fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱Перший онлайн-курс із мобільної грамотності з’явився на платформі Дія.Цифрова освіта

📱Peršyj onlajn-kurs iz mobiľnoї gramotnosti z’javyvsja na platformi Dija.Cyfrova osvita
26 лютого 2020 року на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта з'явився партнерський курс з мобільної грамотності «Смартфон для батьків».  
26 ljutogo 2020 roku na Nacionaľnij onlajn-platformi z cyfrovoї gramotnosti Dija.Cyfrova osvita z'javyvsja partnerśkyj kurs z mobiľnoї gramotnosti «Smartfon dlja baťkiv».  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Курс Смартфон для батьків наданий компанією Київстар і містить 10 інтерактивних відеоуроків, які допоможуть усім початківцям дізнатися про всі можливості смартфона та опанувати базові онлайн-сервіси. На презентації нового курсу виступила Валерія Іонан, заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції: Завдяки курсу кожен охочий зможе безкоштовно дізнатися, як встановлювати різні корисні додатки на смартфон, наприклад, додаток Дія, як налаштовувати мобільний інтернет, як спілкуватися з рідними в месенджері, як робити відеодзвінки та слухати музику . Валерія Іонан. Заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції. Під час презентації відбувся діджитал-дейтинг за участі просунутих блогерів і людей поважного віку, разом вони зясували можливості смартфонів і мобільного інтернету. Нагадаємо, що 21 січня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України запустило в тестовому режимі Національну онлайн-платформу з цифрової грамотності. А 6 лютого онлайн-платформа почала працювати офіційно. Проєкт втілено за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа й Фондом Innovabridge. У планах уряду — навчити мінімум 6 мільйонів українців цифрової грамотності за 3 роки. Також ми раніше писали про застосунок Дія, що став доступним для всіх і як  його завантажити.
Реклама 👇 Замовити

Курс «Смартфон для батьків» наданий компанією Київстар і містить 10 інтерактивних відеоуроків, які допоможуть усім початківцям дізнатися про всі можливості смартфона та опанувати базові онлайн-сервіси.

На презентації нового курсу виступила Валерія Іонан, заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції:

Завдяки курсу кожен охочий зможе безкоштовно дізнатися, як встановлювати різні корисні додатки на смартфон, наприклад, додаток Дія, як налаштовувати мобільний інтернет, як спілкуватися з рідними в месенджері, як робити відеодзвінки та слухати музику»

Валерія Іонан, Заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції

📱Перший онлайн-курс із мобільної грамотності з’явився на платформі Дія.Цифрова освіта 1

Під час презентації відбувся діджитал-дейтинг за участі просунутих блогерів і людей поважного віку, разом вони з’ясували можливості смартфонів і мобільного інтернету.

📱Перший онлайн-курс із мобільної грамотності з’явився на платформі Дія.Цифрова освіта 2

Нагадаємо, що 21 січня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України запустило в тестовому режимі Національну онлайн-платформу з цифрової грамотності. А 6 лютого онлайн-платформа почала працювати офіційно.

Проєкт втілено за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа й Фондом Innovabridge. У планах уряду — навчити мінімум 6 мільйонів українців цифрової грамотності за 3 роки.

Також ми раніше писали📱Перший онлайн-курс із мобільної грамотності з’явився на платформі Дія.Цифрова освіта 3📱 Застосунок «Дія» став доступним для всіх. Як завантажити про застосунок «Дія», що став доступним для всіх і як  його завантажити.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: