fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Житомирі запустили електронні квитки у транспорті

U Žytomyri zapustyly elektronni kvytky u transporti

У 110 тролейбусах міста встановлені стаціонарні термінали для прийому безконтактних платежів, а весь парк комунального транспорту міста (трамваї та тролейбуси) також обладнаний ручними терміналами
U 110 trolejbusah mista vstanovleni stacionarni terminaly dlja pryjomu bezkontaktnyh plateživ, a veś park komunaľnogo transportu mista (tramvaї ta trolejbusy) takož obladnanyj ručnymy terminalamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Житомирська міська рада спільно з Visa і ПриватБанком впроваджує безконтактні технології оплати банківською картою для проїзду. Незабаром електронний квиток можна буде придбати через інші банки. Як працює електронний квиток. Ще в травні в Україні почав діяти закон про e-квитки для міського транспорту. Законом про впровадження автоматизованих систем оплати передбачено збільшення штрафу за безквитковий проїзд пасажира в розмірі від 20-ти до 30-кратної вартості проїзду. Оплату банківською карткою та NFC пристроєм можна здійснити і на ручних терміналах кондуктора у всіх тролейбусах і трамваях на основних міських маршрутах. В. о. голови регіону СНД і Південно-Східної Європи, компанії Visa Дмитро Крепак розповів, що його компанія приєдналася до проекту Житомирської міської ради Електронний квиток та допомогла доповнити систему оплати проїзду прийомом безконтактних банківських карт. Однією з основних переваг безконтактних платежів є швидкість здійснення транзакції, що також важливо для транспортної сфери з великим пасажиропотоком. Нагадаємо, що криворізький гібридний тролейбус встановив рекорд України. 4 вересня, тролейбус-гібрид виїхав з Кривого Рогу в Житомир. Такий забіг показав ефективність роботи подібного громадського транспорту. Маршрут автобуса склав більше 600 км. Він проїхав через Кропивницький і Київ.
Реклама 👇 Замовити

Житомирська міська рада спільно з Visa і «ПриватБанком» впроваджує безконтактні технології оплати банківською картою для проїзду. Незабаром електронний квиток можна буде придбати через інші банки.

Як працює електронний квиток

Ще в травні в Україні почав діяти закон про e-квитки для міського транспорту. Законом про впровадження автоматизованих систем оплати передбачено збільшення штрафу за безквитковий проїзд пасажира в розмірі від 20-ти до 30-кратної вартості проїзду.

Оплату банківською карткою та NFC пристроєм можна здійснити і на ручних терміналах кондуктора у всіх тролейбусах і трамваях на основних міських маршрутах. В. о. голови регіону СНД і Південно-Східної Європи, компанії Visa Дмитро Крепак розповів, що його компанія приєдналася до проекту Житомирської міської ради «Електронний квиток» та допомогла доповнити систему оплати проїзду прийомом безконтактних банківських карт. Однією з основних переваг безконтактних платежів є швидкість здійснення транзакції, що також важливо для транспортної сфери з великим пасажиропотоком.

У Житомирі запустили електронні квитки у транспорті 1

Нагадаємо, що криворізький гібридний тролейбус встановив рекорд України. 4 вересня, тролейбус-гібрид виїхав з Кривого Рогу в Житомир. Такий «забіг» показав ефективність роботи подібного громадського транспорту. Маршрут автобуса склав більше 600 км. Він проїхав через Кропивницький і Київ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: