fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⛓ Нідерланди планують використовувати блокчейн для боротьби з COVID-19

⛓ Niderlandy planujuť vykorystovuvaty blokčejn dlja boroťby z COVID-19
За допомогою блокчейна планують розробити систему доставки ліків та медприладів.
Za dopomogoju blokčejna planujuť rozrobyty systemu dostavky likiv ta medpryladiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Блокчейн проти COVID-19. Група з 25 технічних компаній Нідерландів запустила проєкт під назвою Технології проти коронавіруса (оригінал: Tech against Corona). Мета проєкту підтримати уряд країни за допомогою провідних технологій, однією з котрих став блокчейн. Компанія TYMLEZ планує запустити систему продажу ліків та медичних приладів на основі блокчейна, а також розробити спеціальну платформу для оцінки попиту на медичне обладнання серед лікарень країни. Ця система допоможе зупинити надмірно високе ціноутворення на медичні препарати та зробить прозорою кожен етап поставок медичних приладів. Для реалізації проєкту компанія Cybersprint, котра працює в сфері кібербезпеки, забезпечить обслуговування ряду лікарень, а компанія Taxion, що займається інформаційною безпекою, зробить адміністраційну онлайн-систему для організації постачання необхідних для лікування речей. В Україні також застосовують технології для боротьби з COVID-19. Застосунок та челендж від Мінцифри. Як повідомляє віце-прем’єр, міністр цифрової трансформації України, Михайло Федоров, уряд детально розібрав досвід цифрового запобігання поширення короновірусу від інших країн та відібрав лише найдієвіші методи. Цифрове запобігання вірусу буде впроваджено в Україні завдяки трьом методам: Спеціальний мобільний застосунок для контролю Челендж #HackCorona Онлайн-платформа послуг бізнесу Мобільний застосунок для контролю COVID-19. Буде розроблено спеціальний застосунок, що допоможе контролювати дотримання карантину та самоізоляцію. Як зазначається в повідомлені, застосунок не буде слідкувати за громадянами — обов’язковий контроль розповсюджується лише на хворих. Перевірка самоізоляції буде проводитись через зняття у випадковий період часу геолокації та FaceID. Окрім того зазначається, що також відбудеться запровадження у застосунку Дія можливості моніторингу можливого контакту з хворим. Також раніше ми писали, як з’явився перший онлайн-курс із мобільної грамотності з’явився на платформі Дія.Цифрова освіта. #HackCorona. Серед інших нововведень — це онлайн-челендж HackCorona in Ukraine. Це національний конкурс проєктів/ідей від громадян, спрямованих на боротьбу з епідемією та підтримкою українців під час карантину. Найкращі ідеї отримають фінансування на реалізацію. Бюджет на реалізацію збирають від інвесторів, що готові підтримати проєкт, щоб провести його у декілька циклів. Платформа безкоштовних послуг бізнесу. На сьогоднішній день все більше і більше компаній пропонують безкоштовні послуги для громадян на період карантину. Онлайн платформа буде містити усі пропозиції на одному ресурсі. Також ми вже брали інтерв’ю в Іллі Кенінгштейна, про те як український бізнес адаптовується до умов карантину. Раніше ми вже писали, як Prometheus запустив безкоштовний курс про вірус COVID-19.
Реклама 👇 Замовити

Блокчейн проти COVID-19

Група з 25 технічних компаній Нідерландів запустила проєкт під назвою «Технології проти коронавіруса» (оригінал: Tech against Corona). Мета проєкту підтримати уряд країни за допомогою провідних технологій, однією з котрих став блокчейн.

Компанія TYMLEZ планує запустити систему продажу ліків та медичних приладів на основі блокчейна, а також розробити спеціальну платформу для оцінки попиту на медичне обладнання серед лікарень країни.

⛓ Нідерланди планують використовувати блокчейн для боротьби з COVID-19 1

Ця система допоможе зупинити надмірно високе ціноутворення на медичні препарати та зробить прозорою кожен етап поставок медичних приладів.

Для реалізації проєкту компанія Cybersprint, котра працює в сфері кібербезпеки, забезпечить обслуговування ряду лікарень, а компанія Taxion, що займається інформаційною безпекою, зробить адміністраційну онлайн-систему для організації постачання необхідних для лікування речей.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

В Україні також застосовують⛓ Нідерланди планують використовувати блокчейн для боротьби з COVID-19 2👨🏼‍💻 Мінцифра запустить застосунок та челендж проти вірусу COVID-19 технології для боротьби з COVID-19.

Застосунок та челендж від Мінцифри

Як повідомляє віце-прем’єр, міністр цифрової трансформації України, Михайло Федоров, уряд детально розібрав досвід цифрового запобігання поширення короновірусу від інших країн та відібрав лише найдієвіші методи.

Цифрове запобігання вірусу буде впроваджено в Україні завдяки трьом методам:

  • Спеціальний мобільний застосунок для контролю
  • Челендж #HackCorona
  • Онлайн-платформа послуг бізнесу

Мобільний застосунок для контролю COVID-19

Буде розроблено спеціальний застосунок, що допоможе контролювати дотримання карантину та самоізоляцію. Як зазначається в повідомлені, застосунок не буде слідкувати за громадянами — обов’язковий контроль розповсюджується лише на хворих.

Перевірка самоізоляції буде проводитись через зняття у випадковий період часу геолокації та FaceID.

⛓ Нідерланди планують використовувати блокчейн для боротьби з COVID-19 3

Окрім того зазначається, що також відбудеться запровадження у застосунку «Дія» можливості моніторингу можливого контакту з хворим.

Також раніше ми писали⛓ Нідерланди планують використовувати блокчейн для боротьби з COVID-19 4📱Перший онлайн-курс із мобільної грамотності з’явився на платформі Дія.Цифрова освіта, як з’явився перший онлайн-курс із мобільної грамотності з’явився на платформі Дія.Цифрова освіта.

#HackCorona

Серед інших нововведень — це онлайн-челендж HackCorona in Ukraine. Це національний конкурс проєктів/ідей від громадян, спрямованих на боротьбу з епідемією та підтримкою українців під час карантину. Найкращі ідеї отримають фінансування на реалізацію.

Бюджет на реалізацію збирають від інвесторів, що готові підтримати проєкт, щоб провести його у декілька циклів.

Платформа безкоштовних послуг бізнесу

На сьогоднішній день все більше і більше компаній пропонують безкоштовні послуги для громадян на період карантину.

Онлайн платформа буде містити усі пропозиції на одному ресурсі.

Також ми вже брали інтерв’ю⛓ Нідерланди планують використовувати блокчейн для боротьби з COVID-19 5🏢 Як український бізнес адаптовується до умов карантину — Ілля Кенігштейн, Creative States в Іллі Кенінгштейна, про те як український бізнес адаптовується до умов карантину.

Раніше ми вже писали⛓ Нідерланди планують використовувати блокчейн для боротьби з COVID-19 6👨🏼‍🔬 Prometheus запустив безкоштовний курс про вірус COVID-19, як Prometheus запустив безкоштовний курс про вірус COVID-19.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: