Людей на візках прирівняли до учасників дорожнього руху

Čytaty latynkoju
Людей на візках прирівняли до учасників дорожнього руху

Як повідомляє офіційний веб-портал парламенту, Верховна Рада у першому читанні підтримала пропозицію прирівняти людей на візках до учасників дорожнього руху. Законопроект передбачає внесення змін до закону «Про дорожній рух». Документ також передбачає заміну слова «інваліди» на коректне «особи з інвалідністю».

Що про це відомо

Документ надає право людям на візках рухатися крайньою правою смугою проїзної частини або узбіччям та виконувати вимоги, що стосуються велосипедистів. Під час руху тротуарами та велодоріжками зі швидкістю пішохода на людей на візках поширюються такі ж вимоги, як і до пішоходів.

Люди на візках повинні їздити на технічно справних кріслах, обладнаних світловідбивними пристроями. Не дозволяється перевозити пасажирів і вантажі, які заважають керуванню візком. Буксирувати причепи також заборонено.

«На сьогодні осіб, які рухаються в кріслах колісних з двигуном, не віднесено до учасників дорожнього руху, тому вони фактично позбавлені права на безпечний рух», – йдеться в пояснювальній записці законопроекту №7486.

Нагадаємо, раніше ми писалиНезвичний шеринґ: У Китаї запустили стартап із інвалідними візками про те, що у Китаї запустили стартап із інвалідними візками. Ініціатива має амбітний план покрити своїми послугами низку великих регіонів цієї азійської країни.