fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні подають електронні декларації

V Ukraїni podajuť elektronni deklaraciї
Протягом декількох місяців 2018-го державні службовці мають оприлюднити електронні декларації за попередній рік
Protjagom dekiľkoh misjaciv 2018-go deržavni službovci majuť opryljudnyty elektronni deklaraciї za poperednij rik
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  З 1 січня 2018 року до 1 квітня триває процес подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Що варто пам’ятати декларанту. Форму для заповнення декларації можна знайти на офіційному сайті Національного агентства із питань запобігання корупції. Декларанту важливо пам’ятати власну електронну поштову скриньку, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб. Перевірити термін дії та працездатність електронного цифрового підпису для роботи з Реєстром також не завадить. Рекомендації та відеокурс із роз’ясненнями про те, як правильно та швидко заповняти еелектронну декларацію, можна знайти на офіційному сайті НАЗК. Нагадаємо, що в Україні змінили форму податкового декларування. Змінами Мінфіну передбачено, що фізичні особи-підприємці у додатку Ф2 до документа відображають амортизаційні відрахування за витратами. Йдеться про витрати, які вони понесли на придбання чи самостійне виготовлення основних засобів, а також на придбання нематеріальних активів. Також ФОП, які у звітному році припиняють державну реєстрацію, мають прописати дату прийняття такого рішення у рядку 8 Категорія платника.  
Реклама 👇 Замовити

З 1 січня 2018 року до 1 квітня триває процес подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Що варто пам’ятати декларанту

Форму для заповнення декларації можна знайти на офіційному сайті Національного агентства із питань запобігання корупції. Декларанту важливо пам’ятати власну електронну поштову скриньку, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб. Перевірити термін дії та працездатність електронного цифрового підпису для роботи з Реєстром також не завадить. Рекомендації та відеокурс із роз’ясненнями про те, як правильно та швидко заповняти еелектронну декларацію, можна знайти на офіційному сайті НАЗК.

Нагадаємо, що в Україні змінилиВ Україні подають електронні декларації 1Декларація по-новому — в Україні змінили форму податкового декларування форму податкового декларування. Змінами Мінфіну передбачено, що фізичні особи-підприємці у додатку Ф2 до документа відображають амортизаційні відрахування за витратами. Йдеться про витрати, які вони понесли на придбання чи самостійне виготовлення основних засобів, а також на придбання нематеріальних активів. Також ФОП, які у звітному році припиняють державну реєстрацію, мають прописати дату прийняття такого рішення у рядку 8 «Категорія платника».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: