fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😊 Дослідження: можливо навчитись бути щасливим — як саме

😊 Doslidžennja: možlyvo navčytyś buty ščaslyvym — jak same
Аби стати щасливим треба робити одне — навчатись.
Aby staty ščaslyvym treba robyty odne — navčatyś.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як стати щасливим. Щастя є предметом дослідження багатьох науковців. Деякі вважають, що щастя це щось абстрактне, що неможливо вимріяти, інші ж гадають, що це те, що можна вивчити та навіть викладати. Вчені з Університету Тренто дотримуються другої думки та навіть довели, що щастя можна здобути за допомогою навчання. Науковці створили спеціальну навчальну програму, яка тривала девять місяців. Добровольці відвідували теоретичні та практичні заняття, де викладали щастя. Перед початком експерименту волонтери повинні були пройти анкетування щодо свого рівня щастя. Теорія навчання складалась з поняття того, що таке емоції та які вони бувають. Також на курсах пояснювали що таке стрес, депресія, тривога та інші негативні явища. На практиці волонтери досліджували філософські практики буддистів та інших вправ, що повинні покращувати самопочуття — медитації, релаксації тощо. Читатйте також: 😁 Дослідження: українці, віком 35-44 років, є найщасливішими. Виявилось, що вже наприкінці навчання відбулись суттєві зміни у психологічному благополуччі досліджуваних. Багато з них зазначило, що їхній рівень тривоги та стресу зменшився й вони почали значно менше гніватись на інших. Також волонтери зазначили, що завдяки курсу вони менше турбуються про незначні речі й негативно мислять. Наразі ще не має у вільному доступі саме цього курсу, однак раніше Єльський університет надавав доступ до свого найпопулярнішого курсу — Як стати щасливим.
Реклама 👇 Замовити

Як стати щасливим

Щастя є предметом дослідження багатьох науковців. Деякі вважають, що щастя це щось абстрактне, що неможливо вимріяти, інші ж гадають, що це те, що можна вивчити та навіть викладати.

Вчені з Університету Тренто дотримуються другої думки та навіть довели, що щастя можна здобути за допомогою навчання. Науковці створили спеціальну навчальну програму, яка тривала дев’ять місяців. Добровольці відвідували теоретичні та практичні заняття, де викладали щастя.

Перед початком експерименту волонтери повинні були пройти анкетування щодо свого рівня щастя.

Теорія навчання складалась з поняття того, що таке емоції та які вони бувають. Також на курсах пояснювали що таке стрес, депресія, тривога та інші негативні явища. На практиці волонтери досліджували філософські практики буддистів та інших вправ, що повинні покращувати самопочуття — медитації, релаксації тощо.

Читайте також: 😁 Дослідження: українці, віком 35-44 років, є найщасливішими

Виявилось, що вже наприкінці навчання відбулись суттєві зміни у психологічному благополуччі досліджуваних.

Багато з них зазначило, що їхній рівень тривоги та стресу зменшився й вони почали значно менше гніватись на інших. Також волонтери зазначили, що завдяки курсу вони менше турбуються про незначні речі й негативно мислять.

Наразі ще не має у вільному доступі саме цього курсу, однак раніше Єльський університет надавав доступ до свого найпопулярнішого курсу — «Як стати щасливим»😊 Дослідження: можливо навчитись бути щасливим — як саме 1🥰 Єльський університет надав безкоштовний доступ до свого найпопулярнішого курсу — «Як стати щасливим».

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: