fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український паспорт — у ТОП-40 світу за доступністю

Ukraїnśkyj pasport — u TOP-40 svitu za dostupnistju
Український паспорт суттєво поліпшив свої позиції із запуском безвізового режиму з країнами ЄС. Від початку безвізу і дотепер він зростав у рейтингах Passport Index — і тепер посідає 32-гу сходинку
Ukraїnśkyj pasport suttjevo polipšyv svoї pozyciї iz zapuskom bezvizovogo režymu z kraїnamy JeS. Vid počatku bezvizu i doteper vin zrostav u rejtyngah Passport Index — i teper posidaje 32-gu shodynku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За якими критеріями складають рейтинг, що оцінює паспорт. Основним визначальним фактором місця конкретних держав у Passport Index є кількість країн, які власник такого паспорта може відвідати без візи чи із отриманням візи в пункті прикордонного пропуску. На часі дізнатися більше про те, які місця посідає український паспорт у загальному переліку. Тим більше, що не так давно почав діяти безвізовий режим для українців із країнами Європейського Союзу. Хто входить до трійки лідерів. Першу сходинку серед майже 160 країн посідає Сингапур. Це місто-держава видає паспорт, що забезпечує безвізовий в’їзд до 159 країн. Друге місце — за Німеччиною із 158 країнами без віз. На третій сходинці опинилися Швеція та Південна Корея (157 країн). США, Канада, Ірландія та Малайзія посіли 6-ту сходинку. Громадяни цих країн можуть без віз відвідати 154 держави світу. Європейські країни в основному входять до ТОП-10. Україна розташувалася на 32-й позиції разом із Макао та Тайванем. Ці три країни мають безвізові відвідини до 120 світових держав. Докладніше про порівняльну ситуацію можна дізнатися і поданих нижче діаграм із порівнянням різних держав за рівнем візової доступності для власників паспортів цих держав:
Реклама 👇 Замовити

За якими критеріями складають рейтинг, що оцінює паспорт

Основним визначальним фактором місця конкретних держав у Passport Index є кількість країн, які власник такого паспорта може відвідати без візи чи із отриманням візи в пункті прикордонного пропуску. На часі дізнатися більше про те, які місця посідає український паспорт у загальному переліку. Тим більше, що не так давно почав діяти безвізовий режим для українців із країнами Європейського Союзу.

Хто входить до трійки лідерів

Першу сходинку серед майже 160 країн посідає Сингапур. Це місто-держава видає паспорт, що забезпечує безвізовий в’їзд до 159 країн. Друге місце — за Німеччиною із 158 країнами без віз.

На третій сходинці опинилися Швеція та Південна Корея (157 країн). США, Канада, Ірландія та Малайзія посіли 6-ту сходинку. Громадяни цих країн можуть без віз відвідати 154 держави світу.

Європейські країни в основному входять до ТОП-10. Україна розташувалася на 32-й позиції разом із Макао та Тайванем. Ці три країни мають безвізові відвідини до 120 світових держав. Докладніше про порівняльну ситуацію можна дізнатися і поданих нижче діаграм із порівнянням різних держав за рівнем візової доступності для власників паспортів цих держав:

Український паспорт — у ТОП-40 світу за доступністю 1

Український паспорт — у ТОП-40 світу за доступністю 2

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: