fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Taxify перезапустила сервіс у Києві та додала послугу із електрокарами

Taxify perezapustyla servis u Kyjevi ta dodala poslugu iz elektrokaramy
Одна з провідних європейських платформ для замовлення поїздок Taxify повідомляє про перезапуск своїх послуг у Києві й оголошує перші результати. З 15 червня на платформі було зареєстровано більше 100 тис пасажирів і тисячі водіїв
Odna z providnyh jevropejśkyh platform dlja zamovlennja poїzdok Taxify povidomljaje pro perezapusk svoїh poslug u Kyjevi j ogološuje perši rezuľtaty. Z 15 červnja na platformi bulo zarejestrovano biľše 100 tys pasažyriv i tysjači vodiїv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Також Taxify запустила у Києві Зелену категорію з електромобілями, щоб поліпшити міське середовище та надати альтернативу пасажирам, які дбають про екологію. На часі дізнатися більше про іще один сервіс у Києві. Які плани у компанії на майбутнє. На честь перезапуску сервісу в Києві компанія пропонує пасажирам знижки до 50%. Після перезапуску в Києві компанія планує подальше розширення своєї діяльності в інших великих містах України. Відзначимо, що компанія залучила $175 млн інвестицій. Лідером серед інвесторів став автомобільний концерн Daimler, до якого входить Mercedes-Benz. Компанія заявила, що буде використовувати інвестиції для подальшого розвитку свого онлайн-сервісу в містах Європи та Африки. Що відомо про компанію. Taxify — провідна європейська маркетингова платформа для замовлення поїздок, яка об’єднує мільйони пасажирів і водіїв по всьому світові, щоб робити поїздки простішими, швидкими та надійними. Бізнес-модель Taxify вигідна як для водіїв, що платять меншу комісію, так і для пасажирів, які менше платять за поїздки. Компанія Taxify була заснована в Естонії в 2013 році Маркусом Віллігом. Це — одна з найбільш швидкозростаючих платформ для замовлення поїздок в Європі й Африці. Інвесторами компанії є Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital і Таавет Хінрікус — співзасновник TransferWise. Послугами користується 10 млн клієнтів у більш ніж 25 країнах світу. Нагадаємо, що перший запуск сервісу в Києві відбувся в 2016 році за договором франчайзингу з естонськими підприємцями. На цей раз компанія запустить проект з власною локальною командою.
Реклама 👇 Замовити

Також Taxify запустила у Києві «Зелену категорію» з електромобілями, щоб поліпшити міське середовище та надати альтернативу пасажирам, які дбають про екологію. На часі дізнатися більше про іще один сервіс у Києві.

Які плани у компанії на майбутнє

На честь перезапуску сервісу в Києві компанія пропонує пасажирам знижки до 50%. Після перезапуску в Києві компанія планує подальше розширення своєї діяльності в інших великих містах України. Відзначимо, що компанія залучила $175 млн інвестицій. Лідером серед інвесторів став автомобільний концерн Daimler, до якого входить Mercedes-Benz. Компанія заявила, що буде використовувати інвестиції для подальшого розвитку свого онлайн-сервісу в містах Європи та Африки.

Що відомо про компанію

Taxify провідна європейська маркетингова платформа для замовлення поїздок, яка об’єднує мільйони пасажирів і водіїв по всьому світові, щоб робити поїздки простішими, швидкими та надійними. Бізнес-модель Taxify вигідна як для водіїв, що платять меншу комісію, так і для пасажирів, які менше платять за поїздки. Компанія Taxify була заснована в Естонії в 2013 році Маркусом Віллігом. Це — одна з найбільш швидкозростаючих платформ для замовлення поїздок в Європі й Африці. Інвесторами компанії є Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital і Таавет Хінрікус — співзасновник TransferWise. Послугами користується 10 млн клієнтів у більш ніж 25 країнах світу.

Нагадаємо, що перший запуск сервісу в Києві відбувсяTaxify перезапустила сервіс у Києві та додала послугу із електрокарами 1Платформа поїздок Taxify перезапускається в Києві та вийде у нові міста в 2016 році за договором франчайзингу з естонськими підприємцями. На цей раз компанія запустить проект з власною локальною командою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: