fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні запустили цифровий рейтинг журналістів та експертів

V Ukraїni zapustyly cyfrovyj rejtyng žurnalistiv ta ekspertiv
Разом з Незалежною медіа-профспілкою України платформа представила перший в Україні незалежний електронний рейтинг-лист експертів і журналістів WE.PRESS
Razom z Nezaležnoju media-profspilkoju Ukraїny platforma predstavyla peršyj v Ukraїni nezaležnyj elektronnyj rejtyng-lyst ekspertiv i žurnalistiv WE.PRESS
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Щомісяця команда Deadline зможе прозоро і обєктивно визначати три ЗМІ і трьох кращих експертів. Показниками активності для ЗМІ будуть кількість залишених аналітичних запитів (не менше 4-х на місяць), для спікерів – кількість підготовлених і прийнятих кореспондентами України пітчів. На кінець травня 2018 всі 1500 користувачів медіа-платформи автоматично вже є учасниками рейтингу. На часі дізнатися більше про рейтинг журналістів та експертів. Що відомо про нову медійну ініціативу . Для піар-керівників бізнесу, агентств, громадських діячів та інших експертів новоспечена платформа – це ще одна можливість формувати репутацію аналітичними статтями і порядним спілкуванням. У майбутньому не виключається ідея щодо створення окремих рейтингів для піар-служб і піар-керівників. Фінал ініціативи за підсумками року відбудеться приблизно 14 грудня 2018 року і завершиться врученням подарунків We.Press від ТМ Deadline. Щоб отримати почесний титул, необхідно бути користувачем сайту. Реєстрація для ЗМІ та експертів безкоштовна – як і участь в рейтингу. Серед експертів і піар-керівників України майбутні претенденти на краще звання спікера представники відомих брендів, таких як: Всесвітній фонд природи Capital System Group Хюндай Мотор Україна EnglishDom UA MUSIC HeadHunter Україна Українська Хокейна Ліга COMFY Cryptonet Group Bookimed Sibis Visotsky Consulting Esquires Cinemahall Papir ADS Legal Group BRDO. Відзначимо, що українські журналісти увійшли до списку міжнародної премії European Press Prize. Розслідування програми Схеми під назвою Легенда судді Артура Ємельянова увійшло до короткого списку престижного конкурсу European Press Prize. Робота українських розслідувачів представлена в номінації The Investigative Reporting Award 2018. Про вихід українців до фінальної частини премії повідомили організатори конкурсу. Підготували програму журналісти Олександр Чорновалов та Наталка Седлецька.
Реклама 👇 Замовити

Щомісяця команда Deadline зможе прозоро і об’єктивно визначати три ЗМІ і трьох кращих експертів. Показниками активності для ЗМІ будуть кількість залишених аналітичних запитів (не менше 4-х на місяць), для спікерів – кількість підготовлених і прийнятих кореспондентами України пітчів. На кінець травня 2018 всі 1500 користувачів медіа-платформи автоматично вже є учасниками рейтингу. На часі дізнатися більше про рейтинг журналістів та експертів.

Що відомо про нову медійну ініціативу 

Для піар-керівників бізнесу, агентств, громадських діячів та інших експертів новоспечена платформа – це ще одна можливість формувати репутацію аналітичними статтями і порядним спілкуванням. У майбутньому не виключається ідея щодо створення окремих рейтингів для піар-служб і піар-керівників.

Фінал ініціативи за підсумками року відбудеться приблизно 14 грудня 2018 року і завершиться врученням подарунків We.Press від ТМ Deadline. Щоб отримати почесний титул, необхідно бути користувачем сайту. Реєстрація для ЗМІ та експертів безкоштовна – як і участь в рейтингу.

Серед експертів і піар-керівників України майбутні претенденти на краще звання спікера представники відомих брендів, таких як:

 • Всесвітній фонд природи
 • Capital System Group
 • Хюндай Мотор Україна
 • EnglishDom
 • UA MUSIC
 • HeadHunter Україна
 • Українська Хокейна Ліга
 • COMFY
 • Cryptonet Group
 • Bookimed
 • Sibis
 • Visotsky Consulting
 • Esquires
 • Cinemahall
 • Papir
 • ADS Legal Group
 • BRDO.

Відзначимо, що українські журналісти увійшлиВ Україні запустили цифровий рейтинг журналістів та експертів 1Українські журналісти увійшли до фіналу European Press Prize до списку міжнародної премії European Press Prize. Розслідування програми «Схеми» під назвою «Легенда судді Артура Ємельянова» увійшло до короткого списку престижного конкурсу European Press Prize. Робота українських розслідувачів представлена в номінації The Investigative Reporting Award 2018. Про вихід українців до фінальної частини премії повідомили організатори конкурсу. Підготували програму журналісти Олександр Чорновалов та Наталка Седлецька.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: