Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український паспорт залишається у ТОП-40 світу за рівнем безвізової доступності

Ukraїnśkyj pasport zalyšajeťsja u TOP-40 svitu za rivnem bezvizovoї dostupnosti

Український паспорт суттєво поліпшив свої позиції із запуском безвізового режиму з країнами ЄС. Від початку безвізу і дотепер він зростав у рейтингах Passport Index — і тепер посідає 32-гу сходинку
Ukraїnśkyj pasport suttjevo polipšyv svoї pozyciї iz zapuskom bezvizovogo režymu z kraїnamy JeS. Vid počatku bezvizu i doteper vin zrostav u rejtyngah Passport Index — i teper posidaje 32-gu shodynku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За якими критеріями складають рейтинг. Основним визначальним фактором місця конкретних держав у Passport Index є кількість країн, які власник такого паспорта може відвідати без візи чи із отриманням візи в пункті прикордонного пропуску. Хто входить до трійки лідерів. Першу сходинку серед майже 160 країн посідає Сингапур. Це місто-держава видає паспорт, що забезпечує безвізовий в’їзд до 159 країн. Друге місце — за Німеччиною із 158 країнами без віз. На третій сходинці опинилися Швеція та Південна Корея (157 країн). США, Канада, Ірландія та Малайзія посіли 6-ту сходинку. Громадяни цих країн можуть без віз відвідати 154 держави світу. Європейські країни в основному входять до ТОП-10. Україна розташувалася на 32-й позиції разом із Макао та Тайванем. Ці три країни мають безвізові відвідини до 120 світових держав.

За якими критеріями складають рейтинг

Основним визначальним фактором місця конкретних держав у Passport Index є кількість країн, які власник такого паспорта може відвідати без візи чи із отриманням візи в пункті прикордонного пропуску.

Хто входить до трійки лідерів

Першу сходинку серед майже 160 країн посідає Сингапур. Це місто-держава видає паспорт, що забезпечує безвізовий в’їзд до 159 країн. Друге місце — за Німеччиною із 158 країнами без віз.

На третій сходинці опинилися Швеція та Південна Корея (157 країн). США, Канада, Ірландія та Малайзія посіли 6-ту сходинку. Громадяни цих країн можуть без віз відвідати 154 держави світу.

Європейські країни в основному входять до ТОП-10. Україна розташувалася на 32-й позиції разом із Макао та Тайванем. Ці три країни мають безвізові відвідини до 120 світових держав.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: