Реклама

Bolt планує запустити доставку їжі: Україна може стати однією з країн, де доступний сервіс

Čytaty latynkoju
Bolt планує запустити доставку їжі: Україна може стати однією з країн, де доступний сервіс

Bolt, який ще нещодавноTaxify змінює назву на Bolt був Taxify, хоче також доставляти їжу. Компанія планує запустити таку послугу на ключових ринках Європи та Африки.

У коментарі Na chasi представники прес-служби відповіли, що Україна є також однією з ключових країн для компанії, проте конкретні дати запуску послуги в нашій країні вони поки не розголошують.

Україна – одна з ключових країн для компанії. Ми вивчаємо всі ринки, де присутні, але поки що не розголошуємо строки впровадження сервісу на тому чи іншому ринку.

прес-служба Bolt

Відомо, що перший запуск послуги доставки їжі відбудеться цього літа в Естонії, Фінляндії та Південній Африці.

Читайте також: Taxify змінює назву на Bolt

Нещодавно відбувся ребрендинг платформи: назва Taxify змінилася на Bolt, сервіс сфокусувався на електротранспорті, а згодом запустив послугу оренди самокатів у деяких країнах і планує розширювати лінійку продуктів.

Нагадаємо, нещодавно доставляти їжу став ще один сервіс виклику авто — Uber EatsUber Eats офіційно запрацював у Києві. Окрім цього, іспанський стартап Glovo запустився в Україні минулого року і вже працює з McDonald’s над доставкоюMcDonald’s запускає сервіс доставки їжі McDelivery їжі у Києві та Харкові.

Що відомо про компанію

Компанія була заснована в Естонії в 2013 році Маркусом Віллігом. Послугами користується 25 млн клієнтів у більш ніж 30 країнах світу. В Україні Bolt запустився ще у 2016 році під назвою Taxify, а потім перезапустивсяTaxify перезапустила сервіс у Києві та додала послугу із електрокарами ще раз за два роки — у 2018.