fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 В Україні запровадять фінмоніторинг криптовалют та інших віртуальних активів

💸 V Ukraїni zaprovadjať finmonitoryng kryptovaljut ta inšyh virtuaľnyh aktyviv
Фінансовий моніторинг віртуальних активів дозволить перевірити походження транзакцій.
Finansovyj monitoryng virtuaľnyh aktyviv dozvolyť pereviryty pohodžennja tranzakcij.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Фінмоніторинг віртуальних активів. Мінцифри вже узгодило всі умови співпраці та підписало меморандум із компанією Crystal Blockchain B.V. Ця організація є одним із провідних світових виробників програмного забезпечення для моніторингу операцій із віртуальними активами. Аналітичним програмним забезпеченням компанії Crystal користуються українські банки, приватні та урядові структури для моніторингу фінансових операцій. Що таке віртуальні активи та деталі фінмоніторингу. Відповідно до закону № 361-IX Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, віртуальний актив — цифрове вираження вартості, яким можна торгувати у цифровому форматі або переказувати і яке може використовуватися для платіжних або інвестиційних цілей. Під це формулювання підпадають і криптовалюти. Читатйте також: 🎲 Азартні ігри: Рада легалізувала роботу азартних закладів. Поріг фінансової транзакції у вигляді віртуальних активів, яка підлягає фінансовому моніторингу, складає 400 000 гривень. Якщо транзакція перевищує 30 000 гривень, біржа має провести процедуру KYC — Know Your Client або верифікацію особи. Також біржа може вимагати додаткові документи при транзакціях. Якщо вони не будуть надані, біржа може навіть заблокувати аккаунт. Згідно з законом, постачальники віртуальних послуг повинні включити в свій штат сompliance офіцера — людину, яка контролюватиме відповідність операцій законодавству. Фінмоніторинг віртуальних активів за кордоном. Україна запроваджує фінансовий моніторинг на досвіді інших країн, які вже давно впровадили рекомендації FATF в національне законодавство. У Мальті та Естонії є спеціальні ліценції на надання послуг повязаних з криптовалютами. Ці ліцензії дозволять відкривати рахунок в банку чи іншій платіжній системі, однак необхідно дотримуватися правил AML — обмеження за сумами транзакції та наявність сompliance офіцера в компанії. Також ми вже раніше писали, як не стати жертвою шахраїв, обмінюючи криптовалюти.
Реклама 👇 Замовити

Фінмоніторинг віртуальних активів

Мінцифри вже узгодило всі умови співпраці та підписало меморандум із компанією Crystal Blockchain B.V. Ця організація є одним із провідних світових виробників програмного забезпечення для моніторингу операцій із віртуальними активами. Аналітичним програмним забезпеченням компанії Crystal користуються українські банки, приватні та урядові структури для моніторингу фінансових операцій.

Що таке віртуальні активи та деталі фінмоніторингу

Відповідно до закону № 361-IX «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», віртуальний актив — цифрове вираження вартості, яким можна торгувати у цифровому форматі або переказувати і яке може використовуватися для платіжних або інвестиційних цілей. Під це формулювання підпадають і криптовалюти.

Читайте також: 🎲 Азартні ігри: Рада легалізувала роботу азартних закладів

Поріг фінансової транзакції у вигляді віртуальних активів, яка підлягає фінансовому моніторингу, складає 400 000 гривень.

Якщо транзакція перевищує 30 000 гривень, біржа має провести процедуру KYC💸 В Україні запровадять фінмоніторинг криптовалют та інших віртуальних активів 2💳 Що таке KYC та як його пройти — Know Your Client або верифікацію особи. Також біржа може вимагати додаткові документи при транзакціях. Якщо вони не будуть надані, біржа може навіть заблокувати аккаунт.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Згідно з законом, постачальники віртуальних послуг повинні включити в свій штат сompliance офіцера — людину, яка контролюватиме відповідність операцій законодавству.

Фінмоніторинг віртуальних активів за кордоном

Україна запроваджує фінансовий моніторинг на досвіді інших країн, які вже давно впровадили рекомендації FATF в національне законодавство.

У Мальті та Естонії є спеціальні ліценції на надання послуг пов’язаних з криптовалютами. Ці ліцензії дозволять відкривати рахунок в банку чи іншій платіжній системі, однак необхідно дотримуватися правил AML — обмеження за сумами транзакції та наявність сompliance офіцера в компанії.

Також ми вже раніше писали💸 В Україні запровадять фінмоніторинг криптовалют та інших віртуальних активів 3💰 Як не стати жертвою шахраїв, обмінюючи криптовалюти, як не стати жертвою шахраїв, обмінюючи криптовалюти.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: