fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мінекономіки не вимагатиме від ФОП встановлення платіжних терміналів — роз’яснення

Minekonomiky ne vymagatyme vid FOP vstanovlennja platižnyh terminaliv — roz'jasnennja
Міністерство економічного розвитку та торгівлі надало роз’яснення щодо безготівкових розрахунків. Вимогу щодо платіжних терміналів некоректно протрактували, наголошують у відомстві
Ministerstvo ekonomičnogo rozvytku ta torgivli nadalo roz’jasnennja ščodo bezgotivkovyh rozrahunkiv. Vymogu ščodo platižnyh terminaliv nekorektno protraktuvaly, nagološujuť u vidomstvi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Запропонована до обговорення постанова — один із кроків у рамках політики Уряду та Національного банку щодо збільшення безготівкових розрахунків та наближення країни до європейських стандартів торговельного та банківського обслуговування, — йдеться у повідомленні відомства. Насправді, каже прес-служба профільного міністерства, не йдеться про обов’язковість придбання та встановлення терміналів. Що саме пропонують у Мінекономіки. Як зазначили в Мінекономрозвитку, постанова зобов’яже продавців та постачальників послуг надати клієнтам можливість оплатити товар чи послугу безготівково. Однак платіжні термінали не є виключним інструментом такої оплати. В якості альтернативи йдеться про використання електронних платіжних сервісів. Цитуємо повідомлення міністерства за даними порталу Мінфін: Це не зобов’язує всіх підприємців в обов’язковому порядку встановлювати платіжні термінали. Підприємці можуть організувати розрахунки за допомогою платіжних сервісів, які не потребують наявності фізичного платіжного пристрою. Наприклад, оплату можна буде здійснювати через інтернет-банкінг, платіжні сервіси онлайн, з використанням mVisa, QR-коду, через переказ з картки на картку тощо. . . Також фізичні особи-підприємці (ФОП) не будуть зобов’язані купувати такі пристрої. Натомість їм запропонують можливість оренди чи навіть безкоштовного отримання у банків-еквайрів. Окрім того, введення обов’язку здійснення безготівкових розрахунків жодним чином не обмежує підприємців у використанні готівки в межах чинних правил. Нагадаємо, раніше було озвучено інформацію щодо обов’язкового запровадження платіжних терміналів для тих ФОП, які працюють в сфері торгівлі та обслуговування населення.
Реклама 👇 Замовити

«Запропонована до обговорення постанова — один із кроків у рамках політики Уряду та Національного банку щодо збільшення безготівкових розрахунків та наближення країни до європейських стандартів торговельного та банківського обслуговування», — йдеться у повідомленні відомства. Насправді, каже прес-служба профільного міністерства, не йдеться про обов’язковість придбання та встановлення терміналів.

Що саме пропонують у Мінекономіки

Як зазначили в Мінекономрозвитку, постанова зобов’яже продавців та постачальників послуг надати клієнтам можливість оплатити товар чи послугу безготівково. Однак платіжні термінали не є виключним інструментом такої оплати. В якості альтернативи йдеться про використання електронних платіжних сервісів. Цитуємо повідомлення міністерства за даними порталу «Мінфін»:

Це не зобов’язує всіх підприємців в обов’язковому порядку встановлювати платіжні термінали. Підприємці можуть організувати розрахунки за допомогою платіжних сервісів, які не потребують наявності фізичного платіжного пристрою. Наприклад, оплату можна буде здійснювати через інтернет-банкінг, платіжні сервіси онлайн, з використанням mVisa, QR-коду, через переказ з картки на картку тощо

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Також фізичні особи-підприємці (ФОП) не будуть зобов’язані купувати такі пристрої. Натомість їм запропонують можливість оренди чи навіть безкоштовного отримання у банків-еквайрів. Окрім того, введення обов’язку здійснення безготівкових розрахунків жодним чином не обмежує підприємців у використанні готівки в межах чинних правил.

Нагадаємо, раніше було озвученоМінекономіки не вимагатиме від ФОП встановлення платіжних терміналів — роз'яснення 1ФОП, що торгують, мають встановити платіжні термінали — законопроект інформацію щодо обов’язкового запровадження платіжних терміналів для тих ФОП, які працюють в сфері торгівлі та обслуговування населення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: