Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Харкові запровадили е-квиток для громадського транспорту

U Harkovi zaprovadyly e-kvytok dlja gromadśkogo transportu

Тепер у Харкові можна розрахуватися за проїзд у наземному транспорті електронним квитком. У новому році така ж система запрацює і на метро
Teper u Harkovi možna rozrahuvatysja za proїzd u nazemnomu transporti elektronnym kvytkom. U novomu roci taka ž systema zapracjuje i na metro
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Тепер у Харкові можна розрахуватися за проїзд у наземному транспорті електронним квитком. У новому році аналогічний е-квиток запрацює і для метрополітену. Як користуватися та скільки платити за е-квиток. Вже із першого грудня Eticket запрацював у трамваях та тролейбусах Харкова, а з першого січня можна буде їздити і на метрополітені за допомогою електронного квитка. Придбати квиток можна буде у терміналах на зупинках громадського транспорту, які спеціально встановили, та у фойє метрополітену. Вже встановлено 200 терміналів на зупинках Харкова. Вартість картки – 30 гривень з урахуванням однієї поїздки в наземному транспорті або в метро. Також через термінали можна поповнити електронний квиток на суму, яка не перевищує 500 гривень. Починаючи із квітня 2018 року, містяни зможуть поповнювати електронний квиток за допомогою картки Visa, а через деякий час до системи приєднається і MasterСard. Поки триває перехідний період, кондуктори у тролейбусах та трамваях залишаються працювати. Житомир, нагадаємо, також перейшов на електронні квитки у громадському транспорті.

Тепер у Харкові можна розрахуватися за проїзд у наземному транспорті електронним квитком. У новому році аналогічний е-квиток запрацює і для метрополітену.

Як користуватися та скільки платити за е-квиток

Вже із першого грудня Eticket запрацював у трамваях та тролейбусах Харкова, а з першого січня можна буде їздити і на метрополітені за допомогою електронного квитка. Придбати квиток можна буде у терміналах на зупинках громадського транспорту, які спеціально встановили, та у фойє метрополітену. Вже встановлено 200 терміналів на зупинках Харкова. Вартість картки – 30 гривень з урахуванням однієї поїздки в наземному транспорті або в метро. Також через термінали можна поповнити електронний квиток на суму, яка не перевищує 500 гривень.

Починаючи із квітня 2018 року, містяни зможуть поповнювати електронний квиток за допомогою картки Visa, а через деякий час до системи приєднається і MasterСard. Поки триває перехідний період, кондуктори у тролейбусах та трамваях залишаються працювати.

Житомир, нагадаємо, також перейшов на електронні квитки у громадському транспорті.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: