fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💻 Мінцифра запустить застосунок та челендж проти вірусу COVID-19

👨🏼‍💻 Mincyfra zapustyť zastosunok ta čelendž proty virusu COVID-19
Пандемія змінила звичні уклади життя, а цифрові технології з кожним днем стають все ефективнішими у боротьбі проти спалаху вірусу. 
Pandemija zminyla zvyčni uklady žyttja, a cyfrovi tehnologiї z kožnym dnem stajuť vse efektyvnišymy u boroťbi proty spalahu virusu. 
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Цифрове запобігання поширення COVID-19. Як повідомляє віце-прем’єр, міністр цифрової трансформації України, Михайло Федоров, уряд детально розібрав досвід цифрового запобігання поширення короновірусу від інших країн та відібрав лише найдієвіші методи. Цифрове запобігання вірусу буде впроваджено в Україні завдяки трьом методам: Спеціальний мобільний застосунок для контролю Челендж #HackCorona Онлайн-платформа послуг бізнесу Мобільний застосунок для контролю COVID-19. Буде розроблено спеціальний застосунок, що допоможе контролювати дотримання карантину та самоізоляцію. Як зазначається в повідомлені, застосунок не буде слідкувати за громадянами — обовязковий контроль розповсюджується лише на хворих. Перевірка самоізоляції буде проводитись через зняття у випадковий період часу геолокації та FaceID. Також застосунок дає можливість замовляти хворим продукти та ліки онлайн і дозволить повідомляти про стан здоровя безпосередньо через застосунок. Окрім того зазначається, що також відбудеться запровадження у застосунку Дія можливості моніторингу можливого контакту з хворим. Ідея полягає у застосування широкої мережі QR-кодів в магазинах, таксі та інших місцях. Якщо людина починає добровільно сканувати коди, то можна отримати інформацію про можливий контакт з хворим. Також раніше ми писали, як зявився перший онлайн-курс із мобільної грамотності з’явився на платформі Дія.Цифрова освіта. #HackCorona. Серед інших нововведень — це онлайн-челендж HackCorona in Ukraine. Це національний конкурс проєктів/ідей від громадян, спрямованих на боротьбу з епідемією та підтримкою українців під час карантину. Найкращі ідеї отримають фінансування на реалізацію. Бюджет на реалізацію збирають від інвесторів, що готові підтримати проєкт, щоб провести його у декілька циклів. До журі челенджу увійдуть найкращі українські новатори та представники міжнародних інвестиційних компаній. Платформа безкоштовних послуг бізнесу. На сьогоднішній день все більше і більше компаній пропонують безкоштовні послуги для громадян на період карантину. Онлайн платформа буде містити усі пропозиції на одному ресурсі. Також раніше ми вже брали інтервю в Іллі Кенінгштейна, про те як український бізнес адаптовується до умов карантину. Окрім того ми писали великий гайд про 30 застосунків, сервісів та курсів, які стали безкоштовними на час карантину.
Реклама 👇 Замовити

Цифрове запобігання поширення COVID-19

Як повідомляє віце-прем’єр, міністр цифрової трансформації України, Михайло Федоров, уряд детально розібрав досвід цифрового запобігання поширення короновірусу від інших країн та відібрав лише найдієвіші методи.

Цифрове запобігання вірусу буде впроваджено в Україні завдяки трьом методам:

  • Спеціальний мобільний застосунок для контролю
  • Челендж #HackCorona
  • Онлайн-платформа послуг бізнесу

Мобільний застосунок для контролю COVID-19

Буде розроблено спеціальний застосунок, що допоможе контролювати дотримання карантину та самоізоляцію. Як зазначається в повідомлені, застосунок не буде слідкувати за громадянами — обов’язковий контроль розповсюджується лише на хворих.

Перевірка самоізоляції буде проводитись через зняття у випадковий період часу геолокації та FaceID.

Також застосунок дає можливість замовляти хворим продукти та ліки онлайн і дозволить повідомляти про стан здоров’я безпосередньо через застосунок.

👨🏼‍💻 Мінцифра запустить застосунок та челендж проти вірусу COVID-19 1

Окрім того зазначається, що також відбудеться запровадження у застосунку «Дія» можливості моніторингу можливого контакту з хворим.

Ідея полягає у застосування широкої мережі QR-кодів в магазинах, таксі та інших місцях. Якщо людина починає добровільно сканувати коди, то можна отримати інформацію про можливий контакт з хворим.

Також раніше ми писали👨🏼‍💻 Мінцифра запустить застосунок та челендж проти вірусу COVID-19 2📱Перший онлайн-курс із мобільної грамотності з’явився на платформі Дія.Цифрова освіта, як з’явився перший онлайн-курс із мобільної грамотності з’явився на платформі Дія.Цифрова освіта.

#HackCorona

Серед інших нововведень — це онлайн-челендж HackCorona in Ukraine. Це національний конкурс проєктів/ідей від громадян, спрямованих на боротьбу з епідемією та підтримкою українців під час карантину. Найкращі ідеї отримають фінансування на реалізацію.

Бюджет на реалізацію збирають від інвесторів, що готові підтримати проєкт, щоб провести його у декілька циклів.

До журі челенджу увійдуть найкращі українські новатори та представники міжнародних інвестиційних компаній.

Платформа безкоштовних послуг бізнесу

На сьогоднішній день все більше і більше компаній пропонують безкоштовні послуги для громадян на період карантину.

Онлайн платформа буде містити усі пропозиції на одному ресурсі.

Також раніше ми вже брали інтерв’ю👨🏼‍💻 Мінцифра запустить застосунок та челендж проти вірусу COVID-19 3🏢 Як український бізнес адаптовується до умов карантину — Ілля Кенігштейн, Creative States в Іллі Кенінгштейна, про те як український бізнес адаптовується до умов карантину.

Окрім того ми писали👨🏼‍💻 Мінцифра запустить застосунок та челендж проти вірусу COVID-19 4📱 Великий гайд: 30 застосунків, сервісів та курсів, які стали безкоштовними на час карантину великий гайд про 30 застосунків, сервісів та курсів, які стали безкоштовними на час карантину.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: