fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💵 Дослідження Binance: пандемія COVID-19 покращила розвиток криптовалюти

💵 Doslidžennja Binance: pandemija COVID-19 pokraščyla rozvytok kryptovaljuty
58% опитаних вважають, що депозити в криптовалюті згодом замінять банківські депозити.
58% opytanyh vvažajuť, ščo depozyty v kryptovaljuti zgodom zaminjať bankivśki depozyty.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Визначення перспектив розвитку. Провідна криптовалютна біржа Binance представила результати опитування користувачів в пресрелізі. Опитування проводилося в січні та лютому поточного року, в якому взяли участь 23 113 респондентів з України, Казахстану та інших країн. Опитування було незалежним і анонімним. Головною метою було визначити тренди, прогнози та перспективи розвитку криптовалютного світу. Директор біржі Binance в Україні Гліб Костарєв сказав: У всьому світі ми бачимо, що рівень проникнення криптовалюти в життя звичайних людей все вище, а інтерес до криптовалюти з боку корпоративних інвесторів і великих корпорацій не згасає.. . . Основні висновки за результатами опитування. Згідно з опитуванням, через зростання курсу біткоїна та інших монет 38% користувачів Binance купили криптовалюту у 2020 році. Користувачі продовжать купувати криптовалюту у 2021 році. Ба більше, кожен четвертий користувач придбав цифрові гроші через недовіру до традиційної фінансової системи. Читатйте також: 🤑 Криптоаналітик назвав 12 криптоактивів, які мають потенціал у 2021 році. 61% опитаних стверджують, що пандемія COVID-19 зробила великий внесок в розвиток криптовалюти. Учасники впевнені: криптовалюта може зайняти міцне місце у світовій фінансовій системі в найближчі пять років. Третина опитаних людей дотримуються стратегії HODL, і стільки ж людей використовують криптовалюту для активної торгівлі. Більш ніж половина опитаних (58%) вважають, що депозити в криптовалюті згодом замінять банківські депозити. Цікаво, що 46% опитаних людей вважають криптовалюту своїм хобі, а 45% людей — своїм додатковим джерелом доходу. Крім цього, біткоїни є основною криптовалютою, якою володіють користувачі Binance. Багато хто вважає (71,5%), що важливо знайти можливість оплачувати товари та послуги за допомогою криптовалюти.
Реклама 👇 Замовити

Визначення перспектив розвитку

Провідна криптовалютна біржа Binance💵 Дослідження Binance: пандемія COVID-19 покращила розвиток криптовалюти 1📈 Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд представила результати опитування користувачів в пресрелізі. Опитування проводилося в січні та лютому поточного року, в якому взяли участь 23 113 респондентів з України, Казахстану та інших країн.

Опитування було незалежним і анонімним. Головною метою було визначити тренди, прогнози та перспективи розвитку криптовалютного світу.

Директор біржі Binance в Україні Гліб Костарєв сказав:

У всьому світі ми бачимо, що рівень проникнення криптовалюти в життя звичайних людей все вище, а інтерес до криптовалюти з боку корпоративних інвесторів і великих корпорацій не згасає.

Основні висновки за результатами опитування

Згідно з опитуванням, через зростання курсу біткоїна та інших монет 38% користувачів Binance купили криптовалюту у 2020 році. Користувачі продовжать купувати криптовалюту у 2021 році.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Ба більше, кожен четвертий користувач придбав цифрові гроші через недовіру до традиційної фінансової системи.

Читайте також: 🤑 Криптоаналітик назвав 12 криптоактивів, які мають потенціал у 2021 році

61% опитаних стверджують, що пандемія COVID-19 зробила великий внесок в розвиток криптовалюти. Учасники впевнені: криптовалюта може зайняти міцне місце у світовій фінансовій системі в найближчі п’ять років. Третина опитаних людей дотримуються стратегії HODL, і стільки ж людей використовують криптовалюту для активної торгівлі.

Більш ніж половина опитаних (58%) вважають, що депозити в криптовалюті згодом замінять банківські депозити. Цікаво, що 46% опитаних людей вважають криптовалюту своїм хобі, а 45% людей — своїм додатковим джерелом доходу. Крім цього, біткоїни є основною криптовалютою, якою володіють користувачі Binance.

Багато хто вважає (71,5%), що важливо знайти можливість оплачувати товари та послуги за допомогою криптовалюти.

Binance — найбільша у світі біржа цифрових активів за обсягом торгів і провідний світовий постачальник інфраструктурних рішень для індустрії блокчейну та криптовалют, що надає користувачам широкий вибір фінансових продуктів.

Сьогодні Binance — це швидкозростаюча бізнес-екосистема, яку експерти порівнюють з Google та Amazon. Екосистема Binance включає в себе торгові майданчики, навчальний та дослідницький центри, некомерційний благодійний фонд, інкубаційні програми та багато іншого.

Скористатись послугами біржі можна за посиланням. Також можна детально ознайомитись з Binance у нашому огляді💵 Дослідження Binance: пандемія COVID-19 покращила розвиток криптовалюти 1📈 Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: