Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

НАЗК нагадало, що не можна дарувати держслужбовцям на свята

NAZK nagadalo, ščo ne možna daruvaty deržslužbovcjam na svjata

У Національному агентстві з питань протидії корупції (НАЗК) попередили, що чиновники, які отримають на свято подарунок на суму від 1 921 грн, мають «повернути його Святому Миколаю»
U Nacionaľnomu agentstvi z pytań protydiї korupciї (NAZK) poperedyly, ščo čynovnyky, jaki otrymajuť na svjato podarunok na sumu vid 1 921 grn, majuť «povernuty jogo Svjatomu Mykolaju»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Прес-служба НАЗК на своїй Facebook-сторінці опублікувало напівжартівливе звернення до Святого Миколая та всіх, хто передає через нього привітання суб’єктам декларування. Які подарунки потрібно декларувати чиновникам. Наводимо текст повідомлення: Нагадуємо вам, що вашу безмежну щедрість при виборі подарунка особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняним до них особам варто проявляти лише до близьких осіб. В іншому випадку подарунок на суму від 1 921 грн доведеться повернути Святому Миколаю назад. Нагадуємо також про заборону таким особам одержувати подарунки від підлеглих. Тому аби не завдати своїм керівникам зайвого клопоту у вигляді протоколу про адміністративне правопорушення, не спокушайте їх своїми подарунками. Раніше НАЗК зверталося до суб’єктів декларування, щоб ті не забували вносити в декларації дорогі подарунки: Знайшовши під подушкою золотий годинник, сумочку від дому Prada або ключ від новенького автомобіля, не забудьте вказати про це у декларації. Якщо Святий Миколай привітав вас на суму, що перевищує 8,81 тис грн, не забудьте вказати його у декларації за 2018 рік. Повідомлення про суттєві зміни у майновому стані ми чекаємо до 29 грудня від тих, хто у цьому році заслужив винагороду на суму понад 88,1 тис грн. У НАЗК також нагадали, що подарунки у вигляді цінного рухомого майна на суму понад 176,2 тис грн повинно бути вказані у розділі декларації Цінне рухоме майно. До слова, матеріал про те, що варто пам’ятати декларанту при заповенні декларації ми публікували на початку цього року.

Прес-служба НАЗК на своїй Facebook-сторінці опублікувало напівжартівливе звернення до Святого Миколая та «всіх, хто передає через нього привітання суб’єктам декларування».

Які подарунки потрібно декларувати чиновникам

Наводимо текст повідомлення: «Нагадуємо вам, що вашу безмежну щедрість при виборі подарунка особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняним до них особам варто проявляти лише до близьких осіб. В іншому випадку подарунок на суму від 1 921 грн доведеться повернути Святому Миколаю назад. Нагадуємо також про заборону таким особам одержувати подарунки від підлеглих. Тому аби не завдати своїм керівникам зайвого клопоту у вигляді протоколу про адміністративне правопорушення, не спокушайте їх своїми подарунками». Раніше НАЗК зверталося до суб’єктів декларування, щоб ті не забували вносити в декларації дорогі подарунки:

«Знайшовши під подушкою золотий годинник, сумочку від дому Prada або ключ від новенького автомобіля, не забудьте вказати про це у декларації. Якщо Святий Миколай привітав вас на суму, що перевищує 8,81 тис грн, не забудьте вказати його у декларації за 2018 рік. Повідомлення про суттєві зміни у майновому стані ми чекаємо до 29 грудня від тих, хто у цьому році заслужив винагороду на суму понад 88,1 тис грн». У НАЗК також нагадали, що подарунки у вигляді цінного рухомого майна на суму понад 176,2 тис грн повинно бути вказані у розділі декларації «Цінне рухоме майно».

До слова, матеріал про те, що варто пам’ятати декларанту при заповенні декларації ми публікували на початку цього року.

Джерело: Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: