fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Людей на візках прирівняли до учасників дорожнього руху

Ljudej na vizkah pryrivnjaly do učasnykiv dorožńogo ruhu
Верховна Рада проголосувала за законопроект, який прирівнює людей на візках до учасників дорожнього руху. За новими правилами, люди на візках можуть рухатися крайньою правою смугою
Verhovna Rada progolosuvala za zakonoproekt, jakyj pryrivnjuje ljudej na vizkah do učasnykiv dorožńogo ruhu. Za novymy pravylamy, ljudy na vizkah možuť ruhatysja krajńoju pravoju smugoju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як повідомляє офіційний веб-портал парламенту, Верховна Рада у першому читанні підтримала пропозицію прирівняти людей на візках до учасників дорожнього руху. Законопроект передбачає внесення змін до закону Про дорожній рух. Документ також передбачає заміну слова інваліди на коректне особи з інвалідністю. Що про це відомо. Документ надає право людям на візках рухатися крайньою правою смугою проїзної частини або узбіччям та виконувати вимоги, що стосуються велосипедистів. Під час руху тротуарами та велодоріжками зі швидкістю пішохода на людей на візках поширюються такі ж вимоги, як і до пішоходів. Люди на візках повинні їздити на технічно справних кріслах, обладнаних світловідбивними пристроями. Не дозволяється перевозити пасажирів і вантажі, які заважають керуванню візком. Буксирувати причепи також заборонено. На сьогодні осіб, які рухаються в кріслах колісних з двигуном, не віднесено до учасників дорожнього руху, тому вони фактично позбавлені права на безпечний рух, – йдеться в пояснювальній записці законопроекту №7486. Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Китаї запустили стартап із інвалідними візками. Ініціатива має амбітний план покрити своїми послугами низку великих регіонів цієї азійської країни.
Реклама 👇 Замовити

Як повідомляє офіційний веб-портал парламенту, Верховна Рада у першому читанні підтримала пропозицію прирівняти людей на візках до учасників дорожнього руху. Законопроект передбачає внесення змін до закону «Про дорожній рух». Документ також передбачає заміну слова «інваліди» на коректне «особи з інвалідністю».

Що про це відомо

Документ надає право людям на візках рухатися крайньою правою смугою проїзної частини або узбіччям та виконувати вимоги, що стосуються велосипедистів. Під час руху тротуарами та велодоріжками зі швидкістю пішохода на людей на візках поширюються такі ж вимоги, як і до пішоходів.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Люди на візках повинні їздити на технічно справних кріслах, обладнаних світловідбивними пристроями. Не дозволяється перевозити пасажирів і вантажі, які заважають керуванню візком. Буксирувати причепи також заборонено.

«На сьогодні осіб, які рухаються в кріслах колісних з двигуном, не віднесено до учасників дорожнього руху, тому вони фактично позбавлені права на безпечний рух», – йдеться в пояснювальній записці законопроекту №7486.

Нагадаємо, раніше ми писалиЛюдей на візках прирівняли до учасників дорожнього руху 1Незвичний шеринґ: У Китаї запустили стартап із інвалідними візками про те, що у Китаї запустили стартап із інвалідними візками. Ініціатива має амбітний план покрити своїми послугами низку великих регіонів цієї азійської країни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: