fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📕 CANactions розпочинає передпродаж книги «Правила пішохідного міста» Джефа Спека

📕 CANactions rozpočynaje peredprodaž knygy «Pravyla pišohidnogo mista» Džefa Speka
Це нова книга Джефа Спека — відомого американського урбаніста та містобудівника. За його керівництва було розроблено понад 75 планів урбанізації міст і селищ у різних штатах США. Перший переклад книги «Правила пішохідного міста: 101 крок до створення кращих місць» буде саме українською мовою.
Ce nova knyga Džefa Speka — vidomogo amerykanśkogo urbanista ta mistobudivnyka. Za jogo kerivnyctva bulo rozrobleno ponad 75 planiv urbanizaciї mist i selyšč u riznyh štatah SŠA. Peršyj pereklad knygy «Pravyla pišohidnogo mista: 101 krok do stvorennja kraščyh misć» bude same ukraїnśkoju movoju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Освітня платформа CANactions School розпочинає передпродаж книги Джефа Спека Правила пішохідного міста: 101 крок до створення кращих місць українською мовою. Що цікавого. Це нова книга Джефа Спека — відомого американського урбаніста та містобудівника. За його керівництва було розроблено понад 75 планів урбанізації міст і селищ у різних штатах США. Книга була видана у 2018 році та стала бестселером у професійній світовій спільноті. Український переклад. Перший переклад книги Правила пішохідного міста: 101 крок до створення кращих місць буде саме українською мовою. Правила пішохідного міста — конкретні та дієві поради зі створення більш сприятливих, здорових та комфортних районів, міст і селищ. Як замовити. Правила для зручності згруповані в 19 розділів, які охоплюють широкий спектр питань: від організації пішохідних доріжок до правильного паркування, від відмови використання автомобілів до створення зручних і комфортних місць для людей. До 24 листопада можна передзамовити видання за спеціальною ціною. Читайте також про те, як зробити українські міста комфортнішими.
Реклама 👇 Замовити

Освітня платформа CANactions School розпочинає передпродаж книги Джефа Спека «Правила пішохідного міста: 101 крок до створення кращих місць» українською мовою.

Що цікавого

Це нова книга Джефа Спека — відомого американського урбаніста та містобудівника. За його керівництва було розроблено понад 75 планів урбанізації міст і селищ у різних штатах США.

Книга була видана у 2018 році та стала бестселером у професійній світовій спільноті.

📕 CANactions розпочинає передпродаж книги «Правила пішохідного міста» Джефа Спека 1

Український переклад

Перший переклад книги «Правила пішохідного міста: 101 крок до створення кращих місць» буде саме українською мовою.

«Правила пішохідного міста» — конкретні та дієві поради зі створення більш сприятливих, здорових та комфортних районів, міст і селищ.

Як замовити

Правила для зручності згруповані в 19 розділів, які охоплюють широкий спектр питань: від організації пішохідних доріжок до правильного паркування, від відмови використання автомобілів до створення зручних і комфортних місць для людей.

До 24 листопада можна передзамовити видання за спеціальною ціною.

Читайте також про те, як зробити📕 CANactions розпочинає передпродаж книги «Правила пішохідного міста» Джефа Спека 2🚊 Урбаністика за 15 хвилин — чому в наших містах не так комфортно як у Європі українські міста комфортнішими.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: