fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 Payoneer тепер дозволяє виводити кошти з Indiegogо — Україна стала першою

💸 Payoneer teper dozvoljaje vyvodyty košty z Indiegogo — Ukraїna stala peršoju
Перше виведення коштів звідти за допомогою Payoneer було здійснено українцями.
Perše vyvedennja koštiv zvidty za dopomogoju Payoneer bulo zdijsneno ukraїncjamy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Виведення коштів Payoneer з Indiegogо. Міжнародна платіжна онлайн-платформа Payoneer оголосила про початок роботи з майданчиками фінансування творчих проєктів. І стартувала з одного з найпопулярніших сайтів краудфандинга — Indiegogo. Першим, хто вивів кошти, став український проєкт WONDERTOOL. Ціль цього проєкту — створення і подальший вихід на ринок пральної машини, що працює на озоні. При виведенні грошей з Indiegogo комісія з боку Payoneer становить 0%. Раніше виведення коштів з майданчиків громадського фінансування за допомогою платіжної платформи було неможливим. Ми готові розвивати цей напрямок і далі, масштабуючи карту сайтів громадського фінансування стартапів, і верифікувати найбільші і найпопулярніші з них. Стартапи, які заходять на Indiegogo і отримують кошти на акаунт Payoneer, можуть ці гроші відразу направляти на реалізацію проекту: запускати прототипи у виробництво, розраховуватися з підрядниками за послуги.. Михайло Дейнега. Регіональний менеджер CEE регіону Payoneer. Читатйте також: 🤝 Компанія Grammarly інвестувала в стартап Docugami. Раніше виведення коштів з подібних краудфандингових сайтів було можливе тільки через банківські рахунки. Онлайн-платформа ж дозволяє робити це на віртуальні рахунки банків інших країн. Крім цього, поточні проєкти на сайті Indiegogo у будь-який момент можуть швидко замінити чинні реквізити і виводити отримані кошти від людей зі всього світу через Payoneer. Також ми вже писали, як UVCA провели дослідження про інвестиції в українські стартапи за 2019 рік.
Реклама 👇 Замовити

Виведення коштів Payoneer з Indiegogо

Міжнародна платіжна онлайн-платформа Payoneer оголосила про початок роботи з майданчиками фінансування творчих проєктів. І стартувала з одного з найпопулярніших сайтів краудфандинга — Indiegogo.

Першим, хто вивів кошти, став український проєкт WONDERTOOL. Ціль цього проєкту — створення і подальший вихід на ринок пральної машини, що працює на озоні.

💸 Payoneer тепер дозволяє виводити кошти з Indiegogо — Україна стала першою 1

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

При виведенні грошей з Indiegogo комісія з боку Payoneer становить 0%. Раніше виведення коштів з майданчиків громадського фінансування за допомогою платіжної платформи було неможливим.

Ми готові розвивати цей напрямок і далі, масштабуючи карту сайтів громадського фінансування стартапів, і верифікувати найбільші і найпопулярніші з них. Стартапи, які заходять на Indiegogo і отримують кошти на акаунт Payoneer, можуть ці гроші відразу направляти на реалізацію проекту: запускати прототипи у виробництво, розраховуватися з підрядниками за послуги.

Михайло Дейнега, Регіональний менеджер CEE регіону Payoneer
Читайте також: 🤝 Компанія Grammarly інвестувала в стартап Docugami

Раніше виведення коштів з подібних краудфандингових сайтів було можливе тільки через банківські рахунки. Онлайн-платформа ж дозволяє робити це на віртуальні рахунки банків інших країн.

Крім цього, поточні проєкти на сайті Indiegogo у будь-який момент можуть швидко замінити чинні реквізити і виводити отримані кошти від людей зі всього світу через Payoneer.

Також ми вже писали💸 Payoneer тепер дозволяє виводити кошти з Indiegogо — Україна стала першою 2📈 UVCA провели дослідження про інвестиції в українські стартапи за 2019 рік, як UVCA провели дослідження про інвестиції в українські стартапи за 2019 рік.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: