Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Як виглядає новий коворкінґ Chasopys в UNIT.City

Jak vygljadaje novyj kovorkinğ Chasopys v UNIT.City

На інноваційне містечко на київській Лук’янівці чекає велике поповнення: до нового бізнес-кампусу заселиться ще 360 людей з 50 компаній зі сфери креативної економіки, а загальна кількість резидентів парку зросте до 85 компаній
Na innovacijne mistečko na kyїvśkij Luk’janivci čekaje velyke popovnennja: do novogo biznes-kampusu zaselyťsja šče 360 ljudej z 50 kompanij zi sfery kreatyvnoї ekonomiky, a zagaľna kiľkisť rezydentiv parku zroste do 85 kompanij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В UNIT.City запустили п’ятий об’єкт —  це чотирьохповерховий бізнес-кампус. Перші два поверхи займатиме коворкінг Chasopys.UNIT. У новому кампусі площею сьогодні продовжується ремонт. Та в деяких скляних боксах вже можна побачити сліди переселення — поодинокі коробки з книжками та монітори розкидані кімнатами. Здається, величезний бізнес-корпус площею 3800 м² в передчутті прийому понад трьох сотень гостей. Про те, яким життям наповниться простір, розповідає Альона Калібаба, CEO Chasopys. За її словами, коворкінґ працюватиме цілодобово. Окрім класичних зон, як кухня, зал для переговорів, івентів та відпочинку, тут є дещо цікаве: це —  маленькі капсули для сну, де немає нічого, окрім ліжка та темних стін. Chasopys.UNIT поєднуватиме у собі 60 робочих місць у відкритій зоні, де ви платите 40 грн на годину, і 28 фіксованих робочих місць, де резиденти сплачуватимуть за оренду персонального місця $200 щомісяця. Та більшість простору у коворкінгу займатимуть клаби —  їх у Chasopys.UNIT аж 126. Клабами тут називають скляні звукоізольовані кімнати, розраховані на команди від 2 до 10 співробітників. Кожен клаб має можливість індивідуально налаштовувати температуру та вологість, а кожен робітник може обирати яскравість освітлення для свого особистого простору. Перші резиденти вже відомі: SolarGaps, ARbrowser, LookinAR, Crosslytics та інші. Як розповіла Альона Калібаба, CEO Chasopys, у коворкінгу адміністратори зближатимуть команди, навмисно розсаджуючи компанії зі спільними інтересами поруч. Резиденти Chasopys.UNIT отримають усі можливості інноваційного містечка: Участь у програмі UNIT.Perks (програмне забезпечення та сервіси від світових корпорацій на суму $220 тис для кожної компанії) Доступ до професійної спільноти UNIT.City – розробників, інвесторів, фондів, бізнес-експертів, студентів UNIT.Factory Участь у закритих спеціалізованих подіях, менторських та консультаційних програмах Можливість створювати та тестувати прототипи продуктів в лабораторіях.

В UNIT.City запустили п’ятий об’єкт —  це чотирьохповерховий бізнес-кампус. Перші два поверхи займатиме коворкінг Chasopys.UNIT.

Що всередині

У новому кампусі площею сьогодні продовжується ремонт. Та в деяких скляних боксах вже можна побачити сліди переселення — поодинокі коробки з книжками та монітори розкидані кімнатами. Здається, величезний бізнес-корпус площею 3800 м² в передчутті прийому понад трьох сотень гостей.

Про те, яким життям наповниться простір, розповідає Альона Калібаба, CEO Chasopys. За її словами, коворкінґ працюватиме цілодобово. Окрім класичних зон, як кухня, зал для переговорів, івентів та відпочинку, тут є дещо цікаве: це —  маленькі капсули для сну, де немає нічого, окрім ліжка та темних стін.

01/ 03
Всередині нового «Часопису»

Cкільки коштує місце

Chasopys.UNIT поєднуватиме у собі 60 робочих місць у відкритій зоні, де ви платите 40 грн на годину, і 28 фіксованих робочих місць, де резиденти сплачуватимуть за оренду персонального місця $200 щомісяця.

Та більшість простору у коворкінгу займатимуть клаби —  їх у Chasopys.UNIT аж 126. «Клабами» тут називають скляні звукоізольовані кімнати, розраховані на команди від 2 до 10 співробітників. Кожен клаб має можливість індивідуально налаштовувати температуру та вологість, а кожен робітник може обирати яскравість освітлення для свого особистого простору.

01/ 03
У «клабах»

Резиденти: хто тут працюватиме

Перші резиденти вже відомі: SolarGaps, ARbrowser, LookinAR, Crosslytics та інші. Як розповіла Альона Калібаба, CEO Chasopys, у коворкінгу адміністратори зближатимуть команди, навмисно розсаджуючи компанії зі спільними інтересами поруч.

Резиденти Chasopys.UNIT отримають усі можливості інноваційного містечка:

  • Участь у програмі UNIT.Perks (програмне забезпечення та сервіси від світових корпорацій на суму $220 тис для кожної компанії)
  • Доступ до професійної спільноти UNIT.City – розробників, інвесторів, фондів, бізнес-експертів, студентів UNIT.Factory
  • Участь у закритих спеціалізованих подіях, менторських та консультаційних програмах
  • Можливість створювати та тестувати прототипи продуктів в лабораторіях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: