fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

НАЗК нагадало, що не можна дарувати держслужбовцям на свята

NAZK nagadalo, ščo ne možna daruvaty deržslužbovcjam na svjata
У Національному агентстві з питань протидії корупції (НАЗК) попередили, що чиновники, які отримають на свято подарунок на суму від 1 921 грн, мають «повернути його Святому Миколаю»
U Nacionaľnomu agentstvi z pytań protydiї korupciї (NAZK) poperedyly, ščo čynovnyky, jaki otrymajuť na svjato podarunok na sumu vid 1 921 grn, majuť «povernuty jogo Svjatomu Mykolaju»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Прес-служба НАЗК на своїй Facebook-сторінці опублікувало напівжартівливе звернення до Святого Миколая та всіх, хто передає через нього привітання суб’єктам декларування. Які подарунки потрібно декларувати чиновникам. Наводимо текст повідомлення: Нагадуємо вам, що вашу безмежну щедрість при виборі подарунка особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняним до них особам варто проявляти лише до близьких осіб. В іншому випадку подарунок на суму від 1 921 грн доведеться повернути Святому Миколаю назад. Нагадуємо також про заборону таким особам одержувати подарунки від підлеглих. Тому аби не завдати своїм керівникам зайвого клопоту у вигляді протоколу про адміністративне правопорушення, не спокушайте їх своїми подарунками. Раніше НАЗК зверталося до суб’єктів декларування, щоб ті не забували вносити в декларації дорогі подарунки: Знайшовши під подушкою золотий годинник, сумочку від дому Prada або ключ від новенького автомобіля, не забудьте вказати про це у декларації. Якщо Святий Миколай привітав вас на суму, що перевищує 8,81 тис грн, не забудьте вказати його у декларації за 2018 рік. Повідомлення про суттєві зміни у майновому стані ми чекаємо до 29 грудня від тих, хто у цьому році заслужив винагороду на суму понад 88,1 тис грн. У НАЗК також нагадали, що подарунки у вигляді цінного рухомого майна на суму понад 176,2 тис грн повинно бути вказані у розділі декларації Цінне рухоме майно. До слова, матеріал про те, що варто пам’ятати декларанту при заповенні декларації ми публікували на початку цього року. А ми раніше писали що подарувати на Миколая дорослим і дітям
Реклама 👇 Замовити

Прес-служба НАЗК на своїй Facebook-сторінці опублікувало напівжартівливе звернення до Святого Миколая та «всіх, хто передає через нього привітання суб’єктам декларування».

Які подарунки потрібно декларувати чиновникам

Наводимо текст повідомлення: «Нагадуємо вам, що вашу безмежну щедрість при виборі подарунка особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняним до них особам варто проявляти лише до близьких осіб. В іншому випадку подарунок на суму від 1 921 грн доведеться повернути Святому Миколаю назад. Нагадуємо також про заборону таким особам одержувати подарунки від підлеглих. Тому аби не завдати своїм керівникам зайвого клопоту у вигляді протоколу про адміністративне правопорушення, не спокушайте їх своїми подарунками». Раніше НАЗК зверталося до суб’єктів декларування, щоб ті не забували вносити в декларації дорогі подарунки:

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

«Знайшовши під подушкою золотий годинник, сумочку від дому Prada або ключ від новенького автомобіля, не забудьте вказати про це у декларації. Якщо Святий Миколай привітав вас на суму, що перевищує 8,81 тис грн, не забудьте вказати його у декларації за 2018 рік. Повідомлення про суттєві зміни у майновому стані ми чекаємо до 29 грудня від тих, хто у цьому році заслужив винагороду на суму понад 88,1 тис грн». У НАЗК також нагадали, що подарунки у вигляді цінного рухомого майна на суму понад 176,2 тис грн повинно бути вказані у розділі декларації «Цінне рухоме майно».

До слова, матеріал про те, що варто пам’ятати декларанту при заповенні декларації ми публікувалиНАЗК нагадало, що не можна дарувати держслужбовцям на свята 1В Україні подають електронні декларації на початку цього року.

А ми раніше писали що подарувати на МиколаяНАЗК нагадало, що не можна дарувати держслужбовцям на свята 2🎁 Що подарувати на День святого Миколая: ідеї подарунків для сімейного свята дорослим і дітям

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: