fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Незвичний шеринґ: У Китаї запустили стартап із інвалідними візками

Nezvyčnyj šerynğ: U Kytaї zapustyly startap iz invalidnymy vizkamy
Sharing-економіка у Китаї охопила не лише автомобілі, скутери чи велосипеди — настала черга інвалідних візків у госпіталях та лікарнях. Новий стартап має амбітний план покрити своїми послугами низку великих регіонів цієї азійської країни
Sharing-ekonomika u Kytaї ohopyla ne lyše avtomobili, skutery čy velosypedy — nastala čerga invalidnyh vizkiv u gospitaljah ta likarnjah. Novyj startap maje ambitnyj plan pokryty svoїmy poslugamy nyzku velykyh regioniv cijeї azijśkoї kraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Китайські ЗМІ та користувачі соцмереж обговорюють новий стартап: він дає можливість брати в оренду інвалідні візки. Що це за стартап і як його засновники пояснюють необхідність подібного сервісу. Спільні інвалідні візки, які пропонує пекінська компанія XiaoV, нещодавно стали масово зявлятися у великих містах, таких як Шанхай та Пекін. Заснована в 2017 році, компанія XiaoV пропонує оренду власного інвалідного візка в лікарнях та навколо них. Для цього клієнт має відсканувати QR-код, надрукований на інвалідних візках, зареєструватися у сервісі з використанням власного номеру телефону та заплатити депозит у розмірі 299 юанів ($50) перед розблокуванням інвалідного візка. Перші 2 год використання безкоштовні, а після цього користувачі сплачують 1 юань за кожний додатковий 10-хвилинний інтервал. Ми прагнемо забезпечити зручність для людей похилого віку та інвалідів, — наголошує засновник XiaoV Ван Цзянь і додає, що його компанія вже підписала контракти з сотнями лікарень — з провінції Гуандун на півдні до Цзілінь на північному сході. Мета — розгорнути десятки тисяч універсальних візків. Ван заявив, що XiaoV не прагне покладатися на депозити клієнтів або плату за оренду в якості доходу та відмовився розяснити, як компанія планує отримати прибуток. Декілька аналогічних проектів уже є в Китаї. Китайський бум sharing-економіки та скептицизм як наслідок. Протягом минулих декількох років в Китаї спостерігаються різке зростання проектів у сфері економіки спільного користування — велосипеди, парасольки, акумулятори, тренажери, спальні мішки та навіть секс-ляльки. Незважаючи на те, що деякі з цих продуктів були визнані важливими нововведеннями, інші доволі швидко занепали. Ажіотаж довкола прокату велосипедів обернувся купами покинутих двоколісних транспортних засобів, масовими крадіжками та збитковістю подібних проектів. Тож певний відсоток кийтайських інтернет-користувачів досить скептично реагу/ на новий проект із інвалідними візками. Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про особливості економіки спільного користування на прикладі автомобілів та інших матеріальних речей.
Реклама 👇 Замовити

Китайські ЗМІ та користувачі соцмереж обговорюють новий стартап: він дає можливість брати в оренду інвалідні візки.

Що це за стартап і як його засновники пояснюють необхідність подібного сервісу

Спільні інвалідні візки, які пропонує пекінська компанія XiaoV, нещодавно стали масово з’являтися у великих містах, таких як Шанхай та Пекін. Заснована в 2017 році, компанія XiaoV пропонує оренду власного інвалідного візка в лікарнях та навколо них. Для цього клієнт має відсканувати QR-код, надрукований на інвалідних візках, зареєструватися у сервісі з використанням власного номеру телефону та заплатити депозит у розмірі 299 юанів ($50) перед розблокуванням інвалідного візка. Перші 2 год використання безкоштовні, а після цього користувачі сплачують 1 юань за кожний додатковий 10-хвилинний інтервал.

«Ми прагнемо забезпечити зручність для людей похилого віку та інвалідів», — наголошує засновник XiaoV Ван Цзянь і додає, що його компанія вже підписала контракти з сотнями лікарень — з провінції Гуандун на півдні до Цзілінь на північному сході. Мета — розгорнути десятки тисяч універсальних візків.

Незвичний шеринґ: У Китаї запустили стартап із інвалідними візками 1

Ван заявив, що XiaoV не прагне покладатися на депозити клієнтів або плату за оренду в якості доходу та відмовився роз’яснити, як компанія планує отримати прибуток. Декілька аналогічних проектів уже є в Китаї.

Китайський «бум» sharing-економіки та скептицизм як наслідок

Протягом минулих декількох років в Китаї спостерігаються різке зростання проектів у сфері економіки спільного користування — велосипеди, парасольки, акумулятори, тренажери, спальні мішки та навіть секс-ляльки. Незважаючи на те, що деякі з цих продуктів були визнані важливими нововведеннями, інші доволі швидко занепали. Ажіотаж довкола прокату велосипедів обернувся купами покинутих двоколісних транспортних засобів, масовими крадіжками та збитковістю подібних проектів. Тож певний відсоток кийтайських інтернет-користувачів досить скептично реагу/ на новий проект із інвалідними візками.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про особливості економіки спільного користування на прикладіНезвичний шеринґ: У Китаї запустили стартап із інвалідними візками 2Спікери TED — про економіку спільного споживання автомобілів та інших матеріальних речей.

Джерело: Six Tone

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: