🤝 Компанія Grammarly інвестувала в стартап Docugami

Čytaty latynkoju
🤝 Компанія Grammarly інвестувала в стартап Docugami

Grammarly та Docugami

Інвестиція зроблена в межах етапу початкового фінансування компанії. Головна мета стартапу Docugami полягає у розробці спеціального застосунку, що відображатиме неузгодженості в цифрових документах.

Стартап заснували у 2018 році. Сама програма Docugami працюватиме на базі штучного інтелекту, що за планами дозволить у майбутньому покращити застосунок до повноцінного комунікаційного асистента.

Це перша інвестиція Grammarly в іншу компанію. З нашого боку цей крок гарно зважений, оскільки ми відчуваємо сильну спільність з ідеєю та продуктом компанії.

Бред Гувер, Головний виконавчий директор Grammarly
Читайте також: 🧐 Grammarly показали як змінився тон у листуваннях протягом пандемії

Наразі застосунок допомагає покращити організацію документів, що збільшує продуктивність та структурованість компаній.

Технологія, яку пропонує Docugami, розуміє унікальну структуру документів та органічно інтегрується у наявні бізнес-процеси.

Як повідомляє співзасновник компанії Дмитро Лідер, у цей час письмові повідомлення стали потужним інструментом у підтриманні зв’язку між людьми, саме тому вони планують покращувати свій онлайн-сервіс.

Наша платформа збільшує масштаби, щоб надавати підтримку із ще складнішими комунікаційними завданнями. Також ми плануємо створити нові функції продукту для допомоги бізнес-компаніям у забезпеченні ефективного письмового спілкування всередині команд і з клієнтами.

Дмитро Лідер, Співзасновник та керівник напрямку мовних технологій компанії Grammarly

Також ми вже раніше писали? UVCA провели дослідження про інвестиції в українські стартапи за 2019 рік, як UVCA провели дослідження про інвестиції в українські стартапи за 2019 рік.