fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🥰 Єльський університет надав безкоштовний доступ до свого найпопулярнішого курсу — «Як стати щасливим»

🥰 Jeľśkyj universytet nadav bezkoštovnyj dostup do svogo najpopuljarnišogo kursu — «Jak staty ščaslyvym»
На початку курсу та наприкінці пропонують заповнити анкети про ваш рівень щастя, аби потім порівняти результати.
Na počatku kursu ta naprykinci proponujuť zapovnyty ankety pro vaš riveń ščastja, aby potim porivnjaty rezuľtaty.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як стати щасливим. Навесні 2018 року професорка психології Єльського університету Лорі Сантос представила новий курс Психологія та добробут, під час якого вивчали, як стати щасливим. Курс — це обєднання абстрактного та конкретного. Навчання поєднує позитивну психологію та програми поведінкової науки. Програма про те, як стати щасливим стала найпопулярнішим курсом університету за всі 317-років його існування. Якщо зазвичай курси відвідували приблизно 600 студентів, то ця лекція регулярно збирала більш ніж 1 100 людей. Через великий попит вирішили переробити курс та зробити його доступним для онлайн-навчання на платформі Coursera. Курс складається з відеолекцій, факультативного читання додаткових текстів та спеціальної щоденної програми з набуття щасливих звичок. Загалом курс покриває шість тем: Читатйте також: 🎙 В Україні навчатимуть як робити подкасти. Помилки про щастя Чому наші очікування не виправдовуються Як ми можемо подолати свої упередження Речі, які насправді роблять нас щасливими Використання знання на практиці Також можна буде отримати сертифікат про закінчення курсу, однак за нього треба буде заплатити $49. Курс Як стати щасливим доступний за посиланням. Раніше ми вже писали, як у США учні виявили, що їх роботи перевіряє штучний інтелект та знайшли спосіб надурити його.
Реклама 👇 Замовити

«Як стати щасливим»

Навесні 2018 року професорка психології Єльського університету Лорі Сантос представила новий курс «Психологія та добробут», під час якого вивчали, як стати щасливим.

Курс — це об’єднання абстрактного та конкретного. Навчання поєднує позитивну психологію та програми поведінкової науки. Програма про те, як стати щасливим стала найпопулярнішим курсом університету за всі 317-років його існування. Якщо зазвичай курси відвідували приблизно 600 студентів, то ця лекція регулярно збирала більш ніж 1 100 людей.

Через великий попит вирішили переробити курс та зробити його доступним для онлайн-навчання на платформі Coursera.

Курс складається з відеолекцій, факультативного читання додаткових текстів та спеціальної щоденної програми з набуття «щасливих звичок». Загалом курс покриває шість тем:

Читайте також: 🎙 В Україні навчатимуть як робити подкасти
  1. Помилки про щастя
  2. Чому наші очікування не виправдовуються
  3. Як ми можемо подолати свої упередження
  4. Речі, які насправді роблять нас щасливими
  5. Використання знання на практиці

Також можна буде отримати сертифікат про закінчення курсу, однак за нього треба буде заплатити $49. Курс «Як стати щасливим» доступний за посиланням.

Раніше ми вже писали🥰 Єльський університет надав безкоштовний доступ до свого найпопулярнішого курсу — «Як стати щасливим» 2😈 У США учні виявили, що їх роботи перевіряє штучний інтелект та знайшли спосіб надурити його, як у США учні виявили, що їх роботи перевіряє штучний інтелект та знайшли спосіб надурити його.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: