fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🇺🇦 Купуй українське: меблі WOODWERK у голландському стилі

🇺🇦 Kupuj ukraїnśke: mebli WOODWERK u gollandśkomu styli
Щодня у рубриці «Купуй українське» ми розповідаємо про один український бренд, продукцію якого варто купити, аби підтримати український бізнес під час карантину. Сьогодні — це меблі WOODWERK.
Ščodnja u rubryci «Kupuj ukraїnśke» my rozpovidajemo pro odyn ukraїnśkyj brend, produkciju jakogo varto kupyty, aby pidtrymaty ukraїnśkyj biznes pid čas karantynu. Sogodni — ce mebli WOODWERK.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  WOODWERK — це стильні деревяні меблі від українського бренду, виготовлені у сучасному голландському стилі. 🛋️ Що саме можна придбати. Компанія виробляє різноманітні меблі для затишної домівки: від письмових столів та приліжкових комодів до різноманітних деревяних аксесуарів. Всі меблі виробляються виключно в Україні з використанням натурального дерева та металу. Вважаємо, що людина має якомога ближче та найдовше бути біля природи. Рішення в умовах міських джунглів — це оздоблення інтер‘єрів природними матеріалами. Тому для наших меблів ми обрали дерево та загальну стилістику простих та зрозумілих форм, котрі не перевантажують інтер‘єр, залишаючи його актуальним тривалий час. WOODWERK. . Купуй українське!. . 📜 Історія створення Засновник бренду Артем Пономаренко школярем у 1996 році потрапив до Нідерландів. Тоді він звернув увагу на смак, з яким обставлені їхні домівки, та вирішив, що така культура створення інтер‘єрів (без вензелей та рюш) має з‘явитися і в Україні. Меблі у голландській стилістиці WOODWERK представив у 2013 році на виставці DLT у Києві. ❓ Карантин та бізнес. На час карантину команда перевела менеджерів на дистанційну роботу, а для працівників виробництва організувала трансфер. Як карантин вплинув на бізнес?. Ми переглядаємо нарахування заробітної плати та переходимо на відсоток від роботи компанії.. А як щодо знижок для клієнтів?. Оскільки наші реалізатори зараз закриті, ми можемо в умовах кризи запропонувати нижчі ціни для покупців.. Наразі у нас діє найбільша знижка у розмірі 15%. Такого ще не було жодного разу за часи існування компанії.. 💸 Як підтримати. Подивитись та оформити замовлення можна онлайн на сайті. https://www.instagram.com/p/B-FM3kHntCl/ Раніше ми вже написали про Майстерню мрії, яка виготовляє трав’яні чаї, видавництво CANactions та майстерню з виробництва шкіряних та глиняних товарів — Muha Handmade.
Реклама 👇 Замовити

WOODWERK — це стильні дерев’яні меблі від українського бренду, виготовлені у сучасному голландському стилі.

🛋️ Що саме можна придбати

Компанія виробляє різноманітні меблі для затишної домівки: від письмових столів та приліжкових комодів до різноманітних дерев’яних аксесуарів. Всі меблі виробляються виключно в Україні з використанням натурального дерева та металу.

Вважаємо, що людина має якомога ближче та найдовше бути біля природи. Рішення в умовах міських джунглів — це оздоблення інтер‘єрів природними матеріалами. Тому для наших меблів ми обрали дерево та загальну стилістику простих та зрозумілих форм, котрі не перевантажують інтер‘єр, залишаючи його актуальним тривалий час

WOODWERK

🇺🇦 Купуй українське: меблі WOODWERK у голландському стилі 1

Купуй українське!

Карантин — непростий час, але ми хочемо, щоби для якомога більшої кількості сучасних українців він став не лише часом викликів, але й часом можливостей.

Тому ми запустили нову рубрику «Купуй українське!», у якій розповідаємо про українські малі підприємства, які продовжують працювати або запустились просто зараз, та роблять класні продукти.

Якщо ви хочете, щоб ми написали про ваше підприємство чи продукт, заповніть, будь ласка, форму.

📜 Історія створення

Засновник бренду Артем Пономаренко школярем у 1996 році потрапив до Нідерландів. Тоді він звернув увагу на смак, з яким обставлені їхні домівки, та вирішив, що така культура створення інтер‘єрів (без вензелей та рюш) має з‘явитися і в Україні.

Меблі у голландській стилістиці WOODWERK представив у 2013 році на виставці DLT у Києві.

🇺🇦 Купуй українське: меблі WOODWERK у голландському стилі 2

❓ Карантин та бізнес

На час карантину команда перевела менеджерів на дистанційну роботу, а для працівників виробництва організувала трансфер.

🇺🇦 Купуй українське: меблі WOODWERK у голландському стилі 3
🇺🇦 Купуй українське: меблі WOODWERK у голландському стилі 4
🇺🇦 Купуй українське: меблі WOODWERK у голландському стилі 5
🇺🇦 Купуй українське: меблі WOODWERK у голландському стилі 6
🇺🇦 Купуй українське: меблі WOODWERK у голландському стилі 7
🇺🇦 Купуй українське: меблі WOODWERK у голландському стилі 8
🇺🇦 Купуй українське: меблі WOODWERK у голландському стилі 9
🇺🇦 Купуй українське: меблі WOODWERK у голландському стилі 10
🇺🇦 Купуй українське: меблі WOODWERK у голландському стилі 11
🇺🇦 Купуй українське: меблі WOODWERK у голландському стилі 12

Як карантин вплинув на бізнес?

🇺🇦 Купуй українське: меблі WOODWERK у голландському стилі 13

Ми переглядаємо нарахування заробітної плати та переходимо на відсоток від роботи компанії.

А як щодо знижок для клієнтів?

🇺🇦 Купуй українське: меблі WOODWERK у голландському стилі 13

Оскільки наші реалізатори зараз закриті, ми можемо в умовах кризи запропонувати нижчі ціни для покупців.

🇺🇦 Купуй українське: меблі WOODWERK у голландському стилі 13

Наразі у нас діє найбільша знижка у розмірі 15%. Такого ще не було жодного разу за часи існування компанії.

💸 Як підтримати

Подивитись та оформити замовлення можна онлайн на сайті.

Раніше ми вже написали про «Майстерню мрії🇺🇦 Купуй українське: меблі WOODWERK у голландському стилі 16🇺🇦 Купуй українське: чай від центру «Майстерня мрії»», яка виготовляє трав’яні чаї, видавництво CANactions🇺🇦 Купуй українське: меблі WOODWERK у голландському стилі 17🇺🇦 Купуй українське: книги від CANactions та майстерню з виробництва шкіряних та глиняних товарів — Muha Handmade🇺🇦 Купуй українське: меблі WOODWERK у голландському стилі 18🇺🇦 Купуй українське: вироби зі шкіри та глини від Muha Handmade.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: