fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🇬🇧 Як українці вчать англійську мову під час карантину: найпопулярніші слова та безкоштовні сервіси

🇬🇧 Jak ukraїnci včať anglijśku movu pid čas karantynu: najpopuljarniši slova ta bezkoštovni servisy
За даними онлайн-школи англійської мови EnglishDom, попит на вивчення англійської мови зріс удвічі з початком карантину.
Za danymy onlajn-školy anglijśkoї movy EnglishDom, popyt na vyvčennja anglijśkoї movy zris udviči z počatkom karantynu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Найбільш активно англійську на карантині в березні вчили у Києві — 27% від усього трафіку сервісу в Україні. Далі йдуть: Дніпро — 10%; Харків — 8%; Одеса та Львів — по 6%. Цікаво, що жінки вивчають англійську значно активніше за чоловіків — 65% проти 35%. Найбільше англійською займаються люди віком від 25 до 34 років – 40%. Найулюбленіший час для занять — з 19 до 22 години. Хто найчастіше вивчає. IT фахівці — 28%; представники інших креативних індустрій та бізнесу — 23%; працівники сфери обслуговування — 7%; освітяни та держслужбовці — 5%. Загалом, збільшився попит на живий контент, коли у студентів є змога у реальному часі спілкуватись онлайн із викладачем та між собою. Наприклад, відвідування розмовних клубів, за даними платформи, у березні зросло на 37%. Найпопулярніші слова. Beginner: child, today, March. Elementary: today, listen, child. Pre–Intermediate: congratulate, catchy, appear. Intermediate: catchy, maintain, masterpiece. Upper–Intermediate: abhor, bigot, probity.  Advanced: capricious, tangent, repine.  У звязку з закриттям освітніх закладів на карантин та рекомендаціями переходу на дистанційне навчання, EnglishDom відкрив безкоштовний доступ до сервісу ED Words з вивчення англійських слів для школярів та студентів.
Реклама 👇 Замовити

Найбільш активно англійську на карантині в березні вчили у Києві — 27% від усього трафіку сервісу в Україні. Далі йдуть:

 • Дніпро — 10%;
 • Харків — 8%;
 • Одеса та Львів — по 6%.

Цікаво, що жінки вивчають англійську значно активніше за чоловіків — 65% проти 35%. Найбільше англійською займаються люди віком від 25 до 34 років – 40%. Найулюбленіший час для занять — з 19 до 22 години.

🇬🇧 Як українці вчать англійську мову під час карантину: найпопулярніші слова та безкоштовні сервіси 1

Хто найчастіше вивчає

 • IT фахівці — 28%;
 • представники інших креативних індустрій та бізнесу — 23%;
 • працівники сфери обслуговування — 7%;
 • освітяни та держслужбовці — 5%.

Загалом, збільшився попит на «живий контент», коли у студентів є змога у реальному часі спілкуватись онлайн із викладачем та між собою. Наприклад, відвідування розмовних клубів, за даними платформи, у березні зросло на 37%.

Найпопулярніші слова

 • Beginner: child, today, March.
 • Elementary: today, listen, child.
 • Pre–Intermediate: congratulate, catchy, appear.
 • Intermediate: catchy, maintain, masterpiece.
 • Upper–Intermediate: abhor, bigot, probity. 
 • Advanced: capricious, tangent, repine. 

У зв’язку з закриттям освітніх закладів на карантин та рекомендаціями переходу на дистанційне навчання, EnglishDom відкрив🇬🇧 Як українці вчать англійську мову під час карантину: найпопулярніші слова та безкоштовні сервіси 2📱 Український сервіс з вивчення англійської EnglishDom відкриває безкоштовний доступ до свого курсу безкоштовний доступ до сервісу ED Words з вивчення англійських слів для школярів та студентів.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: