fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Економіка України зростає 10 кварталів поспіль — Держкомстат

Ekonomika Ukraїny zrostaje 10 kvartaliv pospiľ — Deržkomstat
Держкомстат зафіксував зростання національної економіки протягом тривалого часу. При цьому також зросли показники експорту та зміцнилася орієнтація зовнішньоекономічних операцій на ринок країн Європейського Союзу
Deržkomstat zafiksuvav zrostannja nacionaľnoї ekonomiky protjagom tryvalogo času. Pry ćomu takož zrosly pokaznyky eksportu ta zmicnylasja orijentacija zovnišńoekonomičnyh operacij na rynok kraїn Jevropejśkogo Sojuzu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За інформацією, яку оприлюднив Урядовий портал, економіка України зростає 10 кварталів поспіль. Дані на підтримку цієї тези навели у Державній службі статистики України. Так, зростання реального ВВП у другому кварталі 2018 року склало 3,6% порівняно з аналогічним періодом 2017 року, зазначили у відомстві. Що варто знати про показники, які має українська економіка. Одним з факторів зростання стало зростання товарного експорту, зазначають у Держкомстаті. За перше півріччя 2018 року зростання цього показника становило 12,7% порівняно з аналогічним показником для цього періоду 12 місяців тому. В абсолютних цифрах обсяг товарного експорту перевищив $23,2 млрд. Одночасно рівень експорту послуг з України зріс на 5,7%, склавши у абсолютному виразі $5,38 млрд та перевищивши імпорт. Позитивне сальдо торгівлі послугами за перше півріччя 2018 року склало $2,8 млрд. Також в уряді зазначають, що для України Євросоюз залишається ключовим зовнішнім ринком. Обсяг експорту товарів та послуг до ЄС за підсумками першого півріччя 2018 року перевищив $11,1 млрд. Раніше ми інформували про те, що обсяг експорту з України до країн Африки перевищив показники експорту до північно-східного сусіда.
Реклама 👇 Замовити

За інформацією, яку оприлюднив Урядовий портал, економіка України зростає 10 кварталів поспіль. Дані на підтримку цієї тези навели у Державній службі статистики України. Так, зростання реального ВВП у другому кварталі 2018 року склало 3,6% порівняно з аналогічним періодом 2017 року, зазначили у відомстві.

Що варто знати про показники, які має українська економіка

Одним з факторів зростання стало зростання товарного експорту, зазначають у Держкомстаті. За перше півріччя 2018 року зростання цього показника становило 12,7% порівняно з аналогічним показником для цього періоду 12 місяців тому. В абсолютних цифрах обсяг товарного експорту перевищив $23,2 млрд. Одночасно рівень експорту послуг з України зріс на 5,7%, склавши у абсолютному виразі $5,38 млрд та перевищивши імпорт. Позитивне сальдо торгівлі послугами за перше півріччя 2018 року склало $2,8 млрд.

Також в уряді зазначають, що для України Євросоюз залишається ключовим зовнішнім ринком. Обсяг експорту товарів та послуг до ЄС за підсумками першого півріччя 2018 року перевищив $11,1 млрд.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Раніше ми інформувалиЕкономіка України зростає 10 кварталів поспіль — Держкомстат 1Український експорт до Африки перевищив експорт до РФ — дані BBC про те, що обсяг експорту з України до країн Африки перевищив показники експорту до північно-східного «сусіда».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: