fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📊 Дослідження: наскільки доступний швидкісний інтернет в Україні

📊 Doslidžennja: naskiľky dostupnyj švydkisnyj internet v Ukraїni
Це перше в історії України якісне дослідження наявності оптичних мереж у всіх населених пунктах на державному рівні.
Ce perše v istoriї Ukraїny jakisne doslidžennja najavnosti optyčnyh merež u vsih naselenyh punktah na deržavnomu rivni.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Швидкісний інтернет в Україні. Сьогодні відбувся брифінг, на якому презентували результати дослідження доступу населення до високошвидкісного фіксованого інтернету. Згідно з дослідженням, понад 4.2 мільйона українців проживають в населених пунктах, де немає жодного провайдера зі швидкісним інтернетом. Як зазначив заступник міністра цифрової трансформації з розвитку інфраструктури Олександр Шелест, це переважно села. Однак, існує також проблема того, що навіть у тих селах, де є підключення до інтернету, то воно не покриває повністю всі територію, лише частково. Через це суттєво збільшується ціна за інтернет, саме тому більш ніж 1,55 мільйона населення в селах не мають можливості підключитись через високу ціну. Наразі 17 тисяч населених пунктів із 28 тисяч не мають підключення до швидкісного інтернету — 65% з них це села та ще 2% це міста. Згідно з повідомленням керівника експертної групи з розвитку фіксованого широкосмугового інтернету Андрія Набока, середня вартість підключення домогосподарств до оптичного інтернету в Україні складає: Читатйте також: 📱 Дослідження Digital 2020: понад половина людей на планеті користується соцмережами. 1 200₴ для міського домогосподарства 1 300₴ для сільського домогосподарства Також він зазначив, що 18% домогосподарств у селах не мають можливості підключитись до швидкісного інтернету за ціною до 2 500₴. Олександр Шелест повідомив, що в планах Мінцифри надати 95% мешканцям сільского населення можливість підключення до інтернету швидкістю не менше 100 мб/с. До того ж, 95% закладів соціальної інфраструктури матимуть підключення до швидкісного інтернету. 3.3 мільярда гривень збираються виділити на підключення волоконно-оптичних технологій. Також виділять 2.1 мільярд на побудову локальних мереж та Wi-Fi. Раніше ми вже писали, як третина молоді в Україні вважають, що вони не цікаві інтернет-шахраям.
Реклама 👇 Замовити

Швидкісний інтернет в Україні

Сьогодні відбувся брифінг, на якому презентували результати дослідження доступу населення до високошвидкісного фіксованого інтернету.

Згідно з дослідженням, понад 4.2 мільйона українців проживають в населених пунктах, де немає жодного провайдера зі швидкісним інтернетом.

Як зазначив заступник міністра цифрової трансформації з розвитку інфраструктури Олександр Шелест, це переважно села. Однак, існує також проблема того, що навіть у тих селах, де є підключення до інтернету, то воно не покриває повністю всі територію, лише частково. Через це суттєво збільшується ціна за інтернет, саме тому більш ніж 1,55 мільйона населення в селах не мають можливості підключитись через високу ціну.

📊 Дослідження: наскільки доступний швидкісний інтернет в Україні 1

Різниця між регіонами

Наразі 17 тисяч населених пунктів із 28 тисяч не мають підключення до швидкісного інтернету — 65% з них це села та ще 2% це міста.

Згідно з повідомленням керівника експертної групи з розвитку фіксованого широкосмугового інтернету Андрія Набока, середня вартість підключення домогосподарств до оптичного інтернету в Україні складає:

Читайте також: 📱 Дослідження Digital 2020: понад половина людей на планеті користується соцмережами
  • 1 200₴ для міського домогосподарства
  • 1 300₴ для сільського домогосподарства

Також він зазначив, що 18% домогосподарств у селах не мають можливості підключитись до швидкісного інтернету за ціною до 2 500₴.

📊 Дослідження: наскільки доступний швидкісний інтернет в Україні 2

Олександр Шелест повідомив, що в планах Мінцифри надати 95% мешканцям сільского населення можливість підключення до інтернету швидкістю не менше 100 мб/с. До того ж, 95% закладів соціальної інфраструктури матимуть підключення до швидкісного інтернету.

3.3 мільярда гривень збираються виділити на підключення волоконно-оптичних технологій. Також виділять 2.1 мільярд на побудову локальних мереж та Wi-Fi.

Раніше ми вже писали📊 Дослідження: наскільки доступний швидкісний інтернет в Україні 3🦹🏼‍♂️ Дослідження: третина молоді в Україні вважають, що вони не цікаві інтернет-шахраям, як третина молоді в Україні вважають, що вони не цікаві інтернет-шахраям.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: