fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤩 Новий блокчейн NFT на базі Polkadot: Enjin оголосив про запуск

🤩 Novyj blokčejn NFT na bazi Polkadot: Enjin ogolosyv pro zapusk
Блокчейн буде обробляти 700-1000 транзакцій за секунду.
Blokčejn bude obrobljaty 700-1000 tranzakcij za sekundu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий блокчейн Efinity. Платформа для створення токенізованих ігрових активів Enjin розробила блокчейн NFT на базі екосистеми Polkadot. Про це вони заявили на своєму офіційному сайті. Блокчейн називається Efinity. Розробники стверджують, що це буде блокчейн нового покоління для NFT. Як запевняють в компанії, новий блокчейн буде обробляти до 700-1000 транзакцій за секунду. Мережа Ethereum зараз може обробляти близько 15 транзакцій за секунду. Тобто, різниця суттєва. Розробники стверджують, що кожен NFT з будь-якого ланцюжка (наприклад, Ethereum) можна перемістити в Efinity і додати до нього функції нового покоління. Цифрові активи повинні існувати в метавсесвіті блокчейнів. Широку екосистему творців, покупців та продавців можна поєднати завдяки ліквідності через блокчейни та сценарії використання.. Вітек Радомський. Технічний директор Enjin . Користувачам навіть не потрібен буде гаманець блокчейну. Транзакції підтверджуються за 6 секунд для забезпечення швидкої відповіді. Читатйте також: 🤑 ЗМІ: компанії все частіше надають перевагу ходлінгу біткоїна ніж конвертації у фіат. Екосистема Polkadot. Як зазначалося раніше, новий блокчейн побудований на Polkadot. Ця децентралізована мережа нового покоління забезпечує високу швидкість, масштабованість, безпеку, конфіденційність, можливість розробки та управління. Однак, Polkadot, як стверджують розробники, створений не для заміни Ethereum, а для його доповнення і поліпшення. Запуск токена EFI. Efinity запускає новий токен EFI при підтримці інвесторів. Раунд фінансування очолили Crypto.com Capital, DFG Group (компанія з інвестування в блокчейн і цифрові активи) та Hashed (створює проєкти у сфері охорони здоровя із застосуванням блокчейн технологій). Efinity змогли залучити $18,9 млн інвестицій. Як заявляють Enjin, новий блокчейн також отримає власний стандарт токенів, який називається Paratoken. Ці маркери будуть сумісні з усією екосистемою Polkadot і з токеном на базі стандарту ERC-721, ERC-1155 і ERC-20. Комісії на блокчейні Efinity. Комісія на Efinity буде варіюватися залежно від типу транзакцій. Всі комісії торгової платформи (близько 2,5%) будуть розподілені між пулами токена EFI в мережі. Усі творці NFT зможуть стягувати додаткові комісії для отримання прибутку від торговельної діяльності. Efinity матиме необмежену ліквідність завдяки автоматизованому маркет-мейкеру Efinity Swap. Він дозволить користувачам обмінювати токени та монети, такі як ENJ і ETH, на EFI.
Реклама 👇 Замовити

Новий блокчейн Efinity

Платформа для створення токенізованих ігрових активів Enjin розробила блокчейн NFT на базі екосистеми Polkadot. Про це вони заявили на своєму офіційному сайті. Блокчейн називається Efinity. Розробники стверджують, що це буде блокчейн нового покоління для NFT.

Як запевняють в компанії, новий блокчейн буде обробляти до 700-1000 транзакцій за секунду. Мережа Ethereum зараз може обробляти близько 15 транзакцій за секунду. Тобто, різниця суттєва.

Розробники стверджують, що кожен NFT з будь-якого ланцюжка (наприклад, Ethereum) можна перемістити в Efinity і додати до нього функції нового покоління.

Цифрові активи повинні існувати в метавсесвіті блокчейнів. Широку екосистему творців, покупців та продавців можна поєднати завдяки ліквідності через блокчейни та сценарії використання.

Вітек Радомський, Технічний директор Enjin

Користувачам навіть не потрібен буде гаманець блокчейну. Транзакції підтверджуються за 6 секунд для забезпечення швидкої відповіді.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Читайте також: 🤑 ЗМІ: компанії все частіше надають перевагу ходлінгу біткоїна ніж конвертації у фіат

Екосистема Polkadot

Як зазначалося раніше, новий блокчейн побудований на Polkadot. Ця децентралізована мережа нового покоління забезпечує високу швидкість, масштабованість, безпеку, конфіденційність, можливість розробки та управління.

Однак, Polkadot, як стверджують розробники, створений не для заміни Ethereum, а для його доповнення і поліпшення.

Запуск токена EFI

Efinity запускає новий токен🤩 Новий блокчейн NFT на базі Polkadot: Enjin оголосив про запуск 1💎 Токенізуй мене повністю. Що таке токен EFI при підтримці інвесторів. Раунд фінансування очолили Crypto.com Capital, DFG Group (компанія з інвестування в блокчейн і цифрові активи) та Hashed (створює проєкти у сфері охорони здоров’я із застосуванням блокчейн технологій). Efinity змогли залучити $18,9 млн інвестицій.

Як заявляють Enjin, новий блокчейн також отримає власний стандарт токенів, який називається Paratoken. Ці маркери будуть сумісні з усією екосистемою Polkadot і з токеном на базі стандарту ERC-721, ERC-1155 і ERC-20.

Комісії на блокчейні Efinity

Комісія на Efinity буде варіюватися залежно від типу транзакцій. Всі комісії торгової платформи (близько 2,5%) будуть розподілені між пулами токена EFI в мережі. Усі творці NFT зможуть стягувати додаткові комісії для отримання прибутку від торговельної діяльності.

Efinity матиме необмежену ліквідність завдяки автоматизованому маркет-мейкеру Efinity Swap. Він дозволить користувачам обмінювати токени та монети, такі як ENJ і ETH, на EFI.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: enjin

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: