом (14 квітня о 02:00 за київським часом). У заході візьмуть участь Ерік Вурхиз та кілька керівників ShapeShift, партнер інвестиційної компанії Multicoin Capital Тушар Джейн, співзасновник аналітичної фірми Delphi Digital Ян Ліберман та інші.
Реклама 👇 Замовити

Мультичейн THORChain Chaosnet

THORChain повідомляє, що у вівторок, 13 квітня, стався запуск DEX мультичейну THORChain Chaosnet.

Запуск цього мультичейну став першим випадком, коли власні криптовалютні активи реалізуються на DEX через унікальний блокчейн без технології мосту або огортання токенів.

Генеральний директор компанії з торгівлі цифровими активами ShapeShift Ерік Вурхиз висловив захоплення на своїй сторінці у Twitter. Він підкреслив, що ніколи раніше не було децентралізованої біржі з кросчейном.

Ерік Вурхиз заявив, що це дійсно гучна подія в криптоіндустрії. Варто зазначити, що це сталося напередодні лістингу американської криптовалютної біржі Coinbase на фондовій біржі NASDAQ.

Читайте також: 🎥 Журнал TIME в партнерстві з Graysale зніме серіал про криптовалюту

Переваги інноваційної технології

Мультичейн Chaosnet реалізує бачення THORChain щодо викликаної ліквідності кросчейну. THORChain — це перший і єдиний протокол, який спрощує обмін активами між ланцюжками без дозволу та зберігання.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Мережа управляється і захищається операторами вузлів, які гарантують загальну ліквідність.

На DEX будуть розміщені пари для біткоїнів🤑 Важлива подія в криптоіндустрії: відбувся запуск THORChain Chaosnet 1🪙 Які чинники впливають на курс біткоїна?, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash і Binance Coin. Планується, що в майбутньому будуть підтримуватися й інші криптовалютні активи.

THORChain підтримується власним токеном RUNE, який значно полегшує проведення угод. Наприклад, для обміну біткоїна на Ethereum, біржа обмінює спочатку біткоїн на RUNE, а з RUNE на Ethereum. Транзакції виконуються з високою швидкістю, тобто на користувача не впливає посередницька торгівля.

Святкування запуску

THORChain проведе вечірку із запуску у Clubhouse у вівторок, 13 квітня, о 18:00 за східним часом (14 квітня о 02:00 за київським часом). У заході візьмуть участь Ерік Вурхиз та кілька керівників ShapeShift, партнер інвестиційної компанії Multicoin Capital Тушар Джейн, співзасновник аналітичної фірми Delphi Digital Ян Ліберман та інші.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: Medium

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: