fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна увійшла до ТОП-25 країн світу за рівнем відкритості

Ukraїna uvijšla do TOP-25 kraїn svitu za rivnem vidkrytosti
Ми вже писали свого часу про «рейтинг паспортів», у якому Україна навесні увійшла до ТОП-40. Нещодавно рейтинг оновили — і тепер український закордонний паспорт посідає ще вищу сходинку
My vže pysaly svogo času pro «rejtyng pasportiv», u jakomu Ukraїna navesni uvijšla do TOP-40. Neščodavno rejtyng onovyly — i teper ukraїnśkyj zakordonnyj pasport posidaje šče vyšču shodynku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Рейтинг безвізових країн та можливостей для виїзду виключно за допомогою закордонного паспорту складає консалтингова компанія Arton Capital. Кожен документ вони привязують до кількості держав, які можна вільно відвідувати. Як свідчить сайт проекту, Україна вже посідає 24 сходинку серед 89 країн. Завдяки чому Україна покращила свої позиції. Кількість країн, з якими в України діє безвізовий режим, не змінилося. Проте збільшилась кількість держав, у яких можна зробити візи після прибуття до них. Тепер український паспорт дає змогу це зробити вже у 41 країні. Також змінилося й розташування України в переліку держав за рівнем відкритості кордонів для іноземних туристів. Україну можуть відвідувати без віз іноземні туристи із 100 різних держав світу. Рівень відкритості зараз перемістив Україну на 63 позицію у загальному рейтингу. Раніше ми розповідали про кількість українських біометричних паспортів до річниці безвізу з Європейським Союзом.

Рейтинг безвізових країн та можливостей для виїзду виключно за допомогою закордонного паспорту складає консалтингова компанія Arton Capital. Кожен документ вони прив’язують до кількості держав, які можна вільно відвідувати. Як свідчить сайт проекту, Україна вже посідає 24 сходинку серед 89 країн.

Завдяки чому Україна покращила свої позиції

Кількість країн, з якими в України діє безвізовий режим, не змінилося. Проте збільшилась кількість держав, у яких можна зробити візи після прибуття до них. Тепер український паспорт дає змогу це зробити вже у 41 країні. Також змінилося й розташування України в переліку держав за рівнем відкритості кордонів для іноземних туристів. Україну можуть відвідувати без віз іноземні туристи із 100 різних держав світу. Рівень відкритості зараз перемістив Україну на 63 позицію у загальному рейтингу.

Україна увійшла до ТОП-25 за рівнем безвізової відкритості

Раніше ми розповідалиУкраїна увійшла до ТОП-25 країн світу за рівнем відкритості 1У річницю безвізу порахували українські біометричні паспорти про кількість українських біометричних паспортів до річниці безвізу з Європейським Союзом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: