fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😌 Винайшли мозковий імплант, що успішно бореться із депресією

😌 Vynajšly mozkovyj implant, ščo uspišno boreťsja iz depresijeju
Наразі вже закінчились перші успішні тести.
Narazi vže zakinčylyś perši uspišni testy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Клінічна депресія та її лікування. Багато експертів вважають, що психічне здоровя людини у наш час — це один із найважливіших факторів, за яким варто слідкувати. Доведено, що депресія може впливати на кожен аспект нашого життя та навіть на меми, які ми переглядаємо. Згідно з дослідженням, онлайн-терапія при депресії є ефективнішою, аніж традиційна. Саме тому нині ми спостерігаємо популяризацію різноманітних застосунків для медитації, релаксації та інших засобів зняття стресу. Щоправда, у деяких випадках не помагають звичні методи, тому варто звертатись за особливим лікуванням. Протягом багатьох років лікарі досліджували лікування електричним струмом при клінічній депресії. Науковці Каліфорнійського університету в Сан-Франциско виявили, що електрична стимуляція має антидепресантний ефект — за умови, що лікування проходить адаптивним під кожного пацієнта, в залежності від настрою та симптомів. За словами 36-річної волонтерки, вона протягом багатьох років знаходилась у клінічній депресії. Вона спробувала усі методи лікування, однак нічого не допомогало. Я насправді не сміялась вже протягом приблизно пяти років. Але раптом (під час лікування — прим. редакції) відчула справжнє відчуття радості та щастя й світ став не темно-сірим, а радісним. Волонтерка дослідження. . Читатйте також: 😣 МОЗ склало поради, як боротись зі стресом під час пандемії. Аби депресія не повернулась, лікарі розробили схожу стимуляцію у вигляді мозкового імпланту, який надає нейростимуляцію за необхідності. Наразі вчені планують розширити своє дослідження з більшою кількістю волонтерів, аби знайти єдину методику лікування, яку згодом можна буде публічно використовувати.
Реклама 👇 Замовити

Клінічна депресія та її лікування

Багато експертів вважають, що психічне здоров’я людини у наш час — це один із найважливіших факторів, за яким варто слідкувати. Доведено, що депресія може впливати на кожен аспект нашого життя та навіть на меми😌 Винайшли мозковий імплант, що успішно бореться із депресією 1🤡 Люди з депресією надають перевагу депресивним мемам більше, аніж звичайним, які ми переглядаємо.

Згідно з дослідженням, онлайн-терапія при депресії є ефективнішою😌 Винайшли мозковий імплант, що успішно бореться із депресією 2👨🏼‍💻 Дослідження: онлайн-терапія при депресії є ефективнішою, ніж традиційна, аніж традиційна. Саме тому нині ми спостерігаємо популяризацію різноманітних застосунків для медитації, релаксації та інших засобів зняття стресу. Щоправда, у деяких випадках не помагають звичні методи, тому варто звертатись за особливим лікуванням.

Протягом багатьох років лікарі досліджували лікування електричним струмом при клінічній депресії. Науковці Каліфорнійського університету в Сан-Франциско виявили, що електрична стимуляція має антидепресантний ефект — за умови, що лікування проходить адаптивним під кожного пацієнта, в залежності від настрою та симптомів.

За словами 36-річної волонтерки, вона протягом багатьох років знаходилась у клінічній депресії. Вона спробувала усі методи лікування, однак нічого не допомогало.

Я насправді не сміялась вже протягом приблизно п'яти років. Але раптом (під час лікування — прим. редакції) відчула справжнє відчуття радості та щастя й світ став не темно-сірим, а радісним

Волонтерка дослідження

Під час свого дослідження науковці виділили три ділянки мозку, які можна було б стимулювати для лікування депресії.

Однак вони виявили, що сам процес дає результат лише тоді, коли нейростимуляція проводиться у певному психічному стані пацієнта. Протягом 10 днів волонтерці давали незначні дози струму, саме тоді коли вона їх потребувала — після цього вона шість тижнів не відчувала ніяких ознак депресії.

😌 Винайшли мозковий імплант, що успішно бореться із депресією 3
Читайте також: 😣 МОЗ склало поради, як боротись зі стресом під час пандемії

Аби депресія не повернулась, лікарі розробили схожу стимуляцію у вигляді мозкового імпланту, який надає нейростимуляцію за необхідності.

Наразі вчені планують розширити своє дослідження з більшою кількістю волонтерів, аби знайти єдину методику лікування, яку згодом можна буде публічно використовувати.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: