fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📚 В Одесі планують створити літературний гайд містом — відвідайте міста з популярних книг

📚 V Odesi planujuť stvoryty literaturnyj gajd mistom — vidvidajte mista z populjarnyh knyg
У рамках проєкту створять путівник з містами Одеси, які згадували відомі письменники в літературі.
U ramkah projektu stvorjať putivnyk z mistamy Odesy, jaki zgaduvaly vidomi pyśmennyky v literaturi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Літературний гайд Одесою. Читання до дому — це культурний проєкт, учасники якого планують зібрати усі міста, які коли-небудь згадували в літератури, про це повідомляє видання Маяк. Ідея для проєкту зявилась минулого року, коли ЮНЕСКО включили Одесу до переліку культурних міст у якості літературного міста. Мета цієї ініціативи полягає в тому, щоб показати значущість Одеси не тільки в місцевій, але й світовій культурі. Окрім того, це дозволить зберегти безліч історичних памяток міста, більшість з яких наразі знаходяться в критичному стані. Активісти планують встановити на кожному зі згаданих місць особливу відмітку, яка позначатиме, де саме раніше це місце згадувалось в літературі та яким письменником. Вже встановили знак на вулиці Софіївській, 17, саме тут відбувались події фрагменту тексту Ісаака Бабеля з його збірки Одеські оповідання. Читатйте також: 🤓 Фотопроєкт: екскурсії на ВДНГ — дізнайтесь історію та таємниці Експоцентру . Згідно з планами активістів, вже до кінця наступного року встановлять 20 памятних знаків в місті. Також за цей час хочуть провести кілька літературних заходів та виставок. Окрім того, планують створити онлайн та оффлайн гайд містом з ілюстраціями відомих українських художників. Наше завдання — повернути Одесі імідж великого культурного міста. Сьогодні туристична привабливість нашого міста будується в першу чергу через популяризацію розваг, клубів, ми ж хочемо додати їй певний культурний акцент. У звязку з цим, плануємо створення туристичних маршрутів, що простягнуться через місця літературної слави міста, а також створити літературну мапу Одеси в онлайн- та оффлайн-форматах.. Команда проєкту Читання до дому. . Кожен охочий може долучитись до ініціативи. На реалізацію проєкту — виготовлення інформаційних знаків і їх встановлення — необхідно зібрати 97 тисяч гривень. Підтримати проєкт можна на сайті Велика ідея за посиланням. Також ми вже раніше писали, як в Україні поставлять п’єсу за твором Сергія Жадана Хлібне перемир’я — де та коли.
Реклама 👇 Замовити

Літературний гайд Одесою

«Читання до дому» — це культурний проєкт, учасники якого планують зібрати усі міста, які коли-небудь згадували в літератури, про це повідомляє видання «Маяк». Ідея для проєкту з’явилась минулого року, коли ЮНЕСКО включили Одесу до переліку культурних міст у якості літературного міста.

Мета цієї ініціативи полягає в тому, щоб показати значущість Одеси не тільки в місцевій, але й світовій культурі. Окрім того, це дозволить зберегти безліч історичних пам’яток міста, більшість з яких наразі знаходяться в критичному стані.

Активісти планують встановити на кожному зі згаданих місць особливу відмітку, яка позначатиме, де саме раніше це місце згадувалось в літературі та яким письменником. Вже встановили знак на вулиці Софіївській, 17, саме тут відбувались події фрагменту тексту Ісаака Бабеля з його збірки «Одеські оповідання».

📚 В Одесі планують створити літературний гайд містом — відвідайте міста з популярних книг 1

Читайте також: 🤓 Фотопроєкт: екскурсії на ВДНГ — дізнайтесь історію та таємниці Експоцентру 

Згідно з планами активістів, вже до кінця наступного року встановлять 20 пам’ятних знаків в місті. Також за цей час хочуть провести кілька літературних заходів та виставок.

Окрім того, планують створити онлайн та оффлайн гайд містом з ілюстраціями відомих українських художників.

Наше завдання — повернути Одесі імідж великого культурного міста. Сьогодні туристична привабливість нашого міста будується в першу чергу через популяризацію розваг, клубів, ми ж хочемо додати їй певний культурний акцент. У зв'язку з цим, плануємо створення туристичних маршрутів, що простягнуться через місця літературної слави міста, а також створити літературну мапу Одеси в онлайн- та оффлайн-форматах.

Команда проєкту «Читання до дому»

Кожен охочий може долучитись до ініціативи. На реалізацію проєкту — виготовлення інформаційних знаків і їх встановлення — необхідно зібрати 97 тисяч гривень.

Підтримати проєкт можна на сайті «Велика ідея» за посиланням.

Також ми вже раніше писали📚 В Одесі планують створити літературний гайд містом — відвідайте міста з популярних книг 2🎭 В Україні поставлять п’єсу за твором Сергія Жадана «Хлібне перемир’я» — де та коли, як в Україні поставлять п’єсу за твором Сергія Жадана «Хлібне перемир’я» — де та коли.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: