fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📈 Капіталізація онлайн-курсів Coursera досягла $4,3 млрд за три місяці

📈 Kapitalizacija onlajn-kursiv Coursera dosjagla $4,3 mlrd za try misjaci
І з кожним днем курси стають ще популярнішими.
I z kožnym dnem kursy stajuť šče populjarnišymy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Капіталізація курсів Coursera. Про плани освітньої платформи Coursera виходити на публічну біржу було відомо ще у грудні минулого року. Тоді компанію оцінювали $5 мільярдів, а у квітні роком раніше Coursera оцінювали в $1 мільярд. Під час IPO платформа залучила понад $519 мільйонів. Компанія та акціонери продали 15,73 мільйона акцій за ціною $33 і вже після лістингу капіталізація платформи досягла $4,3 млрд. Звісно, це дещо менше, аніж очікували раніше, однак сервіс для онлайн-навчання стає популярнішим з кожним днем. На думку експертів такий попит обумовлений через умови самоізоляції під час пандемії COVID-19 — люди стали проводити більше часу вдома й відповідно з’явився час для онлайн-навчання. Про платформу. Coursera – це онлайн-платформа, що пропонує курси з дистанційного навчання. Читатйте також: 👨🏼‍🎓 Шість українських університетів потрапили до переліку найкращих освітніх закладів у світі. У квітні 2012 року професори інформатики Стенфордського університету розробили цю платформу і вже того ж року вона стала Найкращим стартапом 2012 року за версією TechCrunch. Відомо, що на Coursera вже є понад 4 600 курсів і 77 мільйонів учнів. Курси викладаються багатьма мовами, серед яких є й українська. Всі курси платформи є безкоштовними — користувачі можуть доплатити за додатковий сертифікат у разі успішного завершення навчання. На платформі представлені курси в таких напрямах: інженерія, гуманітарні науки, медицина, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інші. Тривалість кожного курсу різна — найменші складають три тижні, а найбільші від 10 тижнів (вони становлять 27% від загальної кількості курсів). Це асинхронні курси — ви можете проходити їх в будь-який час та писати домашні завдання тоді, коли вам саме зручно.
Реклама 👇 Замовити

Капіталізація курсів Coursera

Про плани освітньої платформи Coursera виходити на публічну біржу було відомо📈 Капіталізація онлайн-курсів Coursera досягла $4,3 млрд за три місяці 1💼 Онлайн-курси Coursera планують виходити на публічну біржу ще у грудні минулого року. Тоді компанію оцінювали $5 мільярдів, а у квітні роком раніше Coursera оцінювали в $1 мільярд.

Під час IPO платформа залучила понад $519 мільйонів. Компанія та акціонери продали 15,73 мільйона акцій за ціною $33 і вже після лістингу капіталізація платформи досягла $4,3 млрд. Звісно, це дещо менше, аніж очікували раніше, однак сервіс для онлайн-навчання стає популярнішим з кожним днем.

На думку експертів такий попит обумовлений через умови самоізоляції під час пандемії COVID-19 — люди стали проводити більше часу вдома й відповідно з’явився час для онлайн-навчання.

Про платформу

Coursera – це онлайн-платформа, що пропонує курси з дистанційного навчання.

Капіталізація курсів Coursera

Читайте також: 👨🏼‍🎓 Шість українських університетів потрапили до переліку найкращих освітніх закладів у світі

У квітні 2012 року професори інформатики Стенфордського університету розробили цю платформу і вже того ж року вона стала «Найкращим стартапом 2012 року» за версією TechCrunch. Відомо, що на Coursera вже є понад 4 600 курсів і 77 мільйонів учнів. Курси викладаються багатьма мовами, серед яких є й українська.

Всі курси платформи є безкоштовними — користувачі можуть доплатити за додатковий сертифікат у разі успішного завершення навчання. На платформі представлені курси в таких напрямах: інженерія, гуманітарні науки, медицина, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інші.

Тривалість кожного курсу різна — найменші складають три тижні, а найбільші від 10 тижнів (вони становлять 27% від загальної кількості курсів). Це асинхронні курси — ви можете проходити їх в будь-який час та писати домашні завдання тоді, коли вам саме зручно.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: