fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🥬 Науковці навчили шпинат відправляти імейли — як саме та навіщо

🥬 Naukovci navčyly špynat vidpravljaty imejly — jak same ta naviščo
«Оберіть всі велосипеди на картинці, щоб довести, що ви не шпинат».
«Oberiť vsi velosypedy na kartynci, ščob dovesty, ščo vy ne špynat».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Високотехнологічний шпинат. Науковці з Массачусетського технологічного інституту (МТІ) навчили шпинат надсилати електронні листи. Завдяки нанотехнологіям інженери MIT перетворили шпинат на датчики, здатні виявляти вибухонебезпечні матеріали у ґрунті. Якщо ж існує небезпека, рослини передають цю інформацію вченим. Особливість шпинату в тому, що він є дуже чутливим до змін хімічного складу землі й реагує на них. Однак, зміни шпинату можуть бути зовсім незначними, тому за допомогою інфрачервоного світла дослідники навчились розуміти шпинат. Якщо з рослиною відбуваються якісь зміни, то науковці отримують електронного листа. Рослини — дуже хороші аналітичні хіміки. Вони мають розгалужену кореневу мережу в ґрунті, постійно беруть проби підземних вод і мають спосіб самостійно транспортувати цю воду в листя. Майкл Страно. Керівник дослідження. За словами керівника дослідження Майкла Страно, шпинат можна використовувати як індикатор змін у навколишньому середовищі, що може завчасно попередити навіть про великі катаклізми. Читатйте також: 🐕 NASA відправить на Марс зграю робопсів. Також нещодавно вчені з МІТ знайшли спосіб, що збереже ліси від вирубки — деревина у пробірках. Дерево у пробірках. Аби створити деревину у пробірках, науковці збирають живі клітини з листя цинії — ця квітка також відома в Україні як майори чи майорці, родина айстрові. Потім ці клітини зберігають деякий час у спеціальному живильному середовищі, після якого клітини потрапляють до гелевої матриці. У гелевій матриці клітини цинії починають активно розмножуватись й до них додають рослинні гормони ауксин та цитокінін. Це змушує клітини виробляти полімер лігнін, що й робить деревину твердою. Крім того, вчені можуть обирати кількість лігнін, що дозволяє обирати структуру деревини. Наразі науковці намагаються налаштувати масове виробництво такої речовини. Також вони планують добувати деревину з інших рослин.
Реклама 👇 Замовити

«Високотехнологічний шпинат»

Науковці з Массачусетського технологічного інституту (МТІ) навчили шпинат надсилати електронні листи.

Завдяки нанотехнологіям інженери MIT перетворили шпинат на датчики, здатні виявляти вибухонебезпечні матеріали у ґрунті. Якщо ж існує небезпека, рослини передають цю інформацію вченим.

Особливість шпинату в тому, що він є дуже чутливим до змін хімічного складу землі й реагує на них. Однак, зміни шпинату можуть бути зовсім незначними, тому за допомогою інфрачервоного світла дослідники навчились «розуміти» шпинат. Якщо з рослиною відбуваються якісь зміни, то науковці отримують електронного листа.

Рослини — дуже хороші аналітичні хіміки. Вони мають розгалужену кореневу мережу в ґрунті, постійно беруть проби підземних вод і мають спосіб самостійно транспортувати цю воду в листя

Майкл Страно, Керівник дослідження

За словами керівника дослідження Майкла Страно, шпинат можна використовувати як індикатор змін у навколишньому середовищі, що може завчасно попередити навіть про великі катаклізми.

Читайте також: 🐕 NASA відправить на Марс зграю робопсів

Також нещодавно вчені з МІТ знайшли спосіб, що збереже ліси від вирубки — деревина у пробірках🥬 Науковці навчили шпинат відправляти імейли — як саме та навіщо 1🪵 Науковці навчились вирощувати дерево у пробірках — це збереже ліси.

Дерево у пробірках

Аби створити деревину у пробірках, науковці збирають живі клітини з листя цинії — ця квітка також відома в Україні як майори чи майорці, родина айстрові. Потім ці клітини зберігають деякий час у спеціальному живильному середовищі, після якого клітини потрапляють до гелевої матриці.

У гелевій матриці клітини цинії починають активно розмножуватись й до них додають рослинні гормони ауксин та цитокінін. Це змушує клітини виробляти полімер лігнін, що й робить деревину твердою.

Високотехнологічний шпинат

Крім того, вчені можуть обирати кількість лігнін, що дозволяє обирати структуру деревини. Наразі науковці намагаються налаштувати масове виробництво такої речовини. Також вони планують добувати деревину з інших рослин.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: