fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Житомирі запустили електронні квитки у транспорті

U Žytomyri zapustyly elektronni kvytky u transporti
У 110 тролейбусах міста встановлені стаціонарні термінали для прийому безконтактних платежів, а весь парк комунального транспорту міста (трамваї та тролейбуси) також обладнаний ручними терміналами
U 110 trolejbusah mista vstanovleni stacionarni terminaly dlja pryjomu bezkontaktnyh plateživ, a veś park komunaľnogo transportu mista (tramvaї ta trolejbusy) takož obladnanyj ručnymy terminalamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Житомирська міська рада спільно з Visa і ПриватБанком впроваджує безконтактні технології оплати банківською картою для проїзду. Незабаром електронний квиток можна буде придбати через інші банки. Як працює електронний квиток. Ще в травні в Україні почав діяти закон про e-квитки для міського транспорту. Законом про впровадження автоматизованих систем оплати передбачено збільшення штрафу за безквитковий проїзд пасажира в розмірі від 20-ти до 30-кратної вартості проїзду. Оплату банківською карткою та NFC пристроєм можна здійснити і на ручних терміналах кондуктора у всіх тролейбусах і трамваях на основних міських маршрутах. В. о. голови регіону СНД і Південно-Східної Європи, компанії Visa Дмитро Крепак розповів, що його компанія приєдналася до проекту Житомирської міської ради Електронний квиток та допомогла доповнити систему оплати проїзду прийомом безконтактних банківських карт. Однією з основних переваг безконтактних платежів є швидкість здійснення транзакції, що також важливо для транспортної сфери з великим пасажиропотоком. Нагадаємо, що криворізький гібридний тролейбус встановив рекорд України. 4 вересня, тролейбус-гібрид виїхав з Кривого Рогу в Житомир. Такий забіг показав ефективність роботи подібного громадського транспорту. Маршрут автобуса склав більше 600 км. Він проїхав через Кропивницький і Київ.
Реклама 👇 Замовити

Житомирська міська рада спільно з Visa і «ПриватБанкомУ Житомирі запустили електронні квитки у транспорті 1«ПриватБанк» восени запустить сервіс електронної фінзвітності для юросіб» впроваджує безконтактні технології оплати банківською картою для проїзду. Незабаром електронний квиток можна буде придбати через інші банки.

Як працює електронний квиток

Ще в травні в Україні почав діяти законУ Житомирі запустили електронні квитки у транспорті 2В Україні почав діяти закон про електронні квитки для міського транспорту про e-квитки для міського транспорту. Законом про впровадження автоматизованих систем оплати передбачено збільшення штрафу за безквитковий проїзд пасажира в розмірі від 20-ти до 30-кратної вартості проїзду.

Оплату банківською карткою та NFC пристроєм можна здійснити і на ручних терміналах кондуктора у всіх тролейбусах і трамваях на основних міських маршрутах. В. о. голови регіону СНД і Південно-Східної Європи, компанії Visa Дмитро Крепак розповів, що його компанія приєдналася до проекту Житомирської міської ради «Електронний квиток» та допомогла доповнити систему оплати проїзду прийомом безконтактних банківських карт. Однією з основних переваг безконтактних платежів є швидкість здійснення транзакції, що також важливо для транспортної сфери з великим пасажиропотоком.

У Житомирі запустили електронні квитки у транспорті 3

Нагадаємо, що криворізький гібридний тролейбус встановив рекордУ Житомирі запустили електронні квитки у транспорті 4Тролейбус встановить рекорд України України. 4 вересня, тролейбус-гібрид виїхав з Кривого Рогу в Житомир. Такий «забіг» показав ефективність роботи подібного громадського транспорту. Маршрут автобуса склав більше 600 км. Він проїхав через Кропивницький і Київ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: