fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌍 Microsoft запускає платформу для контролю екології та стану Землі: «Планетарний комп’ютер»

🌍 Microsoft zapuskaje platformu dlja kontrolju ekologiї ta stanu Zemli: «Planetarnyj komp'juter»
Новий проєкт дозволить відслідковувати стан екології по всьому світу.
Novyj projekt dozvolyť vidslidkovuvaty stan ekologiї po vśomu svitu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія оголосила про запуск цілої низки ініціатив, спрямованих на покращення захисту і збереження біорізноманіття та екосистем у всьому світі. Одним з проєктів програми став так званий Планетарний компютер. Планетарний компютер від Microsoft. Планетарний компютер — це відкрита обчислювальна платформа зі штучним інтелектом на базі хмарного сервісу Microsoft Azure. Платформа призначена для відстеження даних про стан Землі, а отримана інформація дозволить стежити за змінами в екосистемі. Наприклад, система дозволить відслідковувати зміну розмірів лісів, оцінювати ризики затоплень або виявляти факти надмірно агресивного видобутку природних ресурсів. Також повідомляється, що будь-яка людина на планеті зможе оновлювати і доповнювати інформацію. Доступ до платформи в першу чергу отримають вчені, фахівці з охорони природи, некомерційні організації та уряди країн. https://www.youtube.com/watch?v=y9eJMzZEjlc&feature=emb_logo Завдання компютера буде полягати не тільки в тому, щоб виділити види, біорізноманіття та екосистеми, життєво важливі для здоровя і процвітання Землі, але і в оцінці різних чинників, які можуть позитивно або негативно впливати на них.Читатйте також: 👨🏼‍💼В Україні відкриють доступ до даних про землю — ухвалили закон. Користувачі зможуть здійснювати пошук за геовідмітками та координатам замість ключових слів.  Хмарні ресурси дозволять зберігати і швидко передавати дані, а також оформляти їх для підготовки аналітичних звітів та виявлення закономірностей змін в екосистемі. Планетарний компютер став продовженням глобальної екологічної ініціативи Microsoft, про яку компанія оголосила в січні 2020 року. Також у планах компанії знайти метод для зменшення викидів вуглецю у світі до 2030 року. До того ж Microsoft вже виділила понад $50 мільйонів на підтримку екології по всьому світу. Також ми раніше писали, як Джефф Безос пообіцяв виділити 10 мільярдів доларів на боротьбу зі зміною клімату.
Реклама 👇 Замовити

Компанія оголосила про запуск цілої низки ініціатив, спрямованих на покращення захисту і збереження біорізноманіття та екосистем у всьому світі. Одним з проєктів програми став так званий «Планетарний комп’ютер».

«Планетарний комп’ютер» від Microsoft

«Планетарний комп’ютер» — це відкрита обчислювальна платформа зі штучним інтелектом на базі хмарного сервісу Microsoft Azure. Платформа призначена для відстеження даних про стан Землі, а отримана інформація дозволить стежити за змінами в екосистемі.

Наприклад, система дозволить відслідковувати зміну розмірів лісів, оцінювати ризики затоплень або виявляти факти надмірно агресивного видобутку природних ресурсів.

Також повідомляється, що будь-яка людина на планеті зможе оновлювати і доповнювати інформацію. Доступ до платформи в першу чергу отримають вчені, фахівці з охорони природи, некомерційні організації та уряди країн.

Завдання комп’ютера буде полягати не тільки в тому, щоб виділити види, біорізноманіття та екосистеми, життєво важливі для здоров’я і процвітання Землі, але і в оцінці різних чинників, які можуть позитивно або негативно впливати на них.

Читайте також: 👨🏼‍💼В Україні відкриють доступ до даних про землю — ухвалили закон

Користувачі зможуть здійснювати пошук за геовідмітками та координатам замість ключових слів.  Хмарні ресурси дозволять зберігати і швидко передавати дані, а також оформляти їх для підготовки аналітичних звітів та виявлення закономірностей змін в екосистемі.

🌍 Microsoft запускає платформу для контролю екології та стану Землі: «Планетарний комп'ютер» 1

«Планетарний комп’ютер» став продовженням глобальної екологічної ініціативи Microsoft, про яку компанія оголосила в січні 2020 року. Також у планах компанії знайти метод для зменшення викидів вуглецю у світі до 2030 року. До того ж Microsoft вже виділила понад $50 мільйонів на підтримку екології по всьому світу.

Також ми раніше писали🌍 Microsoft запускає платформу для контролю екології та стану Землі: «Планетарний комп'ютер» 2🌍 Джефф Безос пообіцяв виділити 10 мільярдів доларів на боротьбу зі зміною клімату, як Джефф Безос пообіцяв виділити 10 мільярдів доларів на боротьбу зі зміною клімату.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: