fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У річницю безвізу порахували українські біометричні паспорти

U ričnycju bezvizu porahuvaly ukraїnśki biometryčni pasporty
За рік роботи безвізового режиму з країнами ЄС в Україні було оформлено більше ніж 5 мільйонів біометричних паспортів. Про це сказав під час прес-конференції «Річниця безвізу: статистика, тенденції, стратегія» Голова Державної міграційної служби Максим Соколюк
Za rik roboty bezvizovogo režymu z kraїnamy JeS v Ukraїni bulo oformleno biľše niž 5 miľjoniv biometryčnyh pasportiv. Pro ce skazav pid čas pres-konferenciї «Ričnycja bezvizu: statystyka, tendenciї, strategija» Golova Deržavnoї migracijnoї služby Maksym Sokoljuk
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У перші місяці дії безвізу спостерігався великий сплеск кількості бажаючих оформити біометричні закордонні паспорти, кількість документів, які оформлювалися протягом дня, сягала 28 тисяч. Підвищений попит залишається і до сьогоднішнього дня. Про що говорить статистика. Загалом, з моменту запровадження біометричних закордонних паспортів (січень 2015 року) в Україні оформлено близько 8,8 млн таких документів. При цьому, протягом останніх 12 місяців оформлено понад 5 млн паспортів для виїзду за кордон. До запровадження безвізового режиму щороку оформлювалося лише близько 2 млн документів. Керівник громадської організації Європа без бар’єрів Ірина Сушко навела дані Євростату та агенції Фронтекс. Вони демонструють, що запровадження безвізового режиму для України не вплинуло суттєво на міграційну ситуацію у країнах ЄС. Йдеться про кількість відмов у перетині кордону та виявлених українців, які порушували міграційні правила несуттєво збільшилася. Однак кількість звернень українських громадян за захистом у європейських країнах зменшилася. Нагадаємо, що прикордонники також відзвітували про кількість іноземців із біометричними паспортами. 1 січня 2018 року почала роботу система фіксації біометричних даних для громадян 70 країн. На кордоні з північно-східною сусідкою Україна в тестовому режимі запустила біометричний контроль ще 27 грудня. Іноземців тепер перевіряють ретельніше. Станом на 23 березня 2018 року біометрією скористалися 136 тисяч осіб, з них 96 тисяч – громадяни північно-східної сусідки. Вони їдуть в основному з комерційних справ і до родичів. На кордоні відбувається  ідентифікація і верифікація осіб, які перетинають кордон. Це зменшує ризики і підвищує прикордонну безпеку.
Реклама 👇 Замовити

У перші місяці дії безвізу спостерігався великий сплеск кількості бажаючих оформити біометричні закордонні паспорти, кількість документів, які оформлювалися протягом дня, сягала 28 тисяч. Підвищений попит залишається і до сьогоднішнього дня.

Про що говорить статистика

Загалом, з моменту запровадження біометричних закордонних паспортів (січень 2015 року) в Україні оформлено близько 8,8 млн таких документів. При цьому, протягом останніх 12 місяців оформлено понад 5 млн паспортів для виїзду за кордон. До запровадження безвізового режиму щороку оформлювалося лише близько 2 млн документів.

Керівник громадської організації «Європа без бар’єрів» Ірина Сушко навела дані Євростату та агенції Фронтекс. Вони демонструють, що запровадження безвізового режиму для України не вплинуло суттєво на міграційну ситуацію у країнах ЄС. Йдеться про кількість відмов у перетині кордону та виявлених українців, які порушували міграційні правила несуттєво збільшилася. Однак кількість звернень українських громадян за захистом у європейських країнах зменшилася.

Нагадаємо, що прикордонники також відзвітувалиУ річницю безвізу порахували українські біометричні паспорти 1Прикордонники відзвітували про кількість іноземців з біометричними паспортами про кількість іноземців із біометричними паспортами. 1 січня 2018 року почала роботу система фіксації біометричних даних для громадян 70 країн. На кордоні з північно-східною сусідкою Україна в тестовому режимі запустила біометричний контроль ще 27 грудня. Іноземців тепер перевіряють ретельніше.

Станом на 23 березня 2018 року біометрією скористалися 136 тисяч осіб, з них 96 тисяч – громадяни північно-східної сусідки. Вони їдуть в основному з комерційних справ і до родичів. На кордоні відбувається  ідентифікація і верифікація осіб, які перетинають кордон. Це зменшує ризики і підвищує прикордонну безпеку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: