fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤓 Steam формуватиме стрічку новин про ігри — перші тести

🤓 Steam formuvatyme stričku novyn pro igry — perši testy
Користувачі можуть самостійно формувати свою стрічку новин, достатньо лише обрати, на які ресурси ви хочете підписатись.
Korystuvači možuť samostijno formuvaty svoju stričku novyn, dostatńo lyše obraty, na jaki resursy vy hočete pidpysatyś.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Стрічка новин в Steam. Як передає The Verge, у компанії Valve почали тестувати стрічку новин, або як його називають самі розробники, хаб новин. В одному місці можна буде отримати доступ до оновлень різноманітних блогів, повідомлень від ігрових ресурсів та інших джерел зі світу технологій. Стрічка формуватиметься з усіх матеріалів повязаних з іграми — скриншоти, відео, гайди, огляди та інших видів мультимедіа. Деякі ресурси відображатимуть короткі анотації, які ви можете переглянути прямо в новинному центрі, інші ж публікують повні статті. Відео з YouTube можна подивитися прямо в стрічці новин. А якщо хочете дізнатися більше, просто перейдіть за посиланням на сайт джерела. Читатйте також: 🤝 Американські компанії оголосили про готовність придбати TikTok в Америці. Користувачі можуть самостійно формувати свою стрічку новин, достатньо лише обрати, на які ресурси ви хочете підписатись. Також ви можете заблокувати певні джерела та додати улюблені сайти в пріоритет стрічки Steam. Наразі оновлений новинний центр доступний лише для публічного тестування. Коли відбудеться повноцінний реліз — наразі точно невідомо. Також ми вже раніше писали, як вчені виявили, що Вікіпедія може сильно вплинути на розвиток туризму у малих містах — до 30%.
Реклама 👇 Замовити

Стрічка новин в Steam

Як передає The Verge, у компанії Valve почали тестувати стрічку новин, або як його називають самі розробники, «хаб новин». В одному місці можна буде отримати доступ до оновлень різноманітних блогів, повідомлень від ігрових ресурсів та інших джерел зі світу технологій.

Стрічка формуватиметься з усіх матеріалів пов’язаних з іграми — скриншоти, відео, гайди, огляди та інших видів мультимедіа. Деякі ресурси відображатимуть короткі анотації, які ви можете переглянути прямо в новинному центрі, інші ж публікують повні статті.

🤓 Steam формуватиме стрічку новин про ігри — перші тести 1

Відео з YouTube можна подивитися прямо в стрічці новин. А якщо хочете дізнатися більше, просто перейдіть за посиланням на сайт джерела.

Читайте також: 🤝 Американські компанії оголосили про готовність придбати TikTok в Америці

Користувачі можуть самостійно формувати свою стрічку новин, достатньо лише обрати, на які ресурси ви хочете підписатись.

Також ви можете заблокувати певні джерела та додати улюблені сайти в пріоритет стрічки Steam.

🤓 Steam формуватиме стрічку новин про ігри — перші тести 2

Можна обирати, які новини ви хочете бачити

Наразі оновлений новинний центр доступний лише для публічного тестування. Коли відбудеться повноцінний реліз — наразі точно невідомо.

Також ми вже раніше писали🤓 Steam формуватиме стрічку новин про ігри — перші тести 3🏔 Вчені виявили, що «Вікіпедія» може сильно вплинути на розвиток туризму у малих містах — до 30%, як вчені виявили, що «Вікіпедія» може сильно вплинути на розвиток туризму у малих містах — до 30%.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: