fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Bolt планує запустити доставку їжі: Україна може стати однією з країн, де доступний сервіс

Bolt planuje zapustyty dostavku їži: Ukraїna može staty odnijeju z kraїn, de dostupnyj servis
Провідна європейська транспортна платформа Bolt оголосила про те, що планує запустити послугу доставки їжі на всіх ключових ринках Європи й Африки.
Providna jevropejśka transportna platforma Bolt ogolosyla pro te, ščo planuje zapustyty poslugu dostavky їži na vsih ključovyh rynkah Jevropy j Afryky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Bolt, який ще нещодавно був Taxify, хоче також доставляти їжу. Компанія планує запустити таку послугу на ключових ринках Європи та Африки. У коментарі Na chasi представники прес-служби відповіли, що Україна є також однією з ключових країн для компанії, проте конкретні дати запуску послуги в нашій країні вони поки не розголошують. Україна – одна з ключових країн для компанії. Ми вивчаємо всі ринки, де присутні, але поки що не розголошуємо строки впровадження сервісу на тому чи іншому ринку.. прес-служба Bolt. . Відомо, що перший запуск послуги доставки їжі відбудеться цього літа в Естонії, Фінляндії та Південній Африці. Читатйте також: Taxify змінює назву на Bolt. Нещодавно відбувся ребрендинг платформи: назва Taxify змінилася на Bolt, сервіс сфокусувався на електротранспорті, а згодом запустив послугу оренди самокатів у деяких країнах і планує розширювати лінійку продуктів. Нагадаємо, нещодавно доставляти їжу став ще один сервіс виклику авто — Uber Eats. Окрім цього, іспанський стартап Glovo запустився в Україні минулого року і вже працює з McDonalds над доставкою їжі у Києві та Харкові. Що відомо про компанію. Компанія була заснована в Естонії в 2013 році Маркусом Віллігом. Послугами користується 25 млн клієнтів у більш ніж 30 країнах світу. В Україні Bolt запустився ще у 2016 році під назвою Taxify, а потім перезапустився ще раз за два роки — у 2018.

Bolt, який ще нещодавноBolt планує запустити доставку їжі: Україна може стати однією з країн, де доступний сервіс 1Taxify змінює назву на Bolt був Taxify, хоче також доставляти їжу. Компанія планує запустити таку послугу на ключових ринках Європи та Африки.

У коментарі Na chasi представники прес-служби відповіли, що Україна є також однією з ключових країн для компанії, проте конкретні дати запуску послуги в нашій країні вони поки не розголошують.

Україна – одна з ключових країн для компанії. Ми вивчаємо всі ринки, де присутні, але поки що не розголошуємо строки впровадження сервісу на тому чи іншому ринку.

прес-служба Bolt

Відомо, що перший запуск послуги доставки їжі відбудеться цього літа в Естонії, Фінляндії та Південній Африці.

Читайте також: Taxify змінює назву на Bolt

Нещодавно відбувся ребрендинг платформи: назва Taxify змінилася на Bolt, сервіс сфокусувався на електротранспорті, а згодом запустив послугу оренди самокатів у деяких країнах і планує розширювати лінійку продуктів.

Нагадаємо, нещодавно доставляти їжу став ще один сервіс виклику авто — Uber EatsBolt планує запустити доставку їжі: Україна може стати однією з країн, де доступний сервіс 2Uber Eats офіційно запрацював у Києві. Окрім цього, іспанський стартап Glovo запустився в Україні минулого року і вже працює з McDonald’s над доставкоюBolt планує запустити доставку їжі: Україна може стати однією з країн, де доступний сервіс 3McDonald’s запускає сервіс доставки їжі McDelivery їжі у Києві та Харкові.

Що відомо про компанію

Компанія була заснована в Естонії в 2013 році Маркусом Віллігом. Послугами користується 25 млн клієнтів у більш ніж 30 країнах світу. В Україні Bolt запустився ще у 2016 році під назвою Taxify, а потім перезапустивсяBolt планує запустити доставку їжі: Україна може стати однією з країн, де доступний сервіс 4Taxify перезапустила сервіс у Києві та додала послугу із електрокарами ще раз за два роки — у 2018.

Теґи: bolt, таксі
Джерело: Прес-служба Bolt

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: