fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські нардепи можуть отримати ID-картки

Ukraїnśki nardepy možuť otrymaty ID-kartky
У Верховній Раді планують з 2019 року запровадити електронні ідентифікаційні картки для народних депутатів. Про це голова парламенту Андрій Парубій повідомив 5 липня, відкриваючи церемонію урочистого підписання Стратегії електронного парламентаризму на 2018-2020 роки
U Verhovnij Radi planujuť z 2019 roku zaprovadyty elektronni identyfikacijni kartky dlja narodnyh deputativ. Pro ce golova parlamentu Andrij Parubij povidomyv 5 lypnja, vidkryvajučy ceremoniju uročystogo pidpysannja Strategiї elektronnogo parlamentaryzmu na 2018-2020 roky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Завдяки ID-картці народного депутата буде забезпечуватися контроль доступу народного депутата на засідання Верховної Ради та на засідання комітетів. На часі дізнатися, як можуть отримати та що гарантуватимуть нові електронні послуги. Як реалізовуватимуть цю технологію у стінах ВРУ . Ця картка буде також посвідченням народного депутата  Найголовніше – це буде контроль за голосуванням кожного депутата. Андрій Парубій зауважив, що для такої технологічної новації потрібно буде обладнати комітети і входи в парламент. Ми ставимо мету, щоб уже в наступному році ми випробували цю систему в тестовому режимі – і щоб вона повністю запрацювала наступного року. Це буде революційна дія для роботи парламенту, – сказав голова ВРУ. Відзначимо, що серед пріоритетних завдань Стратегії електронного парламентаризму на 2018-2020 роки є автоматизацію всіх етапів законотворчого процесу. Йдеться про електронний документообіг, електронний цифровий підпис, персональний кабінет користувача, корпоративний Інтранет-портал для роботи з електронними документами. Відзначимо, що реалізація Концепції передбачена на 3 рівнях – загальнонаціональному, регіональному та місцевому. На національному рівні передбачено створення Фонду розвитку е-демократії, вдосконалення механізму подання та розгляду петицій, масштабне впровадження мережі бюджетів участі тощо. Також буде створена спеціальна мапа контролю, яка аналізує стан впровадження інструментів. Це єдина урядова концепція, яка має план реалізації з чіткими кроками виконання. Нагадаємо, що в Україні запустили цифровий рейтинг журналістів та експертів. Щомісяця команда Deadline зможе прозоро і об’єктивно визначати три ЗМІ і трьох кращих експертів. Показниками активності для ЗМІ будуть кількість залишених аналітичних запитів (не менше 4-х на місяць), для спікерів – кількість підготовлених і прийнятих кореспондентами України пітчів. На кінець травня 2018 року всі 1500 користувачів медіа-платформи автоматично вже є учасниками рейтингу.
Реклама 👇 Замовити

Завдяки ID-картці народного депутата буде забезпечуватися контроль доступу народного депутата на засідання Верховної Ради та на засідання комітетів. На часі дізнатися, як можуть отримати та що гарантуватимуть нові електронні послуги.

Як реалізовуватимуть цю технологію у стінах ВРУ 

Ця картка буде також посвідченням народного депутата  Найголовніше – це буде контроль за голосуванням кожного депутата. Андрій Парубій зауважив, що для такої технологічної новації потрібно буде обладнати комітети і входи в парламент. «Ми ставимо мету, щоб уже в наступному році ми випробували цю систему в тестовому режимі – і щоб вона повністю запрацювала наступного року. Це буде революційна дія для роботи парламенту», – сказав голова ВРУ.

Відзначимо, що серед пріоритетних завдань Стратегії електронного парламентаризму на 2018-2020 роки є автоматизацію всіх етапів законотворчого процесу. Йдеться про електронний документообіг, електронний цифровий підпис, персональний кабінет користувача, корпоративний Інтранет-портал для роботи з електронними документами.

Відзначимо, що реалізація Концепції передбаченаУкраїнські нардепи можуть отримати ID-картки 1Кабмін схвалив Концепцію розвитку електронної демократії до 2020 року на 3 рівнях – загальнонаціональному, регіональному та місцевому. На національному рівні передбачено створення Фонду розвитку е-демократії, вдосконалення механізму подання та розгляду петицій, масштабне впровадження мережі бюджетів участі тощо. Також буде створена спеціальна мапа контролю, яка аналізує стан впровадження інструментів. Це єдина урядова концепція, яка має план реалізації з чіткими кроками виконання.

Нагадаємо, що в Україні запустилиУкраїнські нардепи можуть отримати ID-картки 2В Україні запустили цифровий рейтинг журналістів та експертів цифровий рейтинг журналістів та експертів. Щомісяця команда Deadline зможе прозоро і об’єктивно визначати три ЗМІ і трьох кращих експертів. Показниками активності для ЗМІ будуть кількість залишених аналітичних запитів (не менше 4-х на місяць), для спікерів – кількість підготовлених і прийнятих кореспондентами України пітчів. На кінець травня 2018 року всі 1500 користувачів медіа-платформи автоматично вже є учасниками рейтингу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: