fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Власник «Часописа» відкриває бізнесовий коворкінґ у Львові

Vlasnyk «Časopysa» vidkryvaje biznesovyj kovorkinğ u Lvovi
Інформацію про відкриття центру підтримки бізнесу з можливостями коворкінґу поширив Макс Яковер, а також підтвердив її у розмові з виданням Delo.ua. Центр працюватиме аналогічно до київського простору «Часопис»
Informaciju pro vidkryttja centru pidtrymky biznesu z možlyvostjamy kovorkinğu pošyryv Maks Jakover, a takož pidtverdyv її u rozmovi z vydannjam Delo.ua. Centr pracjuvatyme analogično do kyїvśkogo prostoru «Časopys»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Агентство економічного розвитку PPV Knowledge Networks і Chasopys Creative Family Макса Яковера відкривають в центрі Львова простір Business Hub із широким колом послуг для підтримки підприємців — як початківців, так і власників чинних бізнесів. Інформацію про це Яковер поширив на своїй сторінці у Facebook. Це — перший і поки єдиний центр підтримки малого та середнього бізнесу в Західній Україні, заявляють організатори ініціативи. За прототип взято концепцію Часописа у Києві. Що планують розвивати у Львові люди, дотичні до столичного Часописа. За словами Макса Яковера, мова йде не просто про робочі місця або приватних офісах закритого типу, а й про професійну підтримку, консультуванні з різних вузькими напрямами в рамках ведення бізнесу, профільних події для підприємців. У розмові з виданням Delo.ua інші партнери розкрили подробиці щодо нового центру. Концепт Business Hub обєднує в собі коворкінг, зали для проведення заходів, стратегічних сесій, зустрічей з бізнес-партнерами, менеджмент-консалтинг для бізнесу та бухгалтерські послуги. Незабаром Business Hub повинен наповнитися заходами для власників, підприємців, менеджерів, — розповів про особливості роботи простору виконавчий директор агентства економічного розвитку PPV Knowledge Networks Володимир Воробей. Business Hub, розташований за адресою вул. Шота Руставелі, 12 у Львові, працює поки що тестовому режимі. У найближчому майбутньому тут зявиться кавярня на першому поверсі. Також тут передбачено 4 зали для тренінгів, 4 офіси для команд, що складаються з 3-5 осіб та 8-12 осіб. У коворкінґу будуть робочі місця для 30 гостей та 2 кімнати для перемовин на 5-7 осіб. Також тут буде офіс PPV Knowledge Networks (4 кімнати на 3 поверсі), де підприємці можуть отримати консультації з різних питань, замовити послугу бухгалтерського обслуговування тощо. Крім того, за словами CEO Chasopys Creative Family Альони Калібаби, незабаром запрацює так звана Coworking Visa між Києвом і Львовом. Її перевага в тому, що коли учасник подібної системи виявляється в іншому місті, то за попереднім погодженням він може попрацювати в партнерському коворкінгу. Раніше Часопис запустив власний коворкінґ у Парку інновацій UNIT.City в Києві.
Реклама 👇 Замовити

Агентство економічного розвитку PPV Knowledge Networks і Chasopys Creative Family Макса ЯковераВласник «Часописа» відкриває бізнесовий коворкінґ у Львові 1Макс Яковер, UNIT.City: «Може, спочатку побудуємо парк, а потім економіка налагодиться?» відкривають в центрі Львова простір Business Hub із широким колом послуг для підтримки підприємців — як початківців, так і власників чинних бізнесів. Інформацію про це Яковер поширив на своїй сторінці у Facebook. Це — перший і поки єдиний центр підтримки малого та середнього бізнесу в Західній Україні, заявляють організатори ініціативи. За прототип взято концепцію «Часописа» у Києві.

Що планують розвивати у Львові люди, дотичні до столичного «Часописа»

За словами Макса Яковера, мова йде не просто про робочі місця або приватних офісах закритого типу, а й про професійну підтримку, консультуванні з різних вузькими напрямами в рамках ведення бізнесу, профільних події для підприємців.

У розмові з виданням Delo.ua інші партнери розкрили подробиці щодо нового центру. «Концепт Business Hub об’єднує в собі коворкінг, зали для проведення заходів, стратегічних сесій, зустрічей з бізнес-партнерами, менеджмент-консалтинг для бізнесу та бухгалтерські послуги. Незабаром Business Hub повинен наповнитися заходами для власників, підприємців, менеджерів», — розповів про особливості роботи простору виконавчий директор агентства економічного розвитку PPV Knowledge Networks Володимир Воробей.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Business Hub, розташований за адресою вул. Шота Руставелі, 12 у Львові, працює поки що тестовому режимі. У найближчому майбутньому тут з’явиться кав’ярня на першому поверсі. Також тут передбачено 4 зали для тренінгів, 4 офіси для команд, що складаються з 3-5 осіб та 8-12 осіб. У коворкінґу будуть робочі місця для 30 гостей та 2 кімнати для перемовин на 5-7 осіб. Також тут буде офіс PPV Knowledge Networks (4 кімнати на 3 поверсі), де підприємці можуть отримати консультації з різних питань, замовити послугу бухгалтерського обслуговування тощо.

Власник «Часописа» відкриває бізнесовий коворкінґ у Львові

Крім того, за словами CEO Chasopys Creative Family Альони КалібабиВласник «Часописа» відкриває бізнесовий коворкінґ у Львові 2Альона Калібаба, CEO «Часопис» — про соціальне підприємництво в Україні та світі, незабаром запрацює так звана Coworking Visa між Києвом і Львовом. Її перевага в тому, що коли учасник подібної системи виявляється в іншому місті, то за попереднім погодженням він може попрацювати в партнерському коворкінгу. Раніше «Часопис» запустивВласник «Часописа» відкриває бізнесовий коворкінґ у Львові 3Як виглядає новий коворкінґ Chasopys в UNIT.City власний коворкінґ у Парку інновацій UNIT.City в Києві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: