fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📈 Дослідження: скільки заробляють HR-фахівці в Україні

📈 Doslidžennja: skiľky zarobljajuť HR-fahivci v Ukraїni
Профільна освіта, вік роботи, знання мов — ці та інші чинники впливають на особливості роботи ейчарів в країні.
Profiľna osvita, vik roboty, znannja mov — ci ta inši čynnyky vplyvajuť na osoblyvosti roboty ejčariv v kraїni.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  HR-фахівці в Україні. Нещодавно карєрний портал Happy Monday провів дослідження, яке базується на анонімному онлайн-опитуванні представників сфери з 12 червня по 13 липня цього року. Більша кількість респондентів з Києва — 59,2 %. Також в дослідженні брали участь працівники з Дніпра, Одеси, Львова, Харкова та інших міст України. Більшість опитаних склали жінки — 93,4%. Кількість чоловіків в дослідженні становила 6,6%. В опитуванні брали участь представники з різних напрямів сфери: HR-менеджери, HR-дженералісти, HR-директори, HR-бізнес партнери та інші. Найбільше серед опитуваних було HR-менеджерів — 30,7 %. Особливості зарплати. На початку роботи спеціаліст може розраховувати на зарплату від 15 000 гривень, через 10 років роботи ця сума може збільшитись втричі. Суттєве підвищення зарплатні може зявитись вже після пяти років досвіду та на девятий рік роботи.   Окрім того, знання англійської мови значно впливає на заробітну плату — фахівці, які регулярно використовують англійську у своїй роботі, у середньому заробляють у півтора раза більше за колег. А як краще вивчати англійську, читайте у нашому матеріалі.   Найбільше в Україні заробляють ейчари у Києві та Одесі, а найменше — у Львові. Більшість фахівців HR-сфери не мають профільної вищої освіти, але отримують необхідні знання на короткотермінових курсах, проходять HR-сертифікації тощо. Більша частина опитаних працює офіційно, приблизно третина робітників оформлені як ФОП. Понад половина отримує зарплату в гривні. Понад 60% респондентів працюють в IT-сфері, де середня зарплата HR-фахівця становить 30 000 гривень. В інших сферах зарплата нижча — приблизно 20 000 — 25 000 гривень. Читайте також інші дослідження: Наскільки доступний швидкісний інтернет в Україні Вчені визначили, скільки хот-догів може з’їсти людина Фанати фільмів про про апокаліпсис легше переносять карантин Picodi підрахували, яку косметику обирають в Україні та світі
Реклама 👇 Замовити

HR-фахівці в Україні

Нещодавно кар’єрний портал Happy Monday провів дослідження, яке базується на анонімному онлайн-опитуванні представників сфери з 12 червня по 13 липня цього року.

Більша кількість респондентів з Києва — 59,2 %. Також в дослідженні брали участь працівники з Дніпра, Одеси, Львова, Харкова та інших міст України.

Більшість опитаних склали жінки — 93,4%. Кількість чоловіків в дослідженні становила 6,6%.

📈 Дослідження: скільки заробляють HR-фахівці в Україні 1

В опитуванні брали участь представники з різних напрямів сфери: HR-менеджери, HR-дженералісти, HR-директори, HR-бізнес партнери та інші. Найбільше серед опитуваних було HR-менеджерів — 30,7 %.

📈 Дослідження: скільки заробляють HR-фахівці в Україні 2

Особливості зарплати

На початку роботи спеціаліст може розраховувати на зарплату від 15 000 гривень, через 10 років роботи ця сума може збільшитись втричі. Суттєве підвищення зарплатні може з’явитись вже після п’яти років досвіду та на дев’ятий рік роботи.

📈 Дослідження: скільки заробляють HR-фахівці в Україні 3

 

Окрім того, знання англійської мови значно впливає на заробітну плату — фахівці, які регулярно використовують англійську у своїй роботі, у середньому заробляють у півтора раза більше за колег. А як краще вивчати англійську, читайте у нашому матеріалі📈 Дослідження: скільки заробляють HR-фахівці в Україні 4📱 Особистий досвід: чи можна вивчити англійську мову лише за допомогою мобільних застосунків.

📈 Дослідження: скільки заробляють HR-фахівці в Україні 5

 

Найбільше в Україні заробляють ейчари у Києві та Одесі, а найменше — у Львові.

📈 Дослідження: скільки заробляють HR-фахівці в Україні 6

Більшість фахівців HR-сфери не мають профільної вищої освіти, але отримують необхідні знання на короткотермінових курсах, проходять HR-сертифікації тощо.

📈 Дослідження: скільки заробляють HR-фахівці в Україні 7

Більша частина опитаних працює офіційно, приблизно третина робітників оформлені як ФОП. Понад половина отримує зарплату в гривні.

📈 Дослідження: скільки заробляють HR-фахівці в Україні 8

Понад 60% респондентів працюють в IT-сфері, де середня зарплата HR-фахівця становить 30 000 гривень. В інших сферах зарплата нижча — приблизно 20 000 — 25 000 гривень.

📈 Дослідження: скільки заробляють HR-фахівці в Україні 9

Читайте також інші дослідження:

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: