fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ФОП, що торгують, мають встановити платіжні термінали — законопроект

FOP, ščo torgujuť, majuť vstanovyty platižni terminaly — zakonoproekt
Українським «єдинникам», які працюють в сфері торгівлі та обслуговування населення, доведеться встановити платіжні термінали в обов’язковому порядку. Новвовведення готує проект уряду та профільного відомства
Ukraїnśkym «jedynnykam», jaki pracjujuť v sferi torgivli ta obslugovuvannja naselennja, dovedeťsja vstanovyty platižni terminaly v obov’jazkovomu porjadku. Novvovvedennja gotuje proekt urjadu ta profiľnogo vidomstva
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мінекономрозвитку пропонує зобовязати дотримуватися цієї норми всіх без винятку субєктів господарювання, які продають товари (включаючи продажі дистанційним способом) або надають послуги. Усі вони мають забезпечити можливість безготівкових розрахунків. Для цього треба встановити платіжні термінали. Ця норма не є ще законопроектом, а лише розглядається як варіант, запропонований до обговорення. Хто і коли має встановити платіжні термінали. Торговці із загальною системою оподаткування, згідно з цим законопроектом, мають встановити платіжні термінали для безготівкових розрахунків до 1 липня 2018 року. Якщо запропонована норма набуде чинності, наступними стануть платники єдиного податку II та III груп із торгівельною площею до 20 м² у містах. Вони зобов’язані забезпечити перехід на безготівкові термінали до 1 січня 2019 року. Для сіл ця норма почне діяти з 1 липня 2019 року. Для ФОП I групи на спрощеній системі оподаткування встановлення платіжних терміналів стане обов’язковою умовою пізніше. Ця норма для них почне діяти з 1 січня 2020 року. Установку таких терміналів контролюватиме ДФС. У Міністерстві економіки підрахували, що введення таких вимог вплине приблизно на 183 тис малих і мікропідприємців. Раніше, у травні 2017 року, почала діяти норма, за якою магазини на спрощеній системі та інтернет-магазини мають продавати товари із видачею касового чека. Раніше ми повідомляли, що безготівкові платежі в Україні зросли за підсумками 2017 року.
Реклама 👇 Замовити

Мінекономрозвитку пропонує зобов’язати дотримуватися цієї норми всіх без винятку суб’єктів господарювання, які продають товари (включаючи продажі дистанційним способом) або надають послуги. Усі вони мають забезпечити можливість безготівкових розрахунків. Для цього треба встановити платіжні термінали. Ця норма не є ще законопроектом, а лише розглядається як варіант, запропонований до обговорення.

Хто і коли має встановити платіжні термінали

Торговці із загальною системою оподаткування, згідно з цим законопроектом, мають встановити платіжні термінали для безготівкових розрахунків до 1 липня 2018 року.

Якщо запропонована норма набуде чинності, наступними стануть платники єдиного податку II та III груп із торгівельною площею до 20 м² у містах. Вони зобов’язані забезпечити перехід на безготівкові термінали до 1 січня 2019 року. Для сіл ця норма почне діяти з 1 липня 2019 року. Для ФОП I групи на спрощеній системі оподаткування встановлення платіжних терміналів стане обов’язковою умовою пізніше. Ця норма для них почне діяти з 1 січня 2020 року. Установку таких терміналів контролюватиме ДФС.

У Міністерстві економіки підрахували, що введення таких вимог вплине приблизно на 183 тис малих і мікропідприємців. Раніше, у травні 2017 року, почала діяти норма, за якою магазини на спрощеній системі та інтернет-магазини мають продавати товари із видачею касового чека.

Раніше ми повідомляли, що безготівкові платежі в Україні зрослиФОП, що торгують, мають встановити платіжні термінали — законопроект 1В Україні зросла частка безготівкових платежів за підсумками 2017 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

2 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Олексій

Я вже вдруге зустрічаю новину про те, що "усіх ФОПів примусять встановити термінали". Мабуть журналістам ліньки прочитати проект постанови, про який вони пишуть.
Ось цитата з проекту постанови.
"Відповідно до пункту 14.19 статті 14 Закону України “Про платіжні системи та переказ коштів в Україні” Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Установити, що суб’єкти господарювання, які здійснюють продаж товарів (надання послуг), включаючи товари (послуги), реалізація яких здійснюється дистанційним способом (далі – суб’єкти господарювання), зобов’язані забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків за продані ними товари (надані послуги) з використанням електронних платіжних засобів за допомогою платіжних пристроїв та/або сервісів:"
http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=4cab767a-bdc9-4147-ac15-b41175553bae&title=ProektPostanoviKabinetuMinistrivUkrainiproZatverdzhenniaVimogDoSubktivGospodariuvanniaSchodoPriimanniaElektronnikhPlatizhnikhZasobivVOplatuZaProdaniNimiTovari-nadaniPoslugi-

2
Олексій

А вкажіьть будь ласка номер законопроекту чи посилання, де можна проект почитати. Бо дуже спірне це рішення може бути. Багато деталей.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: