fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤓 Дослідження: як вивчають англійську в Україні

🤓 Doslidžennja: jak vyvčajuť anglijśku v Ukraїni
Онлайн-школа EnglishDom дослідила статистику того, як п’ять найбільших міст України вивчають англійську мову. Сервіс проаналізував інформацію з жовтня 2019 по жовтень 2020 року щодо більш ніж 50 тис. людей, які займалися по відеозв'язку.
Onlajn-škola EnglishDom doslidyla statystyku togo, jak p’jať najbiľšyh mist Ukraїny vyvčajuť anglijśku movu. Servis proanalizuvav informaciju z žovtnja 2019 po žovteń 2020 roku ščodo biľš niž 50 tys. ljudej, jaki zajmalysja po videozv'jazku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Англійська мова в Україні. За даними онлайн-школи англійської мови EnglishDom виявилося, що найбільший відсоток студентів, які знають англійську на середньому та високому рівні Intermediate, Upper Intermediate та Advanced, мешкають у Львові — сумарно 25%. На другому місці Харків — 23%, далі йде Київ — 22%, в Дніпрі та Одесі по 21%. Так само у Львові частіше за інші міста для занять обирають тему IT. Кияни та одесити найменше — Переїзд за кордон. А дніпряни найчастіше вчать англійську для роботи, і ледь помітно, але все ж випереджають інших у старанності виконання домашніх завдань. Серед мешканців міст, які займаються англійською, більшу частку складають початківці Starter — 36%. На кожному наступному рівні знання мови перебуває все менше людей: Читатйте також: 📱 Особистий досвід: чи можна вивчити англійську мову лише за допомогою мобільних застосунків. На елементарному Elementary — вже 25%; нижче середнього Pre-intermediate — 17%; середньому Intermediate — 15%; вище середнього Upper-Intermediate — 5%; на просунутому рівні Advanced — лише 2% містян. Тему Англійська мова для роботи найчастіше вивчають у Дніпрі — 44%, Києві — 41% та Харкові — 39%. Найменше в Одесі — 35% та Львові 32%. Як зазначив співзасновник та CEО онлайн-школи EnglishDom Максим Сундалов, онлайн-технології дозволяють обробляти великі масиви освітніх даних, знаходити закономірності й визначати, що надихає студентів у вивченні англійської. Цікаво, що перші сходинки за рівнем мови посіли міста з різних боків України — Львів та Харків. Але це у перерахунку на кожні 100 осіб. Звісно, за кількістю від усіх українських студентів Київ переважає та має частку, що наближається до третини — 27%. Це майже дорівнює сумарним 30% чотирьох інших міст: Дніпра — 10%, Харкова — 8%, Одеси — 6%, Львова — 6%.. Максим Сундалов. Співзасновник та CEО онлайн-школи EnglishDom. Відсоток виконання домашнього завдання, який автоматично рахує онлайн-сервіс, майже збігається у всіх містах та складає від 83% до 84%. Трохи попереду опинився Дніпро, а замикає п’ятірку Київ. Скористатися послугами онлайн-школи EnglishDom можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Англійська мова в Україні

За даними онлайн-школи англійської мови EnglishDom виявилося, що найбільший відсоток студентів, які знають англійську на середньому та високому рівні Intermediate, Upper Intermediate та Advanced, мешкають у Львові — сумарно 25%. На другому місці Харків — 23%, далі йде Київ — 22%, в Дніпрі та Одесі по 21%.

Так само у Львові частіше за інші міста для занять обирають тему «IT». Кияни та одесити найменше — «Переїзд за кордон». А дніпряни найчастіше вчать англійську для роботи, і ледь помітно, але все ж випереджають інших у старанності виконання домашніх завдань.

Серед мешканців міст, які займаються англійською, більшу частку складають початківці Starter — 36%. На кожному наступному рівні знання мови перебуває все менше людей:

Читайте також: 📱 Особистий досвід: чи можна вивчити англійську мову лише за допомогою мобільних застосунків
  • На елементарному Elementary — вже 25%;
  • нижче середнього Pre-intermediate — 17%;
  • середньому Intermediate — 15%;
  • вище середнього Upper-Intermediate — 5%;
  • на просунутому рівні Advanced — лише 2% містян.

Тему «Англійська мова для роботи» найчастіше вивчають у Дніпрі — 44%, Києві — 41% та Харкові — 39%. Найменше в Одесі — 35% та Львові 32%.

Як зазначив співзасновник та CEО онлайн-школи EnglishDom Максим Сундалов, онлайн-технології дозволяють обробляти великі масиви освітніх даних, знаходити закономірності й визначати, що надихає студентів у вивченні англійської.

Цікаво, що перші сходинки за рівнем мови посіли міста з різних боків України — Львів та Харків. Але це у перерахунку на кожні 100 осіб. Звісно, за кількістю від усіх українських студентів Київ переважає та має частку, що наближається до третини — 27%. Це майже дорівнює сумарним 30% чотирьох інших міст: Дніпра — 10%, Харкова — 8%, Одеси — 6%, Львова — 6%.

Максим Сундалов, Співзасновник та CEО онлайн-школи EnglishDom

Відсоток виконання домашнього завдання, який автоматично рахує онлайн-сервіс, майже збігається у всіх містах та складає від 83% до 84%. Трохи попереду опинився Дніпро, а замикає п’ятірку Київ.

Скористатися послугами онлайн-школи EnglishDom можна за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: