fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤑 «Мені Кличко та трішки Притули!»: біржа Kuna випустила токени кандидатів в мери Києва

🤑 «Meni Klyčko ta trišky Prytuly!»: birža Kuna vypustyla tokeny kandydativ v mery Kyjeva
Всього випустили сім токенів: Vereshchuk, Klitschko, Kucherenko, Palchevskiy, Popov, Prytula і Other (для підтримки будь-якого іншого кандидата в мери Києва). Для кожного кандидата створили 1 мільйон токенів на базі смарт контракту Ethereum ERC20.
Vśogo vypustyly sim tokeniv: Vereshchuk, Klitschko, Kucherenko, Palchevskiy, Popov, Prytula i Other (dlja pidtrymky buď-jakogo inšogo kandydata v mery Kyjeva). Dlja kožnogo kandydata stvoryly 1 miľjon tokeniv na bazi smart kontraktu Ethereum ERC20.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Токени мерів Києва на Kuna. Як повідомляють у біржі, ідея запустити токени мерів Києва зявилась напередодні місцевих виборів. За допомогою криптовалюти планують показати, у кого з кандидатів які шанси на прохід до другого туру або на виграш на посаду мера столиці. Ціна токена відображатиме ймовірність перемоги конкретного кандидата на виборах, де 0 означає що шансів немає, а 1 означає 100% шанс на перемогу. Наприклад, ви вважаєте, що шанси на перемогу Сергія Притули 44%. У такому випадку його токен повинен торгуватися за ціною ₴0,44. Голосування за кандидатів може пройти в два етапи, якщо вийде два кандити до другого туру. Перший етап голосування. У разі, якщо в першому турі виборів один з кандидатів отримає більшість голосів (50% + 1 голос), власник токена переміг на виборах кандидата та отримує ₴1 за кожен такий токен. Токени кандидатів, які програли погашаються на рівні ₴0. Якщо оголосять другий тур виборів, то власники токенів всіх кандидатів у наступному турі отримають по ₴1 за кожний токен. Один власник може мати токени декількох кандидатів, збільшуючи свій шанс на винагороду. Читатйте також: 💸 Україна посіла перше місце в світі за використанням криптовалют. Другий етап голосування. На другому етапі користувачі зможуть знову купити токени кандидатів, які вийшли до другого туру виборів. Власник токена який переміг у другому турі кандидата отримує ₴1 за кожен такий токен. Токени переможеного кандидата погашаються на рівні ₴0. Наприклад, у другий тур виходять Сергій Притула та Олексій Кучеренко. Мером Києва стає Олексій Кучеренко. В такому випадку вартість його токена складе ₴1. А токен Сергія Притули буде коштувати ₴0. Як формується ціна токена кандидата. Ціна токена на платформі формується учасниками на базі рейтингу кандидата. Мінімальна ціна токена кандидата ₴0,01. Таким чином, якщо учасник вважає, що у кандидата є 30% шанс перемогти на виборах або вийти до другого туру, він може виставити ордер на покупку токена кандидата за ціною ₴0,30. Терміни покупки токенов і результати голосування за кандидатів в мери Києва: З 08.10.20 буде доступне створення ордерів на покупку токенів кандидатів. З 12.10.20 почнеться поставка токенів. 25.10.20 о 00:00 торги будуть зупинені. Власники токена кандидата-переможця отримають по ₴ 1 за кожен токен не пізніше трьох днів після офіційного оголошення результатів виборів на офіційному сайті ЦВК. Придбати токени можна на біржі за посиланям. Також ми вже раніше писали: Як не стати жертвою шахраїв, обмінюючи криптовалюти Як купити криптовалюти в Україні — 2 способи 3 причини, чому криптовалюти — на часі Криптогривня: біржа Kuna запустила бета-версію криптовалюти UAX
Реклама 👇 Замовити

Токени мерів Києва на Kuna

Як повідомляють у біржі, ідея запустити токени мерів Києва з’явилась напередодні місцевих виборів. За допомогою криптовалюти планують показати, у кого з кандидатів які шанси на прохід до другого туру або на виграш на посаду мера столиці.

Ціна токена відображатиме ймовірність перемоги конкретного кандидата на виборах, де «0» означає що шансів немає, а «1» означає 100% шанс на перемогу. Наприклад, ви вважаєте, що шанси на перемогу Сергія Притули 44%. У такому випадку його токен повинен торгуватися за ціною ₴0,44.

Голосування за кандидатів може пройти в два етапи, якщо вийде два кандити до другого туру.

Перший етап голосування

У разі, якщо в першому турі виборів один з кандидатів отримає більшість голосів (50% + 1 голос), власник токена переміг на виборах кандидата та отримує ₴1 за кожен такий токен. Токени кандидатів, які програли погашаються на рівні ₴0. Якщо оголосять другий тур виборів, то власники токенів всіх кандидатів у наступному турі отримають по ₴1 за кожний токен.

Один власник може мати токени декількох кандидатів, збільшуючи свій шанс на винагороду.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Читайте також: 💸 Україна посіла перше місце в світі за використанням криптовалют

Другий етап голосування

На другому етапі користувачі зможуть знову купити токени кандидатів, які вийшли до другого туру виборів. Власник токена який переміг у другому турі кандидата отримує ₴1 за кожен такий токен. Токени переможеного кандидата погашаються на рівні ₴0.

Наприклад, у другий тур виходять Сергій Притула та Олексій Кучеренко. Мером Києва стає Олексій Кучеренко. В такому випадку вартість його токена складе ₴1. А токен Сергія Притули буде коштувати ₴0.

Як формується ціна токена кандидата

Ціна токена на платформі формується учасниками на базі рейтингу кандидата. Мінімальна ціна токена кандидата ₴0,01. Таким чином, якщо учасник вважає, що у кандидата є 30% шанс перемогти на виборах або вийти до другого туру, він може виставити ордер на покупку токена кандидата за ціною ₴0,30.

Терміни покупки токенов і результати голосування за кандидатів в мери Києва:

  • З 08.10.20 буде доступне створення ордерів на покупку токенів кандидатів.
  • З 12.10.20 почнеться поставка токенів.
  • 25.10.20 о 00:00 торги будуть зупинені. Власники токена кандидата-переможця отримають по ₴ 1 за кожен токен не пізніше трьох днів після офіційного оголошення результатів виборів на офіційному сайті ЦВК.

Придбати токени можна на біржі за посиланям.

Також ми вже раніше писали:

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: