fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💐 Дослідження: чи святкують 8 березня в Україні (спойлер: ще й як святкують)

💐 Doslidžennja: čy svjatkujuť 8 bereznja v Ukraїni (spojler: šče j jak svjatkujuť)
Розповідаємо, у яких містах України святкують цей день і зазвичай планують дарувати.
Rozpovidajemo, u jakyh mistah Ukraїny svjatkujuť cej deń i zazvyčaj planujuť daruvaty.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  8 березня в Україні. Попри те, що в усьому світі 8 березня є Міжнародним днем боротьби за права жінок багато людей в Україні й досі асоціюють цей день зі святом жіночності й вітають жінок як головних прикрас нашого життя. Насправді ж це день, коли люди виходять на вулиці та вимагають рівні права та захист для жінок у суспільстві. Цього року в Києві на 8 березня відбудеться Марш жінок 2021, де учасники заходу вимагатимуть: ратифікацію Стамбульської конвенції; збільшення соціальної допомоги матерям, що виховують дітей, та збільшення додаткової підтримки дітей з інвалідністю; припинення урізання соціальних гарантій для тих, хто втратили роботу; створення безпечних умов праці для жінок, які зайняті у сферах із високим ризиком зараження COVID-19; справедливого розслідування випадків насилля з боку ультраправих організацій. Втім, українці мають занадто застаріле сприйняття цього дня й вважають за краще зробити подарунок, аніж підняти питання нагальних потреб жінок. Команда аналітиків Picodi перевірила, де саме та як святкують 8 березня в Україні. Читатйте також: 🤤 Дослідження: як снідають українці — бургери, борщ чи вівсянка. Як проходить цей день. У Picodi перевірили статистику пошукових запитів, пов’язаних з 8 березня та дізналась, які подарунки українки отримують найчастіше і в яких містах України ажіотаж перед святом найвищий. Загалом розглянули пошукові запити пов’язані зі святом, серед яких були слова подарунок, квіти, 8 березня, прикраси, парфумерія та інші. Аналітики порівняли частоту подібних запитів у березні 2020 року з періодом квітень-жовтень 2020 р. Виявилося, що інтерес до Міжнародного жіночого дня зростає у всій Україні, але в деяких містах до свята готуються особливо ретельно. Відтак найбільша зацікавленість цим днем — в Дніпрі, Донецьку та Луганську. Саме в цих містах інтерес до подарунків у святковий період зростає на 296%, 265% і 246% відповідно. Київ зайняв 20-е місце – зростання інтересу 172%. А на останніх місцях рейтингу можна побачити Львів, Одесу, Тернопіль та Івано-Франківськ – тут попит на подарунки найнижчий. Крім цього, статистичні дані показали, що найпопулярнішими подарунками є квіти й святкова вечеря в ресторані — попит на них виріс найбільше в 16 з 24 міст нашого рейтингу. У Тернополі найпопулярнішим подарунком є м’яка іграшка, а в Полтаві — гроші.
Реклама 👇 Замовити

8 березня в Україні

Попри те, що в усьому світі 8 березня є Міжнародним днем боротьби за права жінок багато людей в Україні й досі асоціюють цей день «зі святом жіночності» й вітають жінок «як головних прикрас нашого життя». Насправді ж це день, коли люди виходять на вулиці та вимагають рівні права та захист для жінок у суспільстві.

Цього року в Києві на 8 березня відбудеться Марш жінок 2021, де учасники заходу вимагатимуть:

  • ратифікацію Стамбульської конвенції💐 Дослідження: чи святкують 8 березня в Україні (спойлер: ще й як святкують) 1🚴🏼‍♀️ У Києві на 8 березня відбудеться марш жінок на велосипедах;
  • збільшення соціальної допомоги матерям, що виховують дітей, та збільшення додаткової підтримки дітей з інвалідністю;
  • припинення урізання соціальних гарантій для тих, хто втратили роботу;
  • створення безпечних умов праці для жінок, які зайняті у сферах із високим ризиком зараження COVID-19;
  • справедливого розслідування випадків насилля з боку ультраправих організацій.

Втім, українці мають занадто застаріле сприйняття цього дня й вважають за краще зробити подарунок, аніж підняти питання нагальних потреб жінок. Команда аналітиків Picodi перевірила, де саме та як святкують 8 березня в Україні.

Читайте також: 🤤 Дослідження: як снідають українці — бургери, борщ чи вівсянка

Як проходить цей день

У Picodi перевірили статистику пошукових запитів, пов’язаних з 8 березня та дізналась, які подарунки українки отримують найчастіше і в яких містах України ажіотаж перед святом найвищий.

Загалом розглянули пошукові запити пов’язані зі святом, серед яких були слова «подарунок», «квіти», «8 березня», «прикраси», «парфумерія» та інші. Аналітики порівняли частоту подібних запитів у березні 2020 року з періодом квітень-жовтень 2020 р. Виявилося, що інтерес до Міжнародного жіночого дня зростає у всій Україні, але в деяких містах до свята готуються особливо ретельно.

8 березня в Україні

Відтак найбільша зацікавленість цим днем — в Дніпрі, Донецьку та Луганську. Саме в цих містах інтерес до подарунків у святковий період зростає на 296%, 265% і 246% відповідно.

Київ зайняв 20-е місце – зростання інтересу 172%. А на останніх місцях рейтингу можна побачити Львів, Одесу, Тернопіль та Івано-Франківськ – тут попит на подарунки найнижчий.

Крім цього, статистичні дані показали, що найпопулярнішими подарунками є квіти й святкова вечеря в ресторані — попит на них виріс найбільше в 16 з 24 міст нашого рейтингу. У Тернополі найпопулярнішим подарунком є м’яка іграшка, а в Полтаві — гроші.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: