fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

5 українських стартапів, відомих в усьому світі

5 ukraїnśkyh startapiv, vidomyh v uśomu sviti
Винахідницький хист та розум наших земляків підкорили закордонні ринки розумної електроніки. На часі — 5 стартапів родом з України, яких добре знають за межами країни
Vynahidnyćkyj hyst ta rozum našyh zemljakiv pidkoryly zakordonni rynky rozumnoї elektroniky. Na časi — 5 startapiv rodom z Ukraїny, jakyh dobre znajuť za mežamy kraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українці створюють програмні продукти та пристрої, котрі вже добре знають у США та країнах Європи. Все це — завдяки технологіям, дизайну та можливостям, котрі ці проекти дають мільйонам користувачів. Ми наведемо приклад лише 5 успішних та визнаних за кордоном стартапів із України, хоча насправді їх набагато більше. eCozy. Розумний термостат, здатний регулювати споживання тепла та енергії у вашому домі, отримав визнання у Німеччині — там він навіть продається через мережу спеціалізованих магазинів. UNIQUE One. 3D-принтер зі швидкістю друку 300 міліметрів в секунду, що в 5 разів швидше іноземних аналогів — такий проект розробив одесит Володимир Усов. Перший в Україні  3D-принтер був створений для платформи Kwambio (інтернет-крамниці готових 3D-моделей предметів інтер’єру). Принтер має закритий корпус, однак за допомогою голограми користувачі мають змогу спостерігати на процесом виробництва. Petcube. Робот для спілкування на відстані з домашніми улюбленцями Petcube був винайдений трьома друзями-українцями – Ярославом Ажнюком, Олександром Нескіним та Андрієм Кленом у 2012 році. Днями команда відзначила 5-річний ювілей. Ґаджет має форму куба, під’єднується до домашньої мережі Wi-Fi, має вбудовану камеру, динаміку, мікрофон та керований лазерний промінь. Все це дає можливість не просто спостерігати за вашим домашнім улюбленцем, але й грати із ним. Після виходу на міжнародну арену заснована українцями компанія значно розширилася. Зараз у ній працює 55 осіб, виробничі центри зосереджено в Україні, США та Китаї; а сам ґаджет продається через Amazon та фірмові магазини Apple. iBlazr. Зовнішній LED-спалах іblazr розроблений спеціально для любителів фотографії, у 2012 році здійснив справжній прорив на ринку мобільної фотографії — адже не просто покращував картинку при поганому рівні освітлення, але й міг усувати ефект червоних очей та використовуватися у найрізноманітніших ситуаціях, де потрібне штучне світло. Перші моделі іblazr під’єднувалися до смартфона за допомогою 3,5-мм роз’єму для навушників, який є практично у кожному сучасному смартфоні. Згодом було випущено iBlazr 2, який працює через Bluetooth. Продукт українського виробника Concepter став першим серед українських ґаджетів, що почав продаватися в офіційних магазинах компанії Apple. Grammarly. Цей сервіс для перевірки правопису створили теж українці – Олексій Шевченко, Дмитро Лідер та Максим Литвин. Стартап не просто отримав визнання користувачів — нещодавно команда залучила інвестиції у розмірі $110 млн. На сьогоднішній день це — найбільша сума, яку коли-небудь вдавалося отримати українцям на розвиток свого проекту. Програма використовує штучний інтелект для перевірки правопису та граматики англійської мови. Крім того, редагує не тільки помилки, а й структуру речень і стиль письма. За інформацією Grammarly, станом на квітень 2017 року сервіс щоденно використовували близько 7 млн осіб.  
Реклама 👇 Замовити

Українці створюють програмні продукти та пристрої, котрі вже добре знають у США та країнах Європи. Все це — завдяки технологіям, дизайну та можливостям, котрі ці проекти дають мільйонам користувачів. Ми наведемо приклад лише 5 успішних та визнаних за кордоном стартапів із України, хоча насправді їх набагато більше.

eCozy

Розумний термостат, здатний регулювати споживання тепла та енергії у вашому домі, отримав визнання5 українських стартапів, відомих в усьому світі 1ReMake Ukraine — створювати і змінювати у Німеччині — там він навіть продається через мережу спеціалізованих магазинів.

UNIQUE One

3D-принтер зі швидкістю друку 300 міліметрів в секунду, що в 5 разів швидше іноземних аналогів — такий проект розробив одесит Володимир Усов. Перший в Україні  3D-принтер був створений для платформи Kwambio (інтернет-крамниці готових 3D-моделей предметів інтер’єру). Принтер має закритий корпус, однак за допомогою голограми користувачі мають змогу спостерігати на процесом виробництва.

Petcube

Робот для спілкування на відстані з домашніми улюбленцями Petcube5 українських стартапів, відомих в усьому світі 2Підприємці зустрінуться із маркетинг-директоркою Petcube був винайдений трьома друзями-українцями – Ярославом Ажнюком, Олександром Нескіним та Андрієм Кленом у 2012 році. Днями команда відзначила 5-річний ювілей. Ґаджет має форму куба, під’єднується до домашньої мережі Wi-Fi, має вбудовану камеру, динаміку, мікрофон та керований лазерний промінь. Все це дає можливість не просто спостерігати за вашим домашнім улюбленцем, але й грати із ним.

Після виходу на міжнародну арену заснована українцями компанія значно розширилася. Зараз у ній працює 55 осіб, виробничі центри зосереджено в Україні, США та Китаї; а сам ґаджет продається через Amazon та фірмові магазини Apple.

iBlazr

Зовнішній LED-спалах іblazr розроблений спеціально для любителів фотографії, у 2012 році здійснив справжній прорив на ринку мобільної фотографії — адже не просто покращував «картинку» при поганому рівні освітлення, але й міг усувати ефект «червоних очей» та використовуватися у найрізноманітніших ситуаціях, де потрібне штучне світло. Перші моделі іblazr під’єднувалися до смартфона за допомогою 3,5-мм роз’єму для навушників, який є практично у кожному сучасному смартфоні. Згодом було випущено iBlazr 2, який працює через Bluetooth. Продукт українського виробника Concepter5 українських стартапів, відомих в усьому світі 3Українці розробили пристрій Grovio для догляду за рослинами став першим серед українських ґаджетів, що почав продаватися в офіційних магазинах компанії Apple5 українських стартапів, відомих в усьому світі 4Apple представить одразу три оновлених ноутбуки на WWDC.

Grammarly

Цей сервіс для перевірки правопису створили теж українці – Олексій Шевченко, Дмитро Лідер та Максим Литвин. Стартап не просто отримав визнання користувачів — нещодавно команда залучила інвестиції5 українських стартапів, відомих в усьому світі 5AI-стартап з України, що працює над грамотністю, отримав $110 млн інвестицій у розмірі $110 млн. На сьогоднішній день це — найбільша сума, яку коли-небудь вдавалося отримати українцям на розвиток свого проекту. Програма використовує штучний інтелект для перевірки правопису та граматики англійської мови. Крім того, редагує не тільки помилки, а й структуру речень і стиль письма. За інформацією Grammarly, станом на квітень 2017 року сервіс щоденно використовували близько 7 млн осіб.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: