Реклама

Taxify змінює назву на Bolt

Čytaty latynkoju
Taxify змінює назву на Bolt

З моменту запуску таксі минуло 5 років. За цей час Taxify перетворився у щось набагато більше, ніж просто додаток таксі. Тепер мільйони людей по всьому світі користуються нашим сервісом, щоб пересуватися автомобілями, мотоциклами чи електросамокатами.

“Настав час змінити й назву, щоб вона відображала нашу місію  – створювати найкращі можливості для людей пересуватися містами”, – розповідають у компанії.

У перекладі з англійської мови Bolt означає «блискавка». За словами CEO та співзасновника Bolt Маркуса Вілліга, нова назва символізує швидкий, динамічний рух – саме так потрібно пересуватися містом на автомобілі, самокаті чи громадському транспорті. 

До того ж вона підкреслює віру в те, що майбутнє за електротранспортом, на якому збирається фокусуватися і Bolt.

Читайте також: Taxify дасть змогу дізнаватися вартість поїздки заздалегідь

Що зміниться для тебе

Додаток просто отримає нову назву та вигляд протягом наступних тижнів. У компанії обіцяють найдешевші ціни на поїздки та найкоротший очікуваний час прибуття залишаться.

Вже чекаєш на Bolt? Оновлюй додаток в App Store та Google Play.

Що відомо про компанію

Taxify провідна європейська маркетингова платформа для замовлення поїздок, яка об’єднує мільйони пасажирів і водіїв по всьому світові, щоб робити поїздки простішими, швидкими та надійними.

Компанія Taxify була заснована в Естонії в 2013 році Маркусом Віллігом. Послугами користується 10 млн клієнтів у більш ніж 25 країнах світу.