fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🇺🇦 Купуй українське: книги від CANactions

🇺🇦 Kupuj ukraїnśke: knygy vid CANactions
Щодня у рубриці «Купуй українське» ми розповідаємо про один український бренд, продукцію якого варто купити, аби підтримати український бізнес під час карантину. Сьогодні — це видавництво CANactions!
Ščodnja u rubryci «Kupuj ukraїnśke» my rozpovidajemo pro odyn ukraїnśkyj brend, produkciju jakogo varto kupyty, aby pidtrymaty ukraїnśkyj biznes pid čas karantynu. Sogodni — ce vydavnyctvo CANactions!
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Видавництво CANactions створене освітньою платформою CANactions School наприкінці 2018 року. Воно спеціалізується на створенні та поширенні якісної професійної літератури у сфері архітектури та міського розвитку. 📙 Які книги вже відомі. Українські читачі можуть прочитати такі світові бестселери, як Міста для людей Йена Ґела, Чотири стіни та дах: складна природа простої професії Рейніра де Граафа та Правила пішохідного міста. 101 крок зі створення кращих місць відомого американського урбаніста Джеффа Спека. Цікаво, що перший переклад книг Правил пішохідного міста... та Чотири стіни та дах... був саме українською мовою. Купуй українське!. . 📜 Історія створення Наприкінці 2018 року видавництво заснувала міжнародна освітня платформа CANactions School, місія якої полягає у сприянні створенню просторів та спільнот, де люди будуть жити та працювати із задоволенням. Поява якісної літератури у сфері архітектури та урбаністики в Україні — наша давня мрія. Майже всі книги нашої бібліотеки ми шукали по різних куточках світу. І тоді ми вирішили діяти та перекладати їх власноруч. . . ❓ Як вплинув карантин. Початок карантину збігся із розпалом спільнокошт-кампанії книги Усім потрібне житло. Справедливе, соціальне, доступне німецьких архітекторів та архітекторок Урсули Клєефіш-Йобст, Петера Кеддерманна, Карен Юнґ. Як просувався спільнокошт у звязку з введенням карантину?. Ми просто вражені тією підтримкою, яку отримали від читачів попри непрості умови карантину. Для всієї команди успішне завершення кампанії і той факт, що, попри все, ще одна чудова книга буде видана у заявлений термін, стало доказом того, що все буде добре і гарні книги будуть у попиті завжди.. Цікаво, що коли ми розповіли нашим німецьким колегам, що вкладаємося у термін та вже приступили до верстки україномовного видання, вони були дуже вражені такою підтримкою українського суспільства.. Коли вийде книга?. 1 квітня ми успішно завершили ще одну спільнокошт-кампанію книги та вже 15 травня порадуємо українських читачів новою та актуальною для нашого суспільства книгою.. 💸 Як підтримати. Замовити книги зі знижкою можна на сайті. Доставка відбувається через Нову пошту. Нагадаємо, першим учасником нової рубрики стала Майстерня мрії — соціальне підприємство зі Львова, що займається виготовленням трав’яних чаїв, частину прибутку від продажу якого спрямовують на центр для молоді з ментальними порушеннями.
Реклама 👇 Замовити

Видавництво CANactions створене освітньою платформою CANactions School наприкінці 2018 року. Воно спеціалізується на створенні та поширенні якісної професійної літератури у сфері архітектури та міського розвитку.

📙 Які книги вже відомі

Українські читачі можуть прочитати такі світові бестселери, як «Міста для людей» Йена Ґела, «Чотири стіни та дах: складна природа простої професії» Рейніра де Граафа та «Правила пішохідного міста. 101 крок зі створення кращих місць🇺🇦 Купуй українське: книги від CANactions 1📕 CANactions розпочинає передпродаж книги «Правила пішохідного міста» Джефа Спека» відомого американського урбаніста Джеффа Спека.

Цікаво, що перший переклад книг «Правил пішохідного міста…» та «Чотири стіни та дах…» був саме українською мовою.

CANactions

Купуй українське!

Карантин — непростий час, але ми хочемо, щоби для якомога більшої кількості сучасних українців він став не лише часом викликів, але й часом можливостей.

Тому ми запустили нову рубрику «Купуй українське!», у якій розповідаємо про українські малі підприємства, які продовжують працювати або запустились просто зараз, та роблять класні продукти.

Якщо ви хочете, щоб ми написали про ваше підприємство чи продукт, заповніть, будь ласка, форму.

📜 Історія створення

Наприкінці 2018 року видавництво заснувала міжнародна освітня платформа CANactions School, місія якої полягає у сприянні створенню просторів та спільнот, де люди будуть жити та працювати із задоволенням.

Поява якісної літератури у сфері архітектури та урбаністики в Україні — наша давня мрія. Майже всі книги нашої бібліотеки ми шукали по різних куточках світу. І тоді ми вирішили діяти та перекладати їх власноруч

CANactions

❓ Як вплинув карантин

Початок карантину збігся із розпалом спільнокошт-кампанії книги «Усім потрібне житло. Справедливе, соціальне, доступне🇺🇦 Купуй українське: книги від CANactions 2📙 «Усім потрібне житло» — видавництво CANactions видає нову книгу українською. Як підтримати» німецьких архітекторів та архітекторок Урсули Клєефіш-Йобст, Петера Кеддерманна, Карен Юнґ.

🇺🇦 Купуй українське: книги від CANactions 3
🇺🇦 Купуй українське: книги від CANactions 4
🇺🇦 Купуй українське: книги від CANactions 5
🇺🇦 Купуй українське: книги від CANactions 6
🇺🇦 Купуй українське: книги від CANactions 7
🇺🇦 Купуй українське: книги від CANactions 8
🇺🇦 Купуй українське: книги від CANactions 9
🇺🇦 Купуй українське: книги від CANactions 10
🇺🇦 Купуй українське: книги від CANactions 11
🇺🇦 Купуй українське: книги від CANactions 12

Як просувався спільнокошт у зв’язку з введенням карантину?

🇺🇦 Купуй українське: книги від CANactions 13

Ми просто вражені тією підтримкою, яку отримали від читачів попри непрості умови карантину. Для всієї команди успішне завершення кампанії і той факт, що, попри все, ще одна чудова книга буде видана у заявлений термін, стало доказом того, що все буде добре і гарні книги будуть у попиті завжди.

🇺🇦 Купуй українське: книги від CANactions 13

Цікаво, що коли ми розповіли нашим німецьким колегам, що вкладаємося у термін та вже приступили до верстки україномовного видання, вони були дуже вражені такою підтримкою українського суспільства.

Коли вийде книга?

🇺🇦 Купуй українське: книги від CANactions 13

1 квітня ми успішно завершили ще одну спільнокошт-кампанію книги та вже 15 травня порадуємо українських читачів новою та актуальною для нашого суспільства книгою.

💸 Як підтримати

Замовити книги зі знижкою можна на сайті. Доставка відбувається через «Нову пошту».

🇺🇦 Купуй українське: книги від CANactions 16

Нагадаємо, першим учасником нової рубрики стала «Майстерня мрії»🇺🇦 Купуй українське: книги від CANactions 17🇺🇦 Купуй українське: чай від центру «Майстерня мрії» — соціальне підприємство зі Львова, що займається виготовленням трав’яних чаїв, частину прибутку від продажу якого спрямовують на центр для молоді з ментальними порушеннями.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: