fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Одразу 2 українських гри вийшли до фіналу конкурсу від Google

Odrazu 2 ukraїnśkyh gry vyjšly do finalu konkursu vid Google
2 українських інді-розробки пройшли до фінальної частини конкурсу Indie Games Contest, котрий проводить компанія Google серед мобільних розробників та інді-студій
2 ukraїnśkyh indi-rozrobky projšly do finaľnoї častyny konkursu Indie Games Contest, kotryj provodyť kompanija Google sered mobiľnyh rozrobnykiv ta indi-studij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Конкурс має назву Indie Games Contest і відбувається між представниками країн Європи. Серед основних призів — можливість для мобільних розробників просувати свої застосунки у магазині Google Play. Також передбачено надання квитків та оплату поїздки на конференцію 2018 Google I/O. На часі дізнатися більше про українські розробки, котрі пройшли до фінальної частини конкурсу. Які проекти вийшли до фіналу. Загальна кількість учасників фіналу — 20. Українських розробок серед них дві. Перша — це гра The Big Journey. Її створено у студії Armor Games Studios. Компанія спеціалізується на різних ігрових жанрах. А друга — Undervault. Її створив розробник із Києва Андрій Бичковський. Трейлери та ігровий процес обох ігор ви можете побачити нижче. Раніше ми публікували добірку українських стартапів, котрі здобули світове визнання у 2017 році. Серед них зокрема — стартап українських розробників Grammarly. Він використовує машинне навчання та штучний інтелект для покращення граматики, стилістики та письма іноземними мовами в залежності від контексту. Сервіс для перевірки не просто отримав визнання користувачів — команда залучила інвестиції у розмірі $110 млн. Програма використовує штучний інтелект для перевірки правопису та граматики англійської мови. Крім того, вона редагує не тільки помилки, а й структуру речень і стиль письма. Більше 600 провідних університетів та корпорацій використовують Grammarly. Усього в програми майже 7 млн активних користувачів в усьому світі.

Конкурс має назву Indie Games Contest і відбувається між представниками країн Європи. Серед основних призів — можливість для мобільних розробників просувати свої застосунки у магазині Google Play. Також передбачено надання квитків та оплату поїздки на конференцію 2018 Google I/O. На часі дізнатися більше про українські розробки, котрі пройшли до фінальної частини конкурсу.

Які проекти вийшли до фіналу

Загальна кількість учасників фіналу — 20. Українських розробок серед них дві. Перша — це гра The Big Journey. Її створено у студії Armor Games Studios. Компанія спеціалізується на різних ігрових жанрах. А друга — Undervault. Її створив розробник із Києва Андрій Бичковський. Трейлери та ігровий процес обох ігор ви можете побачити нижче.

Раніше ми публікували добіркуОдразу 2 українських гри вийшли до фіналу конкурсу від Google 110 українських стартапів, що стали всесвітньо знаними в 2017-му українських стартапів, котрі здобули світове визнання у 2017 році. Серед них зокрема — стартап українських розробників GrammarlyОдразу 2 українських гри вийшли до фіналу конкурсу від Google 25 українських стартапів, відомих в усьому світі. Він використовує машинне навчання та штучний інтелект для покращення граматики, стилістики та письма іноземними мовами в залежності від контексту. Сервіс для перевірки не просто отримав визнання користувачів — команда залучила інвестиціїОдразу 2 українських гри вийшли до фіналу конкурсу від Google 3AI-стартап з України, що працює над грамотністю, отримав $110 млн інвестицій у розмірі $110 млн. Програма використовує штучний інтелект для перевірки правопису та граматики англійської мови. Крім того, вона редагує не тільки помилки, а й структуру речень і стиль письма. Більше 600 провідних університетів та корпорацій використовують Grammarly. Усього в програми майже 7 млн активних користувачів в усьому світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: