fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄІБ рекомендує українським містам запровадити єдиний e-квиток

JeIB rekomenduje ukraїnśkym mistam zaprovadyty jedynyj e-kvytok
Міжнародні експерти Європейського інвестиційного банку підготували звіт про стан галузі громадського транспорту в українських містах. Вони рекомендують очільникам міст домовитися та запровадити єдиний електронний квиток для громадського транспорту із використанням хмарних технологій
Mižnarodni eksperty Jevropejśkogo investycijnogo banku pidgotuvaly zvit pro stan galuzi gromadśkogo transportu v ukraїnśkyh mistah. Vony rekomendujuť očiľnykam mist domovytysja ta zaprovadyty jedynyj elektronnyj kvytok dlja gromadśkogo transportu iz vykorystannjam hmarnyh tehnologij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Фахівці міжнародної інвестиційної структури також підготували рекомендації щодо впровадження електронного квитка на основі кращих світових практик. Для реалізації цього проекту експерти працювали спільно з робочою групою з впровадження електронного квитка в Україні. Її було створено при Міністерстві інфраструктури України на допомогу містам, які хочуть запровадити електронний проїзний. В чому полягають рекомендації містам. Рекомендації, запропоновані в звіті, можуть допомогти українським містам ефективно запровадити електронний квиток. Мета — поліпшити сферу міського транспорту. Експерти дали свої рекомендації для єдиного стандарту електронного квитка в містах та запропонували для міст, які не хочуть окремо самі запускати цілу систему, єдине хмарне рішення. Експерти наголошують, що малим і середнім містам може бути складно і дорого впроваджувати окремі системи для електронних квитків у громадському транспорті. Саме тому доцільно створити хмарну платформу. На її основі кожне місто зможе встановлювати свої маршрути, тарифи, перевізників тощо. Як долучитися до створення такої платформи. У Кабінеті Міністрів України зауважують: якщо у представників міст є бажання брати участь в пілотному проекті щодо створення безпечної cloud-системи для електронних квитків, команда підтримки реформ Міністерства інфраструктури готова підтримати першопрохідців в оформленні спільної заявки на отримання міжнародної фінансової допомоги для реалізації цього проекту і його подальшої координації. Для долучення слід сконтактувати із Командою за електронною адресою [email protected] з обовязковим зазначенням контактів відповідальної особи з боку заявника. Рекомендації щодо єдиного квитка на базі універсальної платформи на часі для багатьох українських міст. Експерименти із електронними квитками та безконтактними формами оплати за проїзд у громадському транспорті вже проходять у Харкові, Житомирі та Львові. Натомість у Вінниці місцева влада вже третій рік обіцяє представити власну закриту систему на базі так званої картки городянина, але поки жодних практичних зрушень в цьому напрямку немає.
Реклама 👇 Замовити

Фахівці міжнародної інвестиційної структури також підготували рекомендації щодо впровадження електронного квитка на основі кращих світових практик. Для реалізації цього проекту експерти працювали спільно з робочою групою з впровадження електронного квитка в Україні. Її було створено при Міністерстві інфраструктури України на допомогу містам, які хочуть запровадити електронний проїзний.

В чому полягають рекомендації містам

Рекомендації, запропоновані в звіті, можуть допомогти українським містам ефективно запровадити електронний квиток. Мета — поліпшити сферу міського транспорту. Експерти дали свої рекомендації для єдиного стандарту електронного квитка в містах та запропонували для міст, які не хочуть окремо самі запускати цілу систему, єдине хмарне рішення. Експерти наголошують, що малим і середнім містам може бути складно і дорого впроваджувати окремі системи для електронних квитків у громадському транспорті. Саме тому доцільно створити хмарну платформу. На її основі кожне місто зможе встановлювати свої маршрути, тарифи, перевізників тощо.

Як долучитися до створення такої платформи

У Кабінеті Міністрів України зауважують: якщо у представників міст є бажання брати участь в пілотному проекті щодо створення безпечної cloud-системи для електронних квитків, команда підтримки реформ Міністерства інфраструктури готова підтримати першопрохідців в оформленні спільної заявки на отримання міжнародної фінансової допомоги для реалізації цього проекту і його подальшої координації. Для долучення слід сконтактувати із Командою за електронною адресою [email protected] з обов’язковим зазначенням контактів відповідальної особи з боку заявника.

Рекомендації щодо єдиного квитка на базі універсальної платформи на часі для багатьох українських міст. Експерименти із електронними квитками та безконтактними формами оплати за проїзд у громадському транспорті вже проходять у ХарковіЄІБ рекомендує українським містам запровадити єдиний e-квиток 1У Харкові запровадили е-квиток для громадського транспорту, ЖитомиріЄІБ рекомендує українським містам запровадити єдиний e-квиток 2У Житомирі запустили електронні квитки у транспорті та Львові. Натомість у Вінниці місцева влада вже третій рік обіцяє представити власну закриту систему на базі так званої «картки городянина», але поки жодних практичних зрушень в цьому напрямку немає.

Джерело: КМУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: